Глобализация дарит нам много возможностей. Где в мире комфор

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 3536373839>
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2022 16:17

  Shaman написав:
  rjkz написав:
  Shaman написав:а человеку, который работает, и у которого семья с детьми это реально?
это к тому, что все надо делать вовремя...

более реально все-таки раза 2 в неделю плюс самостоятельно ИМХО


Я так делал.
+самостоятельно.
2 детей, тогда были совсем маленькие и я из тех папаш, которые занимаются детьми. Мы с женой не делим ответственность и обязанности.
Один раз мне все-таки "прилетело" от жены - когда я 18 часов в сутки занимался.
А так бывало, что в 2 часа ночи просыпался - сна ни в одном глазу, пару часов позанимался когда дети не мешают и в 4 опять спать.
При этом шоппинг полностью на мне.
И готовлю переодически.

2 раза в неделю - это просто ни о чем.
...

нескромный вопрос - а сколько уходило на работу времени?
а то математика не сходится :oops:



Я не "ходил на работу, чтобы получать зарплату".
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16484
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8316 раз.
Подякували: 5181 раз.
 
Профіль
4
3
3
Повідомлення Додано: Суб 22 кві, 2023 21:55

За півроку до війни звільнився з роботи, переніс операцію і відновлення, потім почав трохи вивчати IT, англійську і... почалася війна. Вже більше року сиджу в ступорі і не знаю, що робити. Коли закінчаться гроші, то тоді точно треба буде щось робити, але зараз нічого взагалі не йде, дивлюсь тільки фільми і серіали на англійській, щоб не забувати свій +/- Intermediate. А колись думав йти в IT неважливо ким, бо там треба англійська, що в майбутньому, у випадку релокейту, значно підвищує шанси і взагалі комфорт проживання в чужій країні. Я то ще можу далі продовжувати вчити англійську, але дружина декілька разів пробувала вчити, проте швидко їй це набридає і толку ніякого з того. Мабуть, вже нікуди звідси не поїдемо, хоча мені тільки 32, дружині 26, дітей поки немає.
  rjkz написав:Я не "ходил на работу, чтобы получать зарплату".

А я ходив на роботу раніше, щоб зараз не ходити, але багато не заробив, щоб можна було взагалі забути про це слово. Рано чи пізно доведеться знову працювати, питання тільки ким.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Суб 22 кві, 2023 22:15

Re: Глобализация дарит нам много возможностей. Где в мире ко

  Striker написав:мені тільки 32, дружині 26

Це взагалі не пізно для ІТ, але майте на увазі, що з кожним роком вимоги до ІТ ростуть. Коли я світчився - було біля 70-80 людей на вакансію для початківців. Зараз по слухам до 300... Те саме з англійською - коли я йшов - навіть з пре-інтермедіат брали. Зараз вимоги такі що треба аппер + хороші розмовні скіли. На рахунок англійської - якщо чесно - я її ненавидів і мені вона давалася дуже складно (легше java вивчити)...але зараз коли вже норм знаю і вона мене реально кормить - дуже її люблю і вчу постійно.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8847
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1324 раз.
Подякували: 1729 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 22 кві, 2023 22:47

  BIGor написав:Це взагалі не пізно для ІТ, але майте на увазі, що з кожним роком вимоги до ІТ ростуть. Коли я світчився - було біля 70-80 людей на вакансію для початківців. Зараз по слухам до 300... Те саме з англійською - коли я йшов - навіть з пре-інтермедіат брали. Зараз вимоги такі що треба аппер + хороші розмовні скіли. На рахунок англійської - якщо чесно - я її ненавидів і мені вона давалася дуже складно (легше java вивчити)...але зараз коли вже норм знаю і вона мене реально кормить - дуже її люблю і вчу постійно.

От і я надивився, що значно зменшилася кількість вакансій з початком війни. Якщо притримуватися теми гілки, то професія не має глобального значення, можна емігрувати і працювати хоч продавцем в місцевому маркеті, головне знати мову. Я взагалі електрик/енергетик, але не бачу сенсу працювати в цій сфері навіть за 15к, в мене дружина без будь-якої вищої освіти отримує близько 14-15к продавцем-консультантом, при цьому працює всього половину місяця і по 10 годин в день особливо не напружуючись.

Не знаю, що там можна не любити в англійській. Хіба що різні акценти/вимову та коли вони дуууже швидко розмовляють і не встигаєш нічого зрозуміти)
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 04:15

  Striker написав:
  BIGor написав:Це взагалі не пізно для ІТ, але майте на увазі, що з кожним роком вимоги до ІТ ростуть. Коли я світчився - було біля 70-80 людей на вакансію для початківців. Зараз по слухам до 300... Те саме з англійською - коли я йшов - навіть з пре-інтермедіат брали. Зараз вимоги такі що треба аппер + хороші розмовні скіли. На рахунок англійської - якщо чесно - я її ненавидів і мені вона давалася дуже складно (легше java вивчити)...але зараз коли вже норм знаю і вона мене реально кормить - дуже її люблю і вчу постійно.

От і я надивився, що значно зменшилася кількість вакансій з початком війни. Якщо притримуватися теми гілки, то професія не має глобального значення, можна емігрувати і працювати хоч продавцем в місцевому маркеті, головне знати мову. Я взагалі електрик/енергетик, але не бачу сенсу працювати в цій сфері навіть за 15к, в мене дружина без будь-якої вищої освіти отримує близько 14-15к продавцем-консультантом, при цьому працює всього половину місяця і по 10 годин в день особливо не напружуючись.

Не знаю, що там можна не любити в англійській. Хіба що різні акценти/вимову та коли вони дуууже швидко розмовляють і не встигаєш нічого зрозуміти)


У Вас прекрасный возраст как для перемены профессии так и для эмиграции, если такое желание появится.
Я себя считал не способным выучить иностранный язык, но когда появилась мощная мотивация - справился.
Ай-ти сейчас ждут трудные времена. ПЕреизбыток айтишников на фоне ожиданий от ИИ.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16484
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8316 раз.
Подякували: 5181 раз.
 
Профіль
4
3
3
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 08:57

  Striker написав:
  BIGor написав:Це взагалі не пізно для ІТ, але майте на увазі, що з кожним роком вимоги до ІТ ростуть. Коли я світчився - було біля 70-80 людей на вакансію для початківців. Зараз по слухам до 300... Те саме з англійською - коли я йшов - навіть з пре-інтермедіат брали. Зараз вимоги такі що треба аппер + хороші розмовні скіли. На рахунок англійської - якщо чесно - я її ненавидів і мені вона давалася дуже складно (легше java вивчити)...але зараз коли вже норм знаю і вона мене реально кормить - дуже її люблю і вчу постійно.

От і я надивився, що значно зменшилася кількість вакансій з початком війни. Якщо притримуватися теми гілки, то професія не має глобального значення, можна емігрувати і працювати хоч продавцем в місцевому маркеті, головне знати мову. Я взагалі електрик/енергетик, але не бачу сенсу працювати в цій сфері навіть за 15к, в мене дружина без будь-якої вищої освіти отримує близько 14-15к продавцем-консультантом, при цьому працює всього половину місяця і по 10 годин в день особливо не напружуючись.

Не знаю, що там можна не любити в англійській. Хіба що різні акценти/вимову та коли вони дуууже швидко розмовляють і не встигаєш нічого зрозуміти)

для еміграції вдала спеціальність.
але досвід бажано мати - для цього й треба працювати :)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5868
З нами з: 29.09.19
Подякував: 571 раз.
Подякували: 1383 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 09:10

  Striker написав:
  BIGor написав:Це взагалі не пізно для ІТ, але майте на увазі, що з кожним роком вимоги до ІТ ростуть. Коли я світчився - було біля 70-80 людей на вакансію для початківців. Зараз по слухам до 300... Те саме з англійською - коли я йшов - навіть з пре-інтермедіат брали. Зараз вимоги такі що треба аппер + хороші розмовні скіли. На рахунок англійської - якщо чесно - я її ненавидів і мені вона давалася дуже складно (легше java вивчити)...але зараз коли вже норм знаю і вона мене реально кормить - дуже її люблю і вчу постійно.

... Я взагалі електрик/енергетик, але не бачу сенсу працювати в цій сфері навіть за 15к,..

В структурах ДТЕКу не можливо прилаштуватись? Чи в них теж малі ЗП?
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 10:36

  Shaman написав:для еміграції вдала спеціальність.
але досвід бажано мати - для цього й треба працювати :)

Більше 5 років досвіду, профільна вища освіта в одному з кращих технічних ВУЗів. Працював на стратегічних державних підприємствах, але усюди все не так солодко, якщо ти не начальник) Була цікава пропозиція ще в одному держ. підприємстві, брали мене на майбутнього майстра, але я витримав тільки 4 місяці того трешака і побажав їм удачі) ЗП у майстра тоді була в районі 15-16к, зараз десь біля 20к. Потім знайомий запропонував вакансію енергетика в ТЦ, яку ж він сам і обіймав, але як раз сам звільнявся через одну ситуацію. Я навіть пройшов співбесіду і мене взяли, але сам потім відмовився, коли таки знайомого випитав чого звільняється, плюс в цей же момент підвело здоров'я. ЗП мінімум 15к тоді пропонували.

  Bolt написав:В структурах ДТЕКу не можливо прилаштуватись? Чи в них теж малі ЗП?

Ви були хоч раз в тому ДТЕК? В мене 2 одногрупниці працюють у відділах балансу, одна взагалі старший спеціаліст відділу, тому я знаю багато чого цікавого, наприклад, як вони працюють на вихідних без оплати, бо треба зробити все. І на купі підстанцій я був саме ДТЕК, і з їхніми черговими електриками я також спілкувався і все бачив. Нічого там ловити, якщо ти не начальник) Взагалі не бачу зараз сенсу працювати в цій сфері, перспектив в плані ЗП небагато, а знати і робити ти повинен дуже багато, плюс на держ. підприємствах тебе постійно змушують порушувати норми безпеки, також часто понаднормова робота. Єдиний нормальний варіант - працювати на себе, але також є нюанси.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 10:54

  Striker написав:
  Shaman написав:для еміграції вдала спеціальність.
але досвід бажано мати - для цього й треба працювати :)

Більше 5 років досвіду, профільна вища освіта в одному з кращих технічних ВУЗів. Працював на стратегічних державних підприємствах, але усюди все не так солодко, якщо ти не начальник) Була цікава пропозиція ще в одному держ. підприємстві, брали мене на майбутнього майстра, але я витримав тільки 4 місяці того трешака і побажав їм удачі) ЗП у майстра тоді була в районі 15-16к, зараз десь біля 20к. Потім знайомий запропонував вакансію енергетика в ТЦ, яку ж він сам і обіймав, але як раз сам звільнявся через одну ситуацію. Я навіть пройшов співбесіду і мене взяли, але сам потім відмовився, коли таки знайомого випитав чого звільняється, плюс в цей же момент підвело здоров'я. ЗП мінімум 15к тоді пропонували.

  Bolt написав:В структурах ДТЕКу не можливо прилаштуватись? Чи в них теж малі ЗП?

Ви були хоч раз в тому ДТЕК? В мене 2 одногрупниці працюють у відділах балансу, одна взагалі старший спеціаліст відділу, тому я знаю багато чого цікавого, наприклад, як вони працюють на вихідних без оплати, бо треба зробити все. І на купі підстанцій я був саме ДТЕК, і з їхніми черговими електриками я також спілкувався і все бачив. Нічого там ловити, якщо ти не начальник) Взагалі не бачу зараз сенсу працювати в цій сфері, перспектив в плані ЗП небагато, а знати і робити ти повинен дуже багато, плюс на держ. підприємствах тебе постійно змушують порушувати норми безпеки, також часто понаднормова робота. Єдиний нормальний варіант - працювати на себе, але також є нюанси.

ЯЯ теж не можу влаштуватися, бо вже змінив з десяток робіт, багато чого бачив, і приблизно знаеш яке підводне каміння може чекати. Наприклад, коли стояв недавно на біржі, дали скерування механіком по випуску маршруток. Сходив:диру транспортного п-ва для продовження ліцензії потрібна людина з освітою, прям, як в мене в дипломі записано.
Для здійснення передшляхового огляду і випуску маршруток. Я спитав, де в них автопарк, де можна буде здійснювати контроль. Мені сказали, що то все окремі ФОПи. Тре просто підписувати шляхівки. На, чому я власне с тим диром і попрощався. 😏
Ще декілька подібних випадків було.
Короче тре 10 раз подумати перед тим, як влаштовуватись.
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 13:40

Re: Глобализация дарит нам много возможностей. Где в мире ко

  Striker написав:Взагалі не бачу зараз сенсу працювати в цій сфері, перспектив в плані ЗП небагато, а знати і робити ти повинен дуже багато, плюс на держ. підприємствах тебе постійно змушують порушувати норми безпеки, також часто понаднормова робота. Єдиний нормальний варіант - працювати на себе, але також є нюанси.

Зараз Вам накидають, що всі можуть в Україні заробляти 2-3 кує, у будь-якій сфері якщо не лінуватися. :D
Щодо ДТЕК - маю пораду - в Україні обходьте дуже далеко монополії, держкомпанії, за приватні - дивіться відгуки, наприклад о работе, внутрі, от наприклад https://www.vnutri.org/ernst-young/
Востаннє редагувалось BIGor в Нед 23 кві, 2023 14:20, всього редагувалось 2 разів.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8847
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1324 раз.
Подякували: 1729 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 3536373839>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Дюрі-бачі і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама