Щодо допуску іноземних акцій до обігу на території України

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Фондові ринки США і Росії, трейдери і брокери на фондових біржах NYSE, NASDAQ, AMEX, РТС і ММВБ. Як купити американські акції? Робота на РТС.
Повідомлення Додано: Пон 08 бер, 2021 09:22

Щодо допуску іноземних акцій до обігу на території України

Шановні фінансисти, підкажіть, як можна придбати іноземні акції, хоча би ті, які згадуються у цих документах НКЦПФР? (у прикладі Тесла, але думаю краще мене знаєте розширений перелік).
https://www.nssmc.gov.ua/document/?id=11327974
Цікавить справжнє придбання, тобто щоб могла подарувати-продати-спадщина (у т.ч. за кордоном), спостерігати де і як зберігаються реєстратором. Ці всі "шарашмонтажтрести" типу "форексу" абсолютно не цікаві.
Так розумію з оподаткуванням там поки не все просто (оподатковується вся сума, а не інвестиційний прибуток?).
В принципі буваю за кордоном, чи можу там відкрити рахунок, перерахувати на нього суму в межах обмежень НБУ, і з нього "там" здійснювати операції? Що тоді з оподаткуванням? Як наша податкова спілкується з іноземними фінустановами?
Можливо важливий момент, придбання цікавить на роки, як свій "Пенсійний фонд". Тобто купи/продай це не для мене.
Дякую! Всіх з весною! :)
natalia_baranovag
Аватар користувача
 
Повідомлень: 28
З нами з: 05.03.21
Подякував: 14 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 10 бер, 2021 16:39

вам дорога до interactive brokers
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6008
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2656 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 10 бер, 2021 18:19

trololo
Дякую! Так розумію:
1. Наші (локальні) в цьому плані "до лампочки" разом з "імітацією бурхливої діяльності" НКЦПФР, рішення яких не працюють;
2. Погуглила поверхнево про interactive brokers, компанія давня і відома, але це такий крок, що не знаю чи наважусь на нього. З ким і який договір підписувати? Якщо акції "зникнуть" як? де? скільки? судові процеси. Є куди копати щоб просто розібратися...
На форумі є тема по них щоб почитати, щось не знайшла самостійно?
natalia_baranovag
Аватар користувача
 
Повідомлень: 28
З нами з: 05.03.21
Подякував: 14 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 10 бер, 2021 18:25

Доброго дня, шановна natalia_baranovag!
Отзывы про Interactive Brokers.

З повагою, Ірина
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4106
З нами з: 14.09.13
Подякував: 987 раз.
Подякували: 1957 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 10 бер, 2021 18:40

  natalia_baranovag написав:trololo
Дякую! Так розумію:
1. Наші (локальні) в цьому плані "до лампочки" разом з "імітацією бурхливої діяльності" НКЦПФР, рішення яких не працюють;
2. Погуглила поверхнево про interactive brokers, компанія давня і відома, але це такий крок, що не знаю чи наважусь на нього. З ким і який договір підписувати? Якщо акції "зникнуть" як? де? скільки? судові процеси. Є куди копати щоб просто розібратися...
На форумі є тема по них щоб почитати, щось не знайшла самостійно?


вирішувати вам. як на мене, тримати гроші чи активи в IB набагато безпечніше, ніж в наших банках. але ніщо не заважає відкрити рахунок в цінних паперах у іншого зберігача, купити через IB і потім перевести папери туди.
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6008
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2656 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 07 вер, 2021 01:44

Re: Щодо допуску іноземних акцій до обігу на території Украї

Подскажите пожалуйста можно ли инвестировать в акции РФ? Слышал за это может быть ответственность
RikiMito
 
Повідомлень: 14
З нами з: 07.09.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама