«Тарифна комісія» хоче тотального перегляду комунальних...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2021 16:57

«Тарифна комісія» хоче тотального перегляду комунальних...

Пропонуємо до обговорення:
Член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Ольга Бабій вважає за необхідне провести тотальний перегляд житлово-комунальних боргів.

Дивися повний текст «Тарифна комісія» хоче тотального перегляду комунальних боргів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99902
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2021 16:57

Они там все немного того ? Особенно понравилась "глубина возникновения" :)
Igorten
 
Повідомлень: 4638
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2021 17:05

Re: «Тарифна комісія» хоче тотального перегляду комунальних.

Будут грабить.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2021 20:45

Спасибо Бабий, просветила, что долги возникают "из-за отсутствия коммуникаций поставщиков услуг с потребителями", а вовсе не из-за отсутствия денег.
warlamp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1795
З нами з: 13.03.15
Подякував: 391 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2021 20:57

«Тарифна комісія» хоче тотального перегляду комунальних...

warlamp написав:Спасибо Бабий, просветила, что долги возникают "из-за отсутствия коммуникаций поставщиков услуг с потребителями", а вовсе не из-за отсутствия денег.
Так буває. Наприклад Фірташ малює борги за розподіл газу - коефіцієнт за приведення до стандартних умов. А споживачі разом з нкре не визнають правомірність такої дії. І намальовано фірташем до статистики 30 млрд...
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2021 21:22

  Первый написав:
warlamp написав:Спасибо Бабий, просветила, что долги возникают "из-за отсутствия коммуникаций поставщиков услуг с потребителями", а вовсе не из-за отсутствия денег.
Так буває. Наприклад Фірташ малює борги за розподіл газу - коефіцієнт за приведення до стандартних умов. А споживачі разом з нкре не визнають правомірність такої дії. І намальовано фірташем до статистики 30 млрд...


Порой долги создаются искусственно. Например, ко мне 15 февраля пришла контролёрка Киевоблгазсбыт, записала показания счётчика, с начала месяца спалено 200 кубов. И что я вижу теперь в своем кабинете 104UA - "На 15.02.21 заборгованность 1400грн", хотя ещё 14.02 всё было по нулям ( я полностью рассчитался за январь)!
Тот объём, который я должен оплатить до 20 марта, мне уже заранее ставят в долг!
warlamp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1795
З нами з: 13.03.15
Подякував: 391 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 лют, 2021 01:17

  warlamp написав:
  Первый написав:
warlamp написав:Спасибо Бабий, просветила, что долги возникают "из-за отсутствия коммуникаций поставщиков услуг с потребителями", а вовсе не из-за отсутствия денег.
Так буває. Наприклад Фірташ малює борги за розподіл газу - коефіцієнт за приведення до стандартних умов. А споживачі разом з нкре не визнають правомірність такої дії. І намальовано фірташем до статистики 30 млрд...


Порой долги создаются искусственно. Например, ко мне 15 февраля пришла контролёрка Киевоблгазсбыт, записала показания счётчика, с начала месяца спалено 200 кубов. И что я вижу теперь в своем кабинете 104UA - "На 15.02.21 заборгованность 1400грн", хотя ещё 14.02 всё было по нулям ( я полностью рассчитался за январь)!
Тот объём, который я должен оплатить до 20 марта, мне уже заранее ставят в долг!


это нормальное явление, раз в год-полтора у меня тоже так ошибаются, потом корректируют, только заплатить просят угрожая отключением
"я у вас не была, это контролер внес"
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 лют, 2021 10:47

Фірташ узгодив з НКРЕ КП мінімальну доставку газу для мене 314 куб. метрів і я повинен за рік заплатити за рік 715 грн. Але ж у попередні 5 років я більше 100 кубів не споживав і коштував мені газ з доставкою не більше 600 грн. В січні, коли я топив плиту дровами і там же готував їжу, 1 (один!) куб газу мені обійшовся у 70 грн. Майже теж саме буде у лютому. Хочеться запитати у Фірташа і того чиновника, що представляє ніби-то мої інтереси в НКРЕ КП: від підняття тарифу на доставку для пенсіонера зразу у 10 (десять!) разів морди не тріснуть? Звичайно, я їх заплачу, бо з монополістом довго не потягаєшся і трубу переріжуть. Хоча яке вони мають право? Труба моя, купував її і за її зварювання платив я! Але ж попробуй це право відстояти в українських судах....
nikevm50
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22
З нами з: 07.04.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 лют, 2021 11:59

  nikevm50 написав:Фірташ узгодив з НКРЕ КП мінімальну доставку газу для мене 314 куб. метрів і я повинен за рік заплатити за рік 715 грн. Але ж у попередні 5 років я більше 100 кубів не споживав і коштував мені газ з доставкою не більше 600 грн. В січні, коли я топив плиту дровами і там же готував їжу, 1 (один!) куб газу мені обійшовся у 70 грн. Майже теж саме буде у лютому. Хочеться запитати у Фірташа і того чиновника, що представляє ніби-то мої інтереси в НКРЕ КП: від підняття тарифу на доставку для пенсіонера зразу у 10 (десять!) разів морди не тріснуть? Звичайно, я їх заплачу, бо з монополістом довго не потягаєшся і трубу переріжуть. Хоча яке вони мають право? Труба моя, купував її і за її зварювання платив я! Але ж попробуй це право відстояти в українських судах....

Навіщо Вам газ? Використовуєте 1 куб на місяць?
Не мучайте себе і інших.

Зи. Мережу необхідно утримувати, тримати тиск газу і т.д. Щоб у Вас була можливість у будь-який момент ним скористатися.

Щодо Вашої труби. Впевнений що на неї ніхто не претендує. Можете залишити її собі, якщо ставите так питання.
Про те що хтось заробить на Вашому споживанні у кількості 1 куб на місяць то навіть не смішно.

А чому пенсіонер без субсидії?
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 лют, 2021 12:44

Re: «Тарифна комісія» хоче тотального перегляду комунальних.

  Первый написав:Мережу необхідно утримувати, тримати тиск газу і т.д. Щоб у Вас була можливість у будь-який момент ним скористатися.

Вот тут манипуляция. Теоретически, маловероятно, что все перестанут одномоментно пользоваться газом, что б брать плату за поставку товара без его поставки. Есть годовые затраты у газораспределяющей компании. Есть средние годовые объемы потребления. По ним считаем тариф на доставку 1 куба и пусть каждый платит за доставку ровно того количества газа, которое он потребил.
Про давление это особенно забавно. Затраты на работу компрессора строго привязаны к объем потребления (ну и потерь конечно). Если я ничего не потребил, то и компрессор работы не делал. А если списывать 50% газа на дыры в трубе, как в статье написано, и что на эти дыры постоянно работает компрессор, то это неправильно.
Но даже так, при потреблении куба эти конские потери уже учтены в тарифе на распределение.
И каким образом высчитывались эти минимальные объемы обязательной транспортировки ? с потолка ?
Kalgan
 
Повідомлень: 1125
З нами з: 02.01.19
Подякував: 47 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
7 1135
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 12:46
Mister_M
Рада хоче заборонити «1С» 1, 2
R2 » П'ят 27 жов, 2023 09:32
11 2559
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 жов, 2023 12:29
Примат
1 393
Переглянути останнє повідомлення
Чет 19 жов, 2023 13:49
summacut
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама