Етикет банківських депозитів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Депозити для фізичних та юридичних осіб, короткострокові банківські вклади, найвигідніші депозити в банках України.
Повідомлення Додано: Вів 15 чер, 2021 19:47

Етикет банківських депозитів

Привіт, просто питання про правильний етикет внесення готівки.

Мені давно не доводилося вносити готівку, тому я хочу переконатися, що я роблю це правильно. Кілька останніх разів, коли я вносив готівку, я щойно дав їм своє посвідчення особи для пошуку своєї інформації, а потім вони заповнюють депозитний депозит. Біля входу у них є депозитні квитанції, але я не запам’ятовую свою інформацію і не хочу записувати її для передачі в банк. Чи може касир банку дратуватись за це, чи це досить часто? Мені не доводиться вносити готівку часто, один-два рази на місяць, і банк ніколи не зайнятий.

Дякую!
MichelKesin
 
Повідомлень: 1
З нами з: 15.06.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 15 чер, 2021 20:40

  MichelKesin написав:Привіт, просто питання про правильний етикет внесення готівки.

Мені давно не доводилося вносити готівку, тому я хочу переконатися, що я роблю це правильно. Кілька останніх разів, коли я вносив готівку, я щойно дав їм своє посвідчення особи для пошуку своєї інформації, а потім вони заповнюють депозитний депозит. Біля входу у них є депозитні квитанції, але я не запам’ятовую свою інформацію і не хочу записувати її для передачі в банк. Чи може касир банку дратуватись за це, чи це досить часто? Мені не доводиться вносити готівку часто, один-два рази на місяць, і банк ніколи не зайнятий.

Дякую!

0. Не совсем понял, такое ощущение, что это переводилось гугл-тренслейтом.
1. Если кассир "дратується" при внесении денег - это проблема кассира
2. Если операция повторяющаяся - можно взять предыдущую квитанцию с прошлого раза
3. В некоторых банках такую пополняшку делают манагеры, и уже с этой бумажкой клиент идёт в кассу. Но это добавляет времени, особенно если к манагеру (и/или в кассу очередь)
4. В большинстве банков кассиры нормально воспринимают информацию с экрана смартфона клиента (страницы с реквизитами пополнения в приложении). Некоторым хватает даже просто продиктовать номер договора (если там не много знаков)
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Вів 15 чер, 2021 21:37

  Вкладчик1234 написав:
  MichelKesin написав:Привіт, просто питання про правильний етикет внесення готівки.

Мені давно не доводилося вносити готівку, тому я хочу переконатися, що я роблю це правильно. Кілька останніх разів, коли я вносив готівку, я щойно дав їм своє посвідчення особи для пошуку своєї інформації, а потім вони заповнюють депозитний депозит. Біля входу у них є депозитні квитанції, але я не запам’ятовую свою інформацію і не хочу записувати її для передачі в банк. Чи може касир банку дратуватись за це, чи це досить часто? Мені не доводиться вносити готівку часто, один-два рази на місяць, і банк ніколи не зайнятий.

Дякую!

0. Не совсем понял, такое ощущение, что это переводилось гугл-тренслейтом.
1. Если кассир "дратується" при внесении денег - это проблема кассира
2. Если операция повторяющаяся - можно взять предыдущую квитанцию с прошлого раза
3. В некоторых банках такую пополняшку делают манагеры, и уже с этой бумажкой клиент идёт в кассу. Но это добавляет времени, особенно если к манагеру (и/или в кассу очередь)
4. В большинстве банков кассиры нормально воспринимают информацию с экрана смартфона клиента (страницы с реквизитами пополнения в приложении). Некоторым хватает даже просто продиктовать номер договора (если там не много знаков)

Очевидно, что транслейт.Но зачем?!
Сегодняшная регистрация.Может бот какой?Алгоритмы отрабатывает.
Bolt
 
Повідомлень: 2830
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 15 чер, 2021 22:20

Re: Етикет банківських депозитів

Как вариант возможно иностранец, который тут учится.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4863
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 15 чер, 2021 23:28

  Bolt написав:Очевидно, что транслейт.Но зачем?!
Сегодняшная регистрация.Может бот какой?Алгоритмы отрабатывает.

Модераторы ж пропустили сообщение. Я думал, они могут отличить робота от человека :)
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Сер 16 чер, 2021 05:50

  Вкладчик1234 написав:
  Bolt написав:Очевидно, что транслейт.Но зачем?!
Сегодняшная регистрация.Может бот какой?Алгоритмы отрабатывает.

Модераторы ж пропустили сообщение. Я думал, они могут отличить робота от человека :)

,,Текст немного по дебильному написан"©
Bolt
 
Повідомлень: 2830
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 32317
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 лис, 2021 11:48
daraivankovna
20 16309
Переглянути останнє повідомлення
Суб 03 чер, 2017 10:08
maxim2014
3 6197
Переглянути останнє повідомлення
Вів 24 січ, 2017 16:34
magbet
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама