Форумчани року 2021

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 12131415
Повідомлення Додано: Вів 28 гру, 2021 04:23

  ruvex написав:rjkz

You've made my night.


Thank you :D
The best wishes and happy Holidays!
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16503
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8322 раз.
Подякували: 5186 раз.
 
Профіль
4
3
3
Повідомлення Додано: Вів 28 гру, 2021 12:48

Козак-характерник, Амі́нь. ἀμήν
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Вів 28 гру, 2021 12:58

  Striker написав:Козак-характерник, Амі́нь. ἀμήν

Слабкого в вірі приймайте, не вступаючи з ним у суперечки.

Послання апостола Павла до Римлян 14:1

Коли ви прощатимете людям їхні провини, то й Отець ваш небесний простить вам. А коли ви не будете прощати людям, то й Отець ваш небесний не простить вам провин ваших.

Євангелія від Матея 6:14-15
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 гру, 2021 15:15

Re: Форумчани року 2021

У каждого свои взгляды на жизнь и свои противоречия, и чем больше становится пропасть между людьми, как в финансовой сфере так и в психологической тем более уязвимыми они становятся в любых казалось бы не стоящих нервов и внимания ситуациях. Наверное эксперимент над людьми бывшего совка удался.
В заключении, хочется сказать, растрачивайте себя на существенные вещи, на существенные отношения - тогда и дискуссия станет живой, и нужной, отделяйте зерна от плевел.
Хочу внести предложение. Почему только положительные номинации?
Ну и для завсегдатаев Валютной ветки, вдохновенно относящихся к устойчивой неординарности стоит включить в повестку года номинацию "Лучший рвотный рефлекс ветки". К тому же имеется отличный кандидат - вывернувший себя в очередной раз во вчерашнем вечернем эмоционе.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Вів 28 гру, 2021 17:14

Re: Форумчани року 2021

  Striker написав:Теперь я понял, почему из форума уходят люди или просто перестают писать.
есть ветка обсуждаем форум, там можно выговориться, от себя добавлю не воспринимайте то что здесь происходит серьезно. Тогда в вашу жизнь вернётся смысл, форум прежде всего для общения, обмена мнениями и информацией.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Вів 28 гру, 2021 17:25, всього редагувалось 2 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23073
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 28 гру, 2021 17:18

Ну Ви й демагогію тут розвели за вихідні :| .
Часто біле, просто біле.
Дуже не очікувано для мене :cry:
Щороку конкурс проводився по одному й тому ж принципу, підбивання підсумку аналогічно. Цей рік не є виключенням! Запевняю Вас та ілюструю факти!
https://prnt.sc/24yeslg
https://prnt.sc/24yezg5

Модератори медалі лише вручають. Ви ж, користувачі, самі оцінюєте корисність того чи іншого матеріалу.
Цього року ми не хотіли Вас розділяти за місцями, адже по факту ці категорії оцінюємо щотижня. Мені вкрай прикро читати стільки негативу та обурення.
Я особисто випросила в керівництва подарунки для переможців (повірте, це дуже складно). Адже мені винятково хотілося б, хоч якось оцінити Вашу працю та віддячити. На моє - а у мене тут є список форумчан, яких хочеться виділити за активність, мені банально відказали. Проте я знайшла вихід та дещо вигадала, але вже сумніваюся чи варто це робити.

Неможливо написати ідеальні правила для всіх. Скільки Вас, стільки й думок.
Я поки дуже розчарована, тому додати ще щось на Ваші коментарі мені більше нічого.
Хоча ні, таки додам
не потрібно шукати чорну кішку в темній кімнаті, особливо якщо її там немає!

З повагою,
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4095
З нами з: 14.09.13
Подякував: 986 раз.
Подякували: 1957 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 гру, 2021 17:53

  Ірина_ написав:Модератори медалі лише вручають. Ви ж, користувачі, самі оцінюєте корисність того чи іншого матеріалу.
Цього року ми не хотіли Вас розділяти за місцями, адже по факту ці категорії оцінюємо щотижня. Мені вкрай прикро читати стільки негативу та обурення.
Я особисто випросила в керівництва подарунки для переможців (повірте, це дуже складно). Адже мені винятково хотілося б, хоч якось оцінити Вашу працю та віддячити. На моє - а у мене тут є список форумчан, яких хочеться виділити за активність, мені банально відказали. Проте я знайшла вихід та дещо вигадала, але вже сумніваюся чи варто це робити.

Неможливо написати ідеальні правила для всіх. Скільки Вас, стільки й думок.
Я поки дуже розчарована, тому додати ще щось на Ваші коментарі мені більше нічого.
Хоча ні, таки додам
не потрібно шукати чорну кішку в темній кімнаті, особливо якщо її там немає!

З повагою,

Шановна Ірино. Дуже дякуємо Вам за подарунки за і все, що Ви робите для нас, відвідувачів форуму. Не мав жодної думки, щоб Вас чимось образити чи ще щось подібне. Просто чомусь мої пропозиції сприйняли зовсім по іншому, в негативному ключі, хоча я хочу зробити для форуму тільки краще. Я не мав наміру розводити тут обговорення на 10 сторінок, просто існуючий алгоритм взяв і відкинув таких користувачів як orest, zРадио, Искатель, які за сукупністю медалей отриманих в цьому році зробили більше для форуму, ніж нинішній переможець. Добре, вважаєте, що це справедливо - хай так і буде. Я більше нічого з цього приводу не буду писати. Ще раз вибачаюсь, якщо щось не так. Прошу не видаляти це повідомлення.

З повагою.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Вів 28 гру, 2021 17:59


Всім позитиву та неймовірних усмішок!
Нехай все у нас буде добре!
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4095
З нами з: 14.09.13
Подякував: 986 раз.
Подякували: 1957 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 гру, 2021 18:11

Re: Форумчани року 2021

Striker
Здесь не даром прозвучало белое - это белое. Все просто, чтобы Вы не делали, в большинстве своем, Вы, делаете ради себя, своих реалий, своих достижений, своей мечты если хотите. Если Вам нравится что-то - делайте это! Если хотите делать для других, делайте! Если чувствуете, что Вам это нужно - делайте. Все остальное неважно, абсолютно неважно, да поздравления приятны, вне сомнения. Но не только ради медалей, Вы, делали свою работу? Да нет же. Делайте если вам это нужно, если вам это нравится, если Вам нравится это делать! Вот это будет реально, все остальное - пустое, в частности об этом и говорил rjkz.
Удачи.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Вів 28 гру, 2021 20:51

Шановна Ірина_ !
Вертаємось до теми гілки - що там з рейтингом за минулий тиждень? ;)

p.s. з прийдешніми святами особисто Вас, весь колектив фінанс.уа та шановних форумчан!!!
Міцного здоров'я, добробуту та гармонії у всьому!!!
V2
4
 
Повідомлень: 8281
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 12131415
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор, flom

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Форумчани року 2024 1, 2
Модератор » Пон 08 січ, 2024 09:45
15 10679
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 16:03
Ірина_
Форумчани року 2023 1 ... 4, 5, 6
Модератор » Сер 04 січ, 2023 14:17
54 48314
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 гру, 2023 15:30
Ірина_
Форумчани року 2022 1 ... 5, 6, 7
Модератор » Пон 10 січ, 2022 10:37
60 117657
Переглянути останнє повідомлення
Суб 31 гру, 2022 20:16
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама