Sense Bank

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 6061626364 ... 1183>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

Sense Bank 3.5 5 96
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
13%
12
2- Погане. Некомпетентне.
8%
8
3- Задовільне. Хотілося б краще.
16%
15
4- Добре. Як і повинно бути.
40%
38
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
24%
23
Всього голосів : 96
Повідомлення Додано: Нед 23 січ, 2022 22:22

  ВIВ написав:
  Amethyst написав:бесплатная Рассрочка года на 2.

Даже если дадут 30К, при сегодняшних ценах на фураж на пол-года хватитит :(
Я правильно понимаю, если например потратить в первый месяц все 30К, то к следующей РД нужно оплатить 3К, еще к следующей 2,7К и т.д.?

Угуу. Лимит да, мелковат :)

ПС. И первый платеж -- оте 3К нуна через одну РД внести, а все последующие уже каждый мес
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5308
З нами з: 05.05.21
Подякував: 401 раз.
Подякували: 1017 раз.
 
Профіль
1
1
9
Повідомлення Додано: Нед 23 січ, 2022 22:49

  ВIВ написав:
  Amethyst написав:бесплатная Рассрочка года на 2.

Даже если дадут 30К, при сегодняшних ценах на фураж на пол-года хватитит :(
Я правильно понимаю, если например потратить в первый месяц все 30К, то к следующей РД нужно оплатить 3К, еще к следующей 2,7К и т.д.?

после оплаты 3 тыс , их можно снова потратить - и потом снова пригасить 3 т грн
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5874
З нами з: 29.09.19
Подякував: 571 раз.
Подякували: 1384 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Нед 23 січ, 2022 23:09

Re: Альфа-Банк

Ех, з вересня місяця чекаю, що у Сенсі запропонують мені хамон з лімітом, а вони все пишуть - нуль та нуль. Хоча з кред.історією все норм, в алці кредиток взагалі ніколи не мав. А ось тепер думаю - може все ж відкрити з нулем, і тоді вже чекати, коли насиплять ліміт.
Як колективний розум вважає - як скоріше отримати ліміт - чекати без картки чи з карткою? Кого більше з форумчан - які видкрили з нулем хамон, а потім їм дали ліміт, чи тих, хто чекав, коли в оферті нададуть ліміт, і вже тоді видкривали хамон?
1finanсier
Аватар користувача
 
Повідомлень: 874
З нами з: 02.09.19
Подякував: 307 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 січ, 2022 23:16

  1finanсier написав:Ех, з вересня місяця чекаю, що у Сенсі запропонують мені хамон з лімітом, а вони все пишуть - нуль та нуль. Хоча з кред.історією все норм, в алці кредиток взагалі ніколи не мав. А ось тепер думаю - може все ж відкрити з нулем, і тоді вже чекати, коли насиплять ліміт.
Як колективний розум вважає - як скоріше отримати ліміт - чекати без картки чи з карткою? Кого більше з форумчан - які видкрили з нулем хамон, а потім їм дали ліміт, чи тих, хто чекав, коли в оферті нададуть ліміт, і вже тоді видкривали хамон?

Думаю больше тех кто открыл изначально с нулем а потом перенес лимит с другой кредитки. Но писали вроде что где-то в ноябре нулевкам тоже банк наливал от щедрости своей. Так что имхо лучше открыть и ждать чем просто ждать. Плюс можно поступить как тут кто-то писал буквально сегодня - открыть Рэд - его с нулем точно не дают, а после него хам.он. Если он окажется нулевкой перебросить на него лимит с рэда. Как то так...
Flamingo
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 7873
З нами з: 20.03.15
Подякував: 115 раз.
Подякували: 2214 раз.
 
Профіль
1
1
1
1
Повідомлення Додано: Нед 23 січ, 2022 23:23

  Flamingo написав:
  1finanсier написав:Ех, з вересня місяця чекаю, що у Сенсі запропонують мені хамон з лімітом, а вони все пишуть - нуль та нуль. Хоча з кред.історією все норм, в алці кредиток взагалі ніколи не мав. А ось тепер думаю - може все ж відкрити з нулем, і тоді вже чекати, коли насиплять ліміт.
Як колективний розум вважає - як скоріше отримати ліміт - чекати без картки чи з карткою? Кого більше з форумчан - які видкрили з нулем хамон, а потім їм дали ліміт, чи тих, хто чекав, коли в оферті нададуть ліміт, і вже тоді видкривали хамон?

Думаю больше тех кто открыл изначально с нулем а потом перенес лимит с другой кредитки. Но писали вроде что где-то в ноябре нулевкам тоже банк наливал от щедрости своей. Так что имхо лучше открыть и ждать чем просто ждать. Плюс можно поступить как тут кто-то писал буквально сегодня - открыть Рэд - его с нулем точно не дают, а после него хам.он. Если он окажется нулевкой перебросить на него лимит с рэда. Как то так...

Дякую за поради. Подумаю, чи варто заради можливого ліміту по хамону пертися ще й у відділення і відкривати ще одну кредитку, чи все ж відкрити з нулем і чекати
1finanсier
Аватар користувача
 
Повідомлень: 874
З нами з: 02.09.19
Подякував: 307 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 січ, 2022 23:28

  1finanсier написав:
  Flamingo написав:
  1finanсier написав:Ех, з вересня місяця чекаю, що у Сенсі запропонують мені хамон з лімітом, а вони все пишуть - нуль та нуль. Хоча з кред.історією все норм, в алці кредиток взагалі ніколи не мав. А ось тепер думаю - може все ж відкрити з нулем, і тоді вже чекати, коли насиплять ліміт.
Як колективний розум вважає - як скоріше отримати ліміт - чекати без картки чи з карткою? Кого більше з форумчан - які видкрили з нулем хамон, а потім їм дали ліміт, чи тих, хто чекав, коли в оферті нададуть ліміт, і вже тоді видкривали хамон?

Думаю больше тех кто открыл изначально с нулем а потом перенес лимит с другой кредитки. Но писали вроде что где-то в ноябре нулевкам тоже банк наливал от щедрости своей. Так что имхо лучше открыть и ждать чем просто ждать. Плюс можно поступить как тут кто-то писал буквально сегодня - открыть Рэд - его с нулем точно не дают, а после него хам.он. Если он окажется нулевкой перебросить на него лимит с рэда. Как то так...

Дякую за поради. Подумаю, чи варто заради можливого ліміту по хамону пертися ще й у відділення і відкривати ще одну кредитку, чи все ж відкрити з нулем і чекати

Если в сенс есть доступ, то попробуйте там. Я там цифровую ред открывал, а пластик потом на НП получил.
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 січ, 2022 23:50

Re: Альфа-Банк

Интересует депозит 10% в $
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9821
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 896 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 січ, 2022 23:58

  Investor_K написав:Интересует депозит 10% в $

Ну разве шо в Гонконгских :mrgreen:
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5308
З нами з: 05.05.21
Подякував: 401 раз.
Подякували: 1017 раз.
 
Профіль
1
1
9
Повідомлення Додано: Пон 24 січ, 2022 00:08

  ol_zy написав:
  1finanсier написав: Ех, з вересня місяця чекаю, що у Сенсі запропонують мені хамон з лімітом, а вони все пишуть - нуль та нуль. Хоча з кред.історією все норм, в алці кредиток взагалі ніколи не мав. А ось тепер думаю - може все ж відкрити з нулем, і тоді вже чекати, коли насиплять ліміт.
Як колективний розум вважає - як скоріше отримати ліміт - чекати без картки чи з карткою? Кого більше з форумчан - які видкрили з нулем хамон, а потім їм дали ліміт, чи тих, хто чекав, коли в оферті нададуть ліміт, і вже тоді видкривали хамон?

Если в сенс есть доступ, то попробуйте там. Я там цифровую ред открывал, а пластик потом на НП получил.

В Сенсі мені ред не пропонують (
1finanсier
Аватар користувача
 
Повідомлень: 874
З нами з: 02.09.19
Подякував: 307 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 січ, 2022 08:03

Re: Альфа-Банк

1finanсier, сейчас банк имеет два скоринга -- один для оформления цифровых продуктов (ящер и красная), а другой для оформления продуктов классическим способом (например, через отделение).
В общем, других способов, которые озвучены ранее, нет.
Howl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5925
З нами з: 08.03.18
Подякував: 546 раз.
Подякували: 1088 раз.
 
Профіль
2
1
  #<1 ... 6061626364 ... 1183>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Ferlakur і 3 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
О.Bank 1 ... 121, 122, 123
Фантом » Вів 24 гру, 2019 15:30
1225 254983
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 19:04
WallNutPen
Universal Bank 1, 2
zoawlhxc » Вів 15 лют, 2022 11:52
14 12644
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 17:16
sens
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама