Байки про банки і не тільки....2008-2017

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 54835484548554865487 ... 5855>
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2017 23:22

IMPRINTER

Я о другом.( выплаты в пределах Фонда )

20 дневный срок дается для НАЧАЛА выплат во время процедуры выведения банка с рынка.

Меня же интересуют сроки когда уже принято решение о ЛИКВИДАЦИИ, там должны всем сразу выплатить.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 05:10

  zzzzzz написав:IMPRINTER

Я о другом.( выплаты в пределах Фонда )

20 дневный срок дается для НАЧАЛА выплат во время процедуры выведения банка с рынка.

Меня же интересуют сроки когда уже принято решение о ЛИКВИДАЦИИ, там должны всем сразу выплатить.

в новой редакции это неоговорено конкретно - сроки отдали на откуп фонду
Stringer
 
Повідомлень: 11643
З нами з: 23.01.13
Подякував: 346 раз.
Подякували: 1629 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 08:08

Stringer

Спасибо, я уже разобрался, да поганенько сделали
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 08:17

http://finbalance.com.ua/news/Prodazh-Sberbanku-za-ukransku-dochku-rosiyskiy-derzhbank-otrima-Vyatka-bank


Мажоритарний акціонер латвійського Norvik Banca та російського Вятка-банку Григорій Гусельников в ефірі «Громадського» розповів, що в рамках запланованої угоди з придбання української «дочки» російського Сбербанку буде здійснений обмін активами.
«Norvik – це його принципова позиція – буде міняти російський банк [Вятка-банк, - ред.] на український. Ми, на жаль чи на щастя, не можемо дозволити собі мати банк там і там. Відверто кажучи, в Росії не хочемо.
Я
проживаю в Лондоні, вважаюся ледь не «ворогом народу» [в Росії], маю банк у Латвії… У нас російський банк – дочірній по відношенню до латвійського. Вони зі своїми амбіціями… Їм складно це переживати, «феномен». Тому в мене і так з ними проблема – в силу позиції громадянської, суспільної, яку я, власне, не приховую, як і зв’язки з певними людьми в Росії. Тому в нас і так там весело…

Для нас можливість в цій ситуації вийти з російського ринку – теж хороша справа. Так, можливо, ми виходимо з більш жирного, ситого ринку на ринок бідніший, але я вважаю більш перспективний, тому що для мене підприємництво можливе лише в умовах вільної ринкової економіки, а коли право власності – не зовсім право власності, то складно вести бізнес.

Я громадянин Великобританії, її податковий резидент. У Росії фактично рік не був, досить рідко там бував в останні роки і хотів би вийти з тамтешніх активів. У мене дружина українка.

Я працював у Бінбанку, який належить батьку Саїда [Михайлу Гуцерієву, власнику «Русснефти», - ред.]. Ми досі продовжуємо спілкуватися. Я, власне, виростив цей банк як менеджер, як перша особа. Після цього виїхав за кордон, тут і проживаю. У нас відносини збереглися. Це доволі багата сім’я. Саїд закінчив Оксфорд, працював у Glencore, інвестує в різні компанії, будучи англійським громадянином. Тут живе [у Лондоні], ми знайшли спільний інтерес. У будь-якому разі такі складні угоди краще проводити разом, це і розподіл ризиків, і розподіл обов’язків, і ролей. Тут важливо, що в нас є спільна довіра.

Я, чесно кажучи, не знаю, які в них [сім`ї Гуцерієвих] відносини з російською владою. Розумієте, в Росії кожний бізнесмен боїться російської влади та є суб’єктом, в будь-якому разі підпорядкованим їй. Це треба в них запитувати.

Ще будемо дивитися щодо розподілу часток між фізичними особами [в банку, що купується]. Поки ситуація виглядає так, що Norvik купить половину чи трохи менше. Решту купимо ми з Саїдом або ж Саїд», - зазначив Г. Гусельников.
За його словами, придбана українська «дочка» російського Сбербанку «увійде в периметр Європейського центробанку як частина Norvik Group». «Дві інші фізособи, які беруть участь в угоді, також є громадянами Великобританії», - зазначив Г. Гусельников.
Він також констатував, що борг української «дочки» Сбербанку перед російським Сбербанком наразі становить менше мільярда доларів, і цей борг, «очевидно», буде переуступлений та частково спрямований на докапіталізацію фінустанови.
«Частина цього кредиту буде списана в резерви. Тобто частина боргу буде списана, а частина лишиться як борг перед старим акціонером або ж буде передано на третю особу.
Тризначна сума мільйонів доларів буде спрямована на докапіталізацію і формування резервів. Як розчистити баланс, ми розуміємо. Оцінка 60% проблемності кредитів – напевно, завищена, хоча питання, що вважати проблемними кредитами. По багатьом кредитам відсотки не платяться, але по багатьом платяться, є нормальне забезпечення.
Питання часу, трудоємності і т.д., безумовно, є. Але це актив, з яким можна працювати. Буквально по пальцям однієї руки можна перерахувати юросіб, які з банком не спілкуються з тих чи інших причин, решта з банком, насправді на зв’язку», - зазначив Г. Гусельников.
Суму потенційно угоди з купівлі-продажу української «дочки» Сбербанку Г. Гусельников не розкрив: «В угоді це конфіденційний пункт. Ця сума – дещо нижча капіталу, але близька до цього значення і вона, напевно, буде вимірюватися тризначною сумою мільйонів доларів».

Г. Гусельников також зазначив, що за початковими планами українська «дочка» Сбербанку після придбання буде працювати під брендом Norvik. «Хотів би, щоб у назві було слово «Україна». Не знаю, наскільки це можливо, але це було б чудово», - уточнив бізнесмен.
Нагадаємо, на 01.01.2017 власний капітал українського Сбербанку становив 3,72 млрд грн [137 млн дол.]; валютний борг перед іншими банками [очевидно, передусім, перед російським Сбербанком, - ред.] - 934,5 млн дол; його резерви на вказану дату покривали кредитний портфель юросіб на 33,5%, фізосіб - на 82%.

Як пише російський "Коммерсант", за український Сбербанк покупці заплатять 130 млн дол. Співрозмовники видання розповіли, що початково обговорювалася більша сума угоди, але корективи внесли санкції, введені офіційним Києвом щодо росбанків після визнання російським Сбербанком «паспортів» «ЛДНР», а також акції українських правих під офісами Сбербанку. «Стало очевидно, що Сбербанку необхідно якомога швидше продати банк, і продавець пішов на поступки щодо ціни, щоб максимально прискорити угоду», - зазначило одне з джерел газети.

Григорій Гусельников в інтерв`ю радіостанції "Ехо Москви" серед іншого підтвердив раніше оприлюднену в ЗМІ інформацію, що Norvik Banca буде контролювати 45% акцій українського Сбербанку. "Решта 55% куплені Саїдом Гуцерієвим і мною", - додав Г. Гусельников.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 09:25

Re: Байки про банки і не тільки....

Российские СМИ довольно часто задаются вопросом, откуда у Гуцериева деньги на все эти сделки. Ответ, как правило, один и тот же. Гуцериев - крупный должник российских госбанков, на кредиты которых и расширяет свою бизнес-империю. По подсчетам Forbes, в конце 2015 года компании группы Бин были должны основным кредиторам - Сбербанку, ВТБ и Альфа-банку - около $8 млрд, из которых $5 млрд приходилось на Сбербанк.

В украинско-российской истории Гуцериева уже есть один любопытный момент. Именно контролируемый им Бинбанк в 2014 году после аннексии Крыма стал покупателем Москомприватбанка, российской дочки Приватбанка. Слухи связывали Гуцериева и с крымскими активами Привата. Правда, официально у Бинбанка отделений на полуострове нет. Зато на сайте финучреждения Крым на карте отделен от остальной территории Украины пунктирной линией.
http://finance.liga.net/banks/2017/3/29 ... /52602.htm
V2
4
 
Повідомлень: 8268
З нами з: 03.07.09
Подякував: 293 раз.
Подякували: 1358 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 12:39

Re: Байки про банки і не тільки....

ФГИ приступил к процедуре принудительного расторжения договора о приватизации Укртелекома. Но, скорее всего, это лишь козырь на столе в большой игре

Группа компаний СКМ и Фонд госимущества вошли в клинч в вопросе о выполнении обязательств по условиям приватизации крупнейшего в Украине оператора фиксированной связи и интернет Укртелеком. Основная причина разногласий - миллиардные долги, которые собственник предприятия так и не погасил перед госбанками. Компромисс уже почти найден - государство станет миноритарием в обмен на лояльность в условиях погашения долгов.
http://biz.liga.net/all/telekom/stati/3 ... -dolyu.htm
V2
4
 
Повідомлень: 8268
З нами з: 03.07.09
Подякував: 293 раз.
Подякували: 1358 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 16:14

НАБУ проводит выемку документов в НБУ

Национальное антикоррупционное бюро проводит обыски в Нацбанке при процессуальном руководстве САП
http://finance.liga.net/economics/2017/ ... /52622.htm
Собеседник LIGA.net в НАБУ отметил, что детективы проводят "выемку документов". "Все мирно. Следственные действия проходят без принудительных мер. Предоставляют документы добровольно", - сказал он.

В середине февраля сообщалось, что НАБУ открыло производство по факту возможных злоупотреблений должностными лицами НБУ, в частности, Катерины Рожковой.
jump
 
Повідомлень: 4194
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1250 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 19:38

Кто подскажет по какому курсу считают выдачу депо в валюте на 250 т. в день ?
Ruslan2453
 
Повідомлень: 1390
З нами з: 13.02.09
Подякував: 17 раз.
Подякували: 211 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 19:44

  Ruslan2453 написав:Кто подскажет по какому курсу считают выдачу депо в валюте на 250 т. в день ?

по курсу НБУ...
Cler
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2870
З нами з: 15.07.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 739 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 20:50

  Cler написав:
  Ruslan2453 написав:Кто подскажет по какому курсу считают выдачу депо в валюте на 250 т. в день ?

по курсу НБУ...


Благодарю.
Ruslan2453
 
Повідомлень: 1390
З нами з: 13.02.09
Подякував: 17 раз.
Подякували: 211 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 54835484548554865487 ... 5855>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 938118
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 гру, 2017 23:40
airmax78
26325 1196807
Переглянути останнє повідомлення
Сер 01 січ, 2014 02:19
reef
16116 1193260
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 вер, 2011 13:39
Finansist
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама