Форумчани року 2021

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1112131415>
Повідомлення Додано: Суб 25 гру, 2021 17:43

  Козак-характерник написав:
  orest написав:В любому випадку, не думаю, що вручення річних номінацій кращим форумчанам є привід для образ і демаршів. Це всього тільки свого роду гра :) Визнання і повага обом більш ніж очевидна з кількості щотижневих перемог протягом року і сумі плюсиків за рік, якою більше ніхто похвалитися не може.

Перша ознака гордості — це образа. Коли людина ображається — це говорить про її приховану глибоку гордість. Люди, які часто ображаються, — це дуже горді, самозакохані люди. І коли ми себе ловимо на думці, що ми образилися, це тільки свідчить про те, що в нас живе гординя — ця страшна руйнівна зараза, страшна хвороба, яка поїдає нашу душу, як іржа поїдає залізо.

Людина сама приймає рішення, ображатися їй чи ні. У більшості випадків, звичайно, ображається: а як ще сприймати несправедливе зауваження, як ще показати світові своє невдоволення рівнем життя? У своїх образах дорослі люди виглядають дещо смішними і схожими на дітей ясельного віку, які образами і рясними сльозами домагаються уваги.

У спілкуванні з близькими людьми, до яких ви небайдужі, ви перебуваєте в постійному очікуванні чогось: ось мама купить ляльку (не купила); ось мій друг сьогодні заради мене раніше звільниться від справ, і ми підемо в кафе (не звільнився, не пішли)... І пішло-поїхало: образи виникають на рівному місці, практично з ваших фантазій. Таким чином, ображена людина знищує не тільки себе, але і нав’язує деструктивні відчуття своїм близьким. Припиніть очікувати від оточуючих необхідної вам моделі поведінки, якихось позитивних на ваш погляд змін прямо тут і зараз, пам’ятайте, що Всесвіт функціонує за принципом «Ніхто нікому нічого не винен».

Хай допоможе нам Господь позбутися гордині і свідоцтва гордині — образи, щоб ми полюбили ближнього, змирилися самі і усвідомили, і зрозуміли, що ми нічого не варті, а якщо Господь щось і дає нам, то тільки по Своїй милості. І тоді ми завжди будемо дякувати Богові. Дякувати за здоров’я, дякувати за хвороби, дякувати за скорботи, дякувати за радості — завжди дякувати Богові!

Неправда Ваша, Козаче. По перше, не суди і не судимим будеш. Тим більше, в таке велике свято. По друге, я б не ставив знак рівності між ти що Ви описали і абсолютно природним бажанням ефективного і корисного дописувача щоб його праця була справедливо оцінена. Збір інформації, її систематизація, вчасна і візуально легка для сприйняття подача, забирають багато часу. Абсолютно логічно, що є бажання, щоб цей час і зусилля були оцінені. Без Strikera цю інформацію треба було б брати в інших місцях, де вона не в одному місці, подана менш доступно.
Дописувачі самі вирішують, що і як вважають за необхідно озвучити, а читачі самостійно вирішують за що віддячити скромним плюсиком. Якщо це не хвороблива плюсикозалежність аж до випрошування чи створення клонів (чого теж більш ніж достатньо і подяка модераторам за наведення порядку) то все ок. Ми можемо тільки віддячити чи пройти мимо, але не осуджувати. :wink:
Здорова амбітність і бажання отримати адекватну винагороду - це нормально. Ми, виховані в звьонздеку радєцкому, на кожному кроці чули про смиренність, покірність, рівність. сірість і тд. Але це абсолютно не правильно.
Ну і я б не ділив за вагомістю аналітичні дописи і інформаційні. На основі чистої інформації можна робити власний аналіз і приймати особисті рішення. Аналітичні дописи можуть бути хибними (з тих чи інших обєктивних чи субєктивних причин), часто ми бачимо приклади, коли вони є грубо маніпулятивними...
Тому мають бути чіткі правила визначення кращих, якщо ми це робимо. І їх чітко треба дотримуватися. Зміни можливі, адаптації і вдосконалення мусять бути, але перед тим як...
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Суб 25 гру, 2021 19:25

  Zebra написав:Спасибо, приз забрал.

Вітаю! :)
  orest написав: абсолютно природним бажанням ефективного і корисного дописувача щоб його праця була справедливо оцінена.

Тоді мені треба дати медальку "матерщинник року".... :)

  orest написав:Неправда Ваша, Козаче. По перше, не суди і не судимим будеш.

Я не суджу. Констатую факт, що людина впала в амбіцію . :) Просто направляю хід думок в інший бік. Не треба сурйозно ставитися до цих медальок, тим паче сурйозно ставитися до себе і своєї присутності тут. Це просто гра. А ми тут заради приємного і дружнього спілкування в гарній кумпанії. :D

Всіх з Різдвом Христовим за григоріанським календарем! :)
Зображення
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 гру, 2021 21:09

  fler написав:Искренние поздравления всем победителям!
Ув. Striker, Вы делаете важную для определенного числа людей работу, они вам плюсуют за это. Вы на форуме только ради признания? Тогда мне грустно за вас. Ваша номинация занимает третью позицию, потому, что ее так разместили изначально, это вовсе не означает, что Вы пришли третьим к финишу.

Тут дело в другом. Понятное дело, что не может быть только один победитель, остальных тоже надо как-то разместить, это не обсуждается. Фраза про 3-е место была просто на эмоциях, подарки-то одинаковые для всех. Проблема в том (этого 3-го места), что если бы я не выиграл в этой номинации, то я бы даже не попал в топ3, это при том, что у меня в первых двух номинациях лидерство по медалям. А всё потому, что 1-я и 2-я номинации почему-то считаются не по количеству медалей за год, а в 1-й случае - за суммарное количество +1 за весь год, во втором случае - за наибольшее количество +1 на одном сообщении, что противоречит ранее написанным правилам. Почему именно так? Та потому что во второй номинации победитель не с бОльшим количеством этих медалей (у orest и Искатель их по 5-6 штук у каждого), а всего с одной за весь год. Я считаю, что вклад orest-a и Искателя в развитие форума куда больший, и это отражается в количестве полученных ими медалей. И именно из этих двух людей должен быть кто-то в топе по итогам года.
И я не прошу ни у кого никаких дополнительных наград, если что.

Также напомню, что в начале этого года я нашел проблему в неправильном подсчете +1 по итогам недели. Мне сначала рассказывали, что система работает правильно и что ошибки быть не может, пришлось очень долго и на пальцах доказывать, что это не так. В итоге, действительно, выяснили, что ошибка имеет место и я был прав. Но пришлось это очень долго доказывать. Я к тому, что и в этот раз я уверен на 100% в своей правоте, и что итоги года были подсчитаны неправильно и нелогично, что даже противоречит написанным ранее правилам от администрации форума. Я выше уже написал, что если бы я не выкладывал ссылки, я бы пролетел с топ3 вместе со всеми своими медалями, потому что итоговый подсчёт не совсем адекватный. В общем, я дал администрации форума информацию по этому поводу, а дальше пусть они сами решают, правильно ли всё это или нет.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Суб 25 гру, 2021 22:22

  Faceless написав:
Zebra написав:Спасибо, приз забрал.
Зображення
А что там в бутылках?

спиртовая кола какая то, норм
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 25 гру, 2021 22:32

Всех победителей, с победой!
Всех участников с будущими, новыми победами!
Успехов и позитивного настроения от проделанной работы!


-----------------------------------------------------------------------------
  Zebra написав:
  Faceless написав:
Zebra написав:Спасибо, приз забрал.
Зображення
А что там в бутылках?

спиртовая кола какая то, норм

Уже было подумалось, что по профилю, подарили сжиженную крипту. :wink:
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Суб 25 гру, 2021 22:43

  Zebra написав:спиртовая кола какая то, норм

А шейкер для чего? :) Я ещё не пробовал, но надо будет попробовать смешать содержимое с 2-х бутылок.

п.с. спасибо finance за подарок, тоже вечером получил.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Суб 25 гру, 2021 22:54

Спасибо за подарок!
Сейчас надегустируюсь :D
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 7416
З нами з: 02.09.15
Подякував: 6372 раз.
Подякували: 21113 раз.
 
Профіль
129
73
34
2
Повідомлення Додано: Суб 25 гру, 2021 22:55

  Striker написав:
  Zebra написав:спиртовая кола какая то, норм

А шейкер для чего? :) Я ещё не пробовал, но надо будет попробовать смешать содержимое с 2-х бутылок.

п.с. спасибо finance за подарок, тоже вечером получил.

Это шейкер? Я думал сахарница какая то :mrgreen:
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 25 гру, 2021 23:01

Re: Форумчани року 2021

Друзі, більш ніж впевнений, що адміністрація ресурсу і модератори є максимально лояльними до учасників форуму. Цим відзначенням-нагородженням точно ніхто нікого не хотів ні образити ні обійти увагою. Найменше, що нам зараз всім потрібно - це конфлікти і протистояння.
Якщо є бачення оновити умови і правила визначення кращих - озвучуємо коректно думки і побажання. Давайте будемо зваженими і конструктивними. Впевнений, їх розглянуть і врахують. Але то вже по швєтах (с) ;)
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Нед 26 гру, 2021 11:22

  Striker написав:Автор77, спасибо за похвалу. Я не сильно расстроен, но может и слегка обидно. Мне просто непонятно, разве было бы справедливо, если бы я не выставлял ссылки на finance.ua, был бы лидером по медалям по 1 и 2-му пункту, и при этом бы пролетел с топ3? Судя по всему так бы и было, потому что количество медалей в данном рейтинге, оказывается, не имеет значения. Поэтому я и высказался по этому поводу, что так нельзя считать и это неправильно. Это моё мнение. Если бы я пролетел вообще, я бы перестал тратить своё время на форум это 100%.

В принципе, я думаю, что если всё так и останется, то пусть тогда дальше unicdima и Zebra наполняют сайт контентом, а я просто постою в сторонке.

По-нормальному нужно просто сделать 1-2-3-е место и всё, и давать по совокупным заслугам (медалям), а не по номинациям. Также можно сделать 4 и 5-е место и давать небольшие поощрительные призы, хотя бы чашку с логотипом Finance.

при такой системе будут теряться сообщения авторов, которые не пишут регулярно, но могут давать отдельные интересные посты...
на всяких фестивалях есть отдельные номинации типа гран-при или молодые участники, но это требует наличие жюри

по Вашей системе Вы бы с Сибаритом менялись бы местами и все - где интерес для остальных? ;) и это не наезд, но вы даете техническую инфо, причем только часть. фактор ОВГЗ пока сыграл только один раз - в 2019, сейчас это рутинный процесс. и конечно сыграет, если нерезы выйдут массово из ОВГЗ - но это будет видно на перспективе более длинной.

совокупность факторов более сложная, и самое интересное, если ее вывалить на форум - большая часть форумчан зависнет :D

нет идеальной системы - так что не слишком паримся. хотя, конечно, может быть обидно :D

а так успехов в дальнейшей работе!!!
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5937
З нами з: 29.09.19
Подякував: 573 раз.
Подякували: 1391 раз.
 
Профіль
2
3
  #<1 ... 1112131415>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор, flom

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Форумчани року 2024 1, 2
Модератор » Пон 08 січ, 2024 09:45
16 11306
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 кві, 2024 09:03
Модератор
Форумчани року 2023 1 ... 4, 5, 6
Модератор » Сер 04 січ, 2023 14:17
54 48535
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 гру, 2023 15:30
Ірина_
Форумчани року 2022 1 ... 5, 6, 7
Модератор » Пон 10 січ, 2022 10:37
60 117878
Переглянути останнє повідомлення
Суб 31 гру, 2022 20:16
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама