О.Bank

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 107108109110111 ... 123>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

О.Bank 2.9 5 10
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
20%
2
2- Погане. Некомпетентне.
20%
2
3- Задовільне. Хотілося б краще.
20%
2
4- Добре. Як і повинно бути.
30%
3
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
10%
1
Всього голосів : 10
Повідомлення Додано: Суб 11 бер, 2023 15:28

  Alien написав:Для встановлення істини вирішив зателефонувати до підтримки (минулого разу спілкувався в вайбері) та попросив перевірити чи приймає моя додаткова картка до Окард, яка була відкрита після початку акції і відповідно запрошення до акції не було, участь у кешбек акції. Відповідь після певної паузи - ні не приймає. Перевіряти на практиці - бажання не маю. Нехай покривається пилюкою далі.

Скоріше за все, так і є. Тут же плюшки роздаються індивідуально. Мені наприклад не приходило запрошення на 5% кешбек, та й ліміт не підвищили.
Bosstone
 
Повідомлень: 2277
З нами з: 21.04.10
Подякував: 812 раз.
Подякували: 298 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 бер, 2023 17:03

  Bosstone написав:
  Кочевник написав:Запрошення було. Картку відкрив до початку акції.
Сорочки відрізняються в старому Бубліку. В новому вони обідві такі самі фіолетові.

Так само

Тобто виходить, що ключовим був саме факт наявності запрошення. Якщо воно було то вже пофіг які там карти у наявності та як вони називаються. А якщо запрошення не було - то й кешбеку буде катма. Хіба що хтось повністю новий зайде на Обанк2.0 - то йому може і обломиться. А так вже існуючому клієнту виходить якщо запрошення не було то можна й не перейматися - це свято не для нього
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 13 бер, 2023 14:05

Перевыпустил карту Обанка по сроку. Карта светится серым в приложении.
Нажатие кнопки "разблокировать" в приложении завершается ошибкой (карта остаётся "серой")
Горячка предлагает проверить баланс в банкомате (рядом только "чужие"), что есть платно. В отделении сразу не сказали про необходимость "вставлять куда-то для "активации"". Теперь рядом нет "родного" терминала или банкомата.
По факту получается, то навязывают дополнительную услугу проверки баланса (в моем случае даже платно) для возможности пользования картой (ввести данные карты на сайте в интернете для оплаты услуг) - то есть "навязывание дополнительных (платных) услуг" (баланс мне проверять не нужно - я его знаю). и нарушение ЗУ "Про банки ...."
Но операторам "хоть кол на голове теши"
Helicopter11
 
Заблокований
Повідомлень: 29
З нами з: 03.02.23
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 бер, 2023 19:15

  Helicopter11 написав:Перевыпустил карту Обанка по сроку. Карта светится серым в приложении.
Нажатие кнопки "разблокировать" в приложении завершается ошибкой (карта остаётся "серой")
Горячка предлагает проверить баланс в банкомате (рядом только "чужие"), что есть платно. В отделении сразу не сказали про необходимость "вставлять куда-то для "активации"". Теперь рядом нет "родного" терминала или банкомата.
По факту получается, то навязывают дополнительную услугу проверки баланса (в моем случае даже платно) для возможности пользования картой (ввести данные карты на сайте в интернете для оплаты услуг) - то есть "навязывание дополнительных (платных) услуг" (баланс мне проверять не нужно - я его знаю). и нарушение ЗУ "Про банки ...."
Но операторам "хоть кол на голове теши"

Я бы не рассчитывал на абсолютную компетентность оператора. Особо не вникал, но вроде достаточно любой операции с вводом пина. Попробуйте запросить в банкомате выдачу нала на сумму больше доступного остатка.
Bosstone
 
Повідомлень: 2277
З нами з: 21.04.10
Подякував: 812 раз.
Подякували: 298 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 бер, 2023 20:20

  Bosstone написав:
  Helicopter11 написав:Перевыпустил карту Обанка по сроку. Карта светится серым в приложении.
Нажатие кнопки "разблокировать" в приложении завершается ошибкой (карта остаётся "серой")
Горячка предлагает проверить баланс в банкомате (рядом только "чужие"), что есть платно. В отделении сразу не сказали про необходимость "вставлять куда-то для "активации"". Теперь рядом нет "родного" терминала или банкомата.
По факту получается, то навязывают дополнительную услугу проверки баланса (в моем случае даже платно) для возможности пользования картой (ввести данные карты на сайте в интернете для оплаты услуг) - то есть "навязывание дополнительных (платных) услуг" (баланс мне проверять не нужно - я его знаю). и нарушение ЗУ "Про банки ...."
Но операторам "хоть кол на голове теши"

Я бы не рассчитывал на абсолютную компетентность оператора. Особо не вникал, но вроде достаточно любой операции с вводом пина. Попробуйте запросить в банкомате выдачу нала на сумму больше доступного остатка.
Фиг, операция д.б. успешной
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5213
З нами з: 05.05.21
Подякував: 400 раз.
Подякували: 990 раз.
 
Профіль
1
9
Повідомлення Додано: Вів 14 бер, 2023 19:41

Re: О.Bank

Таки запропонували долити 50 к. В моєму особистому рейтингу продовжує залишатись найлояльнішим банком.
Bosstone
 
Повідомлень: 2277
З нами з: 21.04.10
Подякував: 812 раз.
Подякували: 298 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 бер, 2023 22:42

Re: О.Bank

  Alien написав:Тобто виходить, що ключовим був саме факт наявності запрошення. Якщо воно було то вже пофіг які там карти у наявності та як вони називаються


В мене запрошення було, а от кешбеку не дали. Ще на початку запитував у підтримки, чи беру участь в акції, написали якщо було запрошення, значить беру. Сьогодні їм написав, обіцяють розібратися і зателефонувати.
Пансер
 
Повідомлень: 292
З нами з: 22.09.20
Подякував: 47 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 07:00

  Кочевник написав:
  ВIВ написав:
  Кочевник написав:Кешбек 5% на трати від 1000 грн.

Комуналь нє?
999 без КБ?

Ось офіційні умови "акції".
https://ideabank.ua/uk/news/aktsiya-ide ... tsiyi-mriy

Більше року картки "Ідеї" лежать на поличці, припадаючи пилом. Але пропозиції за 5% кешбеку не отримував.
Нехай лежать далі...
Искатель
 
Повідомлень: 6165
З нами з: 22.02.16
Подякував: 1016 раз.
Подякували: 4834 раз.
 
Профіль
6
13
2
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 07:04

  Bosstone написав:Таки запропонували долити 50 к. В моєму особистому рейтингу продовжує залишатись найлояльнішим банком.

А нашо він потрібен?

В моєму особистому рейтингу Ідея змагається з Кредо за звання "найбільш непотрібного банку". Причому Ідея в цілому (і сама, і О.Банк)
Искатель
 
Повідомлень: 6165
З нами з: 22.02.16
Подякував: 1016 раз.
Подякували: 4834 раз.
 
Профіль
6
13
2
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 08:10

  Искатель написав:
  Bosstone написав:Таки запропонували долити 50 к. В моєму особистому рейтингу продовжує залишатись найлояльнішим банком.

А нашо він потрібен?

Наприклад якщо у другій половині місяця є трати які не окешбечується і по о.кард свого часу рд підібрана правильно (в мене одна 17-го, друга в сім'ї 23-го), то щоб не мати куций грейс в 35-45 днів, заплативши кредиткою інших банків у яких рд 30-31 числа, я плачу кредитками о.кард та маю повноцінний грейс 50-60 днів.
Крім того ще є певні операції,коли кредитний ліміт можна вибрати та потім повернути лишаючись у грейсі, а в проміжку між взяттям та поверненням помаринувати їх десь під 12-15 річних. Втім це зовсім інша історія
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 107108109110111 ... 123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: SHURICK76 і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Sense Bank 1 ... 1166, 1167, 1168
WachtAmRhein » Суб 01 січ, 2022 00:45
11676 3233087
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 бер, 2024 22:55
Arbitr
Universal Bank 1, 2
zoawlhxc » Вів 15 лют, 2022 10:52
14 11715
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 16:16
sens
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама