Гетманцев виключив можливість скасування Радою касових...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345 ... 10>
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 18:51

Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 19:25

Re: Гетманцев виключив можливість скасування Радою касових..

  _hunter написав:Не _не нужными_ -- непродаваемыми. Держать их в ассортименте или нет -- на все воля владельца.
Ви хоч раз якимось бізнесом займались? - чи так- поговорити..
1 Я на загальній системі і маю касові апарати вже добрих 15 років
2 В мене зараз в касовому забито 1000 позицій....а в наявності добрих 10000....
Поясніть мені
Чим для податкової відрісняються продажі
ЛМ синій, ЛМ червоний,7 видів ЛМ з різними капсулами...коли ціна в нього в продажі і в закупці - однакова - і в моєму касовому ці 9 видів сигарет+ще 15 інших виробників закодовані як сигарети61
А для податкової - це підстава для штрафів
Чим відрізняється Три види кока-коли 2 літрової, три види Пепсі 2 літрової, два види Мірінди ,два види Фанти ,7-АП і Спрайт.....закодовані як кола30
Писати про пяток видів Вафлів Артек, чи батончиків рошен чи пива23грн(чотири виробника, добрих 20 позицій...

А тепер уявість
Як мені це все в касовий вносити?
Як потім це все на моніторі вибирати?

Тому
Касовий - сам по собі не страшний...якби в законі було те що тут вже пропонували
Пробивати по касовому по групам товарів
Є навприклад
Вода
Тютюнові
Алкоголь
Гастрономія
і так далі....
Група є, ціна за штуку є, кількість є.....

І останнє запитання
Уявіть що ви працівник мінфіну куди приходять чеки з мого касового....
Як ви зєднаєте
ЛпкЛьСв ?
В порівнянні з
ЛпкЛьСв1715
Я то знаю що
ЛПК - постачальник
Ль-Львівське
Св-світле
1715 - один з підвидів світлого
Я про те - що треба йти від загального до конкретного....
а не відразу створювати умови по яким 2 млн осіб з поважних платників податків.одним законом перетворювались на злісних порушників.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 19:37

  budivelnik написав:
  _hunter написав:Не _не нужными_ -- непродаваемыми. Держать их в ассортименте или нет -- на все воля владельца.
Ви хоч раз якимось бізнесом займались? - чи так- поговорити..
1 Я на загальній системі і маю касові апарати вже добрих 15 років
///

Да не -- куда мне до гения стратегии купи-продай :lol:

О! -- супер! -- вот сейчас у практика все и выясним:
-- сколько из этих 15-ти лет заняло разобраться со всеми премудростями РРО?
-- сколько раз из-за "этого проклятого РРО, придуманного только для обанкрочивания бедных-несчастных бизнесменов" (ничего не забыл) приходилось банкротиться?
_hunter
 
Повідомлень: 7824
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 19:39

Re: Гетманцев виключив можливість скасування Радою касових..

  alter написав:1) Во-первых, как я понимаю, отрицать, что "аж целых 5%" налог с оборота при 10% марже превращается в 50% налог с прибыли, у вас при всем вашем здравом смысле не выходит, да?
2) ПДВ: Grand Touring пишет о том, что в Европе 20% ПДВ на продукты завышенная ставка, а вы о чем? О том что ФОП не платит ПДВ. Как это вообще связано?
3) "ФОП не платит 20% ПДВ." Это не правда, поскольку есть 3-я группа ЕН, которая платит не только налог с оборота, а еще и дополнительно ПДВ.


а 5% налог от 1% марже - это 500% налог с прибыли. И что ? Никто не заставляет в этом случае вести хозяйственную деятельность, как ФОП с фиксированной ставкой, переходи на другую форму налогообложения - выбор есть. Ясно дело, что проще всего налоги не платить вообще. "Джерело влады - народ" был бы двумя руками за. Но в современном мире это к сожалению не работает. А пока платим ПДВ 20% в том числе из-за того, что часть субъектов хоз.деятельности, типа ФОП без РРО - налогов не платят вообще и за них это приходится делать другим субъектам. Чудес не бывает.
Nickoss1
 
Повідомлень: 274
З нами з: 10.07.17
Подякував: 2 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 19:52

Это ещё "цветочки".
Когда до каждого селянина, дойдёт, что Он уже ФОП https://1plus1.video/speckor/2021/221-v ... mu-biznesu
Будет гораздо интереснее.
- Я, так понимаю, в Велюре кормят левым хавчиком.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 19:53

  _hunter написав:Не _не нужными_ -- непродаваемыми. Держать их в ассортименте или нет -- на все воля владельца.

Это если за наличку умудрялись продать товар, купленный за безнал. Если продавали черновоз -- налоговая вообще ничего предъявить не могла.


Еще как могла, контрольная закупка, и понеслось. Кратные штрафы и т.д. с решаловом. То, к чему сейчас всех фоп ведут опять.
alter
 
Повідомлень: 1129
З нами з: 14.05.08
Подякував: 340 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 19:54

  _hunter написав:
  budivelnik написав:
  _hunter написав:Не _не нужными_ -- непродаваемыми. Держать их в ассортименте или нет -- на все воля владельца.
Ви хоч раз якимось бізнесом займались? - чи так- поговорити..
1 Я на загальній системі і маю касові апарати вже добрих 15 років
///

Да не -- куда мне до гения стратегии купи-продай :lol:

О! -- супер! -- вот сейчас у практика все и выясним:
-- сколько из этих 15-ти лет заняло разобраться со всеми премудростями РРО?
-- сколько раз из-за "этого проклятого РРО, придуманного только для обанкрочивания бедных-несчастных бизнесменов" (ничего не забыл) приходилось банкротиться?
Ви можете скалити зуби скільки завгодно
Ви навіть можете просувати ідею щр вакцина за 50 доларів - вигідніше для держави ніж курс лікування за 500, на тій підставі що 50 в 10 разів менше ніж 500)...
Але навіть до вас повинно дійти
1 Нічого складного в самому РРо - немає
2 Якщо хтось(Держава) вводить якісь ускладнення для тих хто РРО користується( бізнес і населення) - то ці ускладнення повинні дати якийсь ефект ..
А що ми отримаємо від сьогоднішнього варіанту РРО?
а - я змушений додатково оплатити додаткову роботу - програє споживач, бо ці гроші будуть вкладені в ціну товару
б - Держава змушена найняти таку саму кількість людей( яку наймуть підприємці для того щоб розібратись з правильністю внесення) - так як це неможливо - ви заплатите корупційний податок, бо мені вигідніше буде нічого не робити і платити хабарі тим...хто так само нічого не роблячи буде мене перевіряти - зросте корупційна складова
в - 2 млн підприємців, будуть змушені різко зкоротити асортимент (навіщо мені 10 видів йогурту ) я залишу один - втратить як промисловість , так і споживачі вкупі з піарвідділами...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 20:05

  Nickoss1 написав:что часть субъектов хоз.деятельности, типа ФОП без РРО - налогов не платят вообще и за них это приходится делать другим субъектам. Чудес не бывает.
Мухи окремо - котлети окремо
1 Фоп на єдиному 2 або 3 групи платить мінімум
ЄСВ - 1474
ПДФО- 1206
Всього-2780 в місяць
Друге питання - що середня зарплата близько 15000 ( правда вона розраховується як нараховано+ЄСВ) , а тому в працівника на середній зарплаті відрахування вищі
ЄСВ - 2705
ПДФО- 2213
Всього-4918
То може треба було просто ввести законом що вартість Єдиного податку вираховується не з мінімальної , а з середньої зарплати..і все...
І вовки ситі
і вівці цілі...

2 Є проблема того , що фірма наймає на роботу (заключає угоду на виконання робіт з ФОПом_ і тут дійсно можна економити, Як думаєте - - скільки з 2 млн ФОПів користуються таким правилом
3 Як думаєте
скільки з 2 млн ФОПів поставивших касові апарати - перейдуть межу в 5 млн грн....адже не пересікання цієї межі ні на копійку не збільшить розмір податків які отримає Держава
4 Фантазій про обовязковість прихідних документів....
Тут все просто
На товари в яких не має прихідних документів- треба сплатити 18%...
Але що заважає мені, купити всі товари які мені необхідні по ціні 1 копійка...і сплатити 18% від суми закупки товарів, а потім зробивши на них націнку в 10000 разів - продавати по реальній ціні через касовий..головне не пересікти 5 млн
5 А що заважає мені
По досягненню ліміту в 5 млн... почати працювати через сина/свата/кума/брата/дідуся/бабусі ФОП на єдиному

І останнє
Скільки по Вашому ФОПів з 2 млн підприємців мають оборот вище 5 млн грн ?
Така легенька інформація для роздумів
НАШ ВВП =____________ 4 000 000 000 000
а 2 000 000 * 5 000 000 =10 000 000 000 000
Хоч трошки розумієте про що я?
Востаннє редагувалось budivelnik в Вів 25 січ, 2022 20:13, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 20:12

  Nickoss1 написав:
  alter написав:1) Во-первых, как я понимаю, отрицать, что "аж целых 5%" налог с оборота при 10% марже превращается в 50% налог с прибыли, у вас при всем вашем здравом смысле не выходит, да?
2) ПДВ: Grand Touring пишет о том, что в Европе 20% ПДВ на продукты завышенная ставка, а вы о чем? О том что ФОП не платит ПДВ. Как это вообще связано?
3) "ФОП не платит 20% ПДВ." Это не правда, поскольку есть 3-я группа ЕН, которая платит не только налог с оборота, а еще и дополнительно ПДВ.


а 5% налог от 1% марже - это 500% налог с прибыли. И что ? Никто не заставляет в этом случае вести хозяйственную деятельность, как ФОП с фиксированной ставкой, переходи на другую форму налогообложения - выбор есть. Ясно дело, что проще всего налоги не платить вообще. "Джерело влады - народ" был бы двумя руками за. Но в современном мире это к сожалению не работает. А пока платим ПДВ 20% в том числе из-за того, что часть субъектов хоз.деятельности, типа ФОП без РРО - налогов не платят вообще и за них это приходится делать другим субъектам. Чудес не бывает.


5% налог при 1% марже обозначает убыточность операций в размере 4% оборота.
О каком знании математики вообще речь... А другие формы да, есть. Но работать фопу с юр.лицами выйдет только на этой. Или иди на ад общей системы.

А касательно всей остальной лирики. У нас вообще никто не заставляет вести хозяйственную деятельность. В итоге, все нормальные и активные и бегут отсюда куда могут. И как бы не вышло, что останется только олигархат, приближенные к власти и пенсионеры, голосующие по приколу.
alter
 
Повідомлень: 1129
З нами з: 14.05.08
Подякував: 340 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 20:13

budivelnik

Крім Вас ніхто не втратить, бо споживач просто почне закупатись в Метро, Сільпо або інших мережевих точках продажу. Взагалі дивуюсь, як ще виживають дрібні продовольчі магазини в містах. Я, наприклад, хожу в свій магазин під домом 1-2 рази на місяц, бо асортименту ніякого, націнки вищі. Сенсу нема.

alter
Эти фразы разве взаимоисключающие ?
"5% налог от 1% марже - это 500% налог с прибыли"
"5% налог при 1% марже обозначает убыточность операций в размере 4%"

"В итоге, все нормальные и активные и бегут отсюда куда могут".
Не знаю, уже 6-год, как ФОП 4-й группы. Плачу свои 5% и никуда не собираюсь бежать, поскольку это халява. Куда не убежишь - везде будет только больше.
Востаннє редагувалось Nickoss1 в Вів 25 січ, 2022 20:20, всього редагувалось 1 раз.
Nickoss1
 
Повідомлень: 274
З нами з: 10.07.17
Подякував: 2 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
  #<12345 ... 10>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 480
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 09:34
Дюрі-бачі
1 280
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 17:35
Ірина_
2 579
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 13:12
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама