Мільярдер із США пояснив, чому не варто зберігати готівку

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 02 гру, 2021 21:24

Мільярдер із США пояснив, чому не варто зберігати готівку

Пропонуємо до обговорення:
Американський фінансист вкотре заявив, що готівка – це не найкращий варіант для зберігання грошей

Дивися повний текст Мільярдер із США пояснив, чому не варто зберігати готівку.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99901
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 гру, 2021 23:44

а я вот смотрю
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0 ... 0%BA%D0%B0)#%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8%D0%B5_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%8B

и что-то тут нет ни США ни Великобритании
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 гру, 2021 23:53

Трудно поспорить. Но где альтернативы? Он же не может сказать, покупайте золото и серебро, все остальное сейчас пузырь.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 22515
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1674 раз.
Подякували: 2365 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 11:21

Как минимум часть инвестиций должно быть в аграрном секторе, что бы даже в самые страшные кризисные времена получать дивиденды картошкой.
alex_dvornichenko
 
Повідомлень: 978
З нами з: 10.10.12
Подякував: 43 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 13:00

Re: Мільярдер із США пояснив, чому не варто зберігати готівк

Так дивно було бачити в серіалі "Bones", що хакер забрав у чувака всі гроші... (великий, багатомільйонний, чи навіть мільярдний бізнес).
Як? Як вкрасти, наприклад, депозит, якщо навіть сам власник не має права забрати його достроково у банку?
І як можна втратити все від хак.атаки, якщо ти мультимільйонер? Чому не було запасів готівки, металів, камінців...?

Чи це від такої жадібності, як описано у статті?

Щодо інляції -- тут теж є цікаві зрушення.
Торік вона впала до 2-3%. Ми просто так скаржимось (за звичкою), чи ми дійсно бідні? Цього року навіть не знаю яка буде -- у мене по їжі поки-що суттєво від'ємна! І лише комірне і холодніша зима на початку року хоч якось тримали витрати від просідання. Але влітку продав стару квартиру з ЦО, купив новобуд, опалюю електрикою за нічним тарифом -- і це виходить у багато разів дешевше...

Починає жевріти мрія, що світ переходить до безінфляційної моделі, у якій людям не потрібно буде купувати всіляке сміття сьогодні, бо воно подорожчає завтра... А можна буде жити спокійно, повільно, і надалі вже не займатись перетворенням Землі на засмічену пустелю: https://responsiblefuture.com.ua/dlya-u ... ogo-borgu/

"Слава Вічному Карантину!" :)
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2070
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 13:27

звичайно, на чому ж він заробив свої мільярди, як не на використанні чужої готівки.
фінансисти.....
igorbuda52
Аватар користувача
 
Повідомлень: 334
З нами з: 14.03.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 14:22

  Bobua написав:Щодо інляції -- тут теж є цікаві зрушення.
Торік вона впала до 2-3%. Ми просто так скаржимось (за звичкою), чи ми дійсно бідні? Цього року навіть не знаю яка буде -- у мене по їжі поки-що суттєво від'ємна!

Не знаю чим ви там харчуєтесь, але навіть коров'ячий гній в селі кожен рік дорожчає на 20-30%.
akido
 
Повідомлень: 439
З нами з: 18.02.21
Подякував: 73 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 14:49

Re: Мільярдер із США пояснив, чому не варто зберігати готівк

Самая правильная инвестиция - это инвестиция в самого себя, как инструмент зарабатывания денег, то есть в собственные профессиональные навыки. Безразлично в какой области, главное чтобы это было востребовано и хорошо оплачивалось.
Тогда по мере роста цен будет возможность в той же пропорции поднимать стоимость своих услуг и ничего не терять.
А накопления уберечь от обесценивания не удастся в любом случае. Вопрос лишь в скорости обесценивания.
Nickoss1
 
Повідомлень: 274
З нами з: 10.07.17
Подякував: 2 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 15:02

  akido написав:
  Bobua написав:Щодо інляції -- тут теж є цікаві зрушення.
Торік вона впала до 2-3%. Ми просто так скаржимось (за звичкою), чи ми дійсно бідні? Цього року навіть не знаю яка буде -- у мене по їжі поки-що суттєво від'ємна!

Не знаю чим ви там харчуєтесь, але навіть коров'ячий гній в селі кожен рік дорожчає на 20-30%.


:)

От, з останнього:
* укр.снікерси -- tidbit з арахісом; вигідно -- бо дешевші за снікерс, але так само смачні; купую багато, коли є знижка, і все наступне теж за такою стратегією :)
* сир
* ковбаси
* гречка
* олія
* яблука (поки що є набрані з-під покинутих дерев біля міста -- врятував їх; решта народу дуже "зубожіла й ослабла" -- не доповзли до яблунь, і багато яблук пропало :()

А що, таки треба перейти нагній, аби була змога скиглити про "люту інфляцію" :)
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2070
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 15:55

  Bobua написав:
  akido написав:
  Bobua написав:Щодо інляції -- тут теж є цікаві зрушення.
Торік вона впала до 2-3%. Ми просто так скаржимось (за звичкою), чи ми дійсно бідні? Цього року навіть не знаю яка буде -- у мене по їжі поки-що суттєво від'ємна!

Не знаю чим ви там харчуєтесь, але навіть коров'ячий гній в селі кожен рік дорожчає на 20-30%.


:)

От, з останнього:
* укр.снікерси -- tidbit з арахісом; вигідно -- бо дешевші за снікерс, але так само смачні; купую багато, коли є знижка, і все наступне теж за такою стратегією :)
* сир
* ковбаси
* гречка
* олія
* яблука (поки що є набрані з-під покинутих дерев біля міста -- врятував їх; решта народу дуже "зубожіла й ослабла" -- не доповзли до яблунь, і багато яблук пропало :()

А що, таки треба перейти нагній, аби була змога скиглити про "люту інфляцію" :)


ну про Олию такое себе

я слежу за актимеле и красной рыбой, на скидках
в 2021 цен 2020го не было и близко

тот же Актимель в 2020 можно было вывести 8,9 скидку при 11-12 обычном,
теперь скидка 10.90-11.20 , обычный 13-16

рыба еще проще : 50 за 100 грамм, приготовленная
на скидках в 2020 попадалась
сейчас в АТБ 55 если повезет, обычно 60, у других до 65-70 доходит
Хамон разве что иногда до 500 таки получается, да
Рибай - тоже дороже
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 720
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 09:34
Дюрі-бачі
2 557
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 12:44
Примат
1 254
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 21:54
tolja3334
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама