Sense Bank

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 616617618619620 ... 1183>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

Sense Bank 3.5 5 96
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
13%
12
2- Погане. Некомпетентне.
8%
8
3- Задовільне. Хотілося б краще.
16%
15
4- Добре. Як і повинно бути.
40%
38
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
24%
23
Всього голосів : 96
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 21:33

Re: Sense Bank

2XL написав:
ukr0014959 написав:А картка погорельца тут ще практикується?
Шикарна була картка. Я, щоб її отримати, залишив в Платинум банк 10 грн. Коли мені здавалось що ми його витрачаємо. Комбінація )
І зараз ще дійсна. Тільки сам пластик без напису ФГВФО. Хоча ще одна дійсна с написом. А тариф не змінився. Але вже не дуже актуально.
lel
 
Повідомлень: 3478
З нами з: 10.12.13
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 400 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 23:27

Re: Sense Bank

lel написав:
2XL написав:
ukr0014959 написав:А картка погорельца тут ще практикується?
Шикарна була картка. Я, щоб її отримати, залишив в Платинум банк 10 грн. Коли мені здавалось що ми його витрачаємо. Комбінація )
І зараз ще дійсна. Тільки сам пластик без напису ФГВФО. Хоча ще одна дійсна с написом. А тариф не змінився. Але вже не дуже актуально.
Останній раз, коли хотів перевипустити - умови від звичайного Комфорту не відрізнялись...
Закрив це питання двома Хамеліонами
2XL
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4251
З нами з: 13.12.12
Подякував: 751 раз.
Подякували: 263 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 11:41

Пополнил телефон из приложения, номер вводил вручную. Денег на телефоне не видно.
Решил посмотреть квитанцию, может с номером ошибся. А в квитанции номера телефона нет! Гениально!
Helicopter11
 
Заблокований
Повідомлень: 29
З нами з: 03.02.23
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 13:05

  Helicopter11 написав:Пополнил телефон из приложения, номер вводил вручную. Денег на телефоне не видно.
Решил посмотреть квитанцию, может с номером ошибся. А в квитанции номера телефона нет! Гениально!

Зараз напишу вам у приватні повідомлення та усе перевірю ;)

/Ярослав
Sense Bank
Представник банку
 
Повідомлень: 12530
З нами з: 18.02.13
Подякував: 168 раз.
Подякували: 1307 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 13:45

  Helicopter11 написав:Пополнил телефон из приложения, номер вводил вручную. Денег на телефоне не видно.
Решил посмотреть квитанцию, может с номером ошибся. А в квитанции номера телефона нет! Гениально!

Там же в квитанції написано в призначенні платежу "рахунок створено автоматично для поповнення балансу _тутномертелефону_"
ustinovse
 
Повідомлень: 84
З нами з: 28.10.22
Подякував: 21 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 14:14

  Sense Bank написав:
  Helicopter11 написав:Пополнил телефон из приложения, номер вводил вручную. Денег на телефоне не видно.
Решил посмотреть квитанцию, может с номером ошибся. А в квитанции номера телефона нет! Гениально!

Зараз напишу вам у приватні повідомлення та усе перевірю ;)

/Ярослав

Вопрос уже решен.
Но расскажу всю историю.
Позвонил ещё на 3344. Оператор сказала, что "да, номер пополняемого телефона в сенсе не видно". Более того, "она тоже его не видит. И чтоб уточнить не ошибся ли я, и узнать номер - нужно сформировать запрос (обращение?), и через 5-10 минут она перезвонит и скажет". Так и произошло. Через некоторое время она перезвонила, и назвала номер. К тому времени деньги уже поступили.

Пополнял так: меню платежей - оператор - вручную ввожу номер.

Может если как-то иначе делать - номер и будет видно. Но оператор первой линии поддержки подтвердила мои слова про "невидимость номера к квитанции сенса", более того - она тоже его не видела, и чтоб узнать сформировала какой-то запрос.

Конечно после этого зафиксировала пожелание "показывать номер в квитанции"
Helicopter11
 
Заблокований
Повідомлень: 29
З нами з: 03.02.23
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 15:28

  Helicopter11 написав:
  Sense Bank написав:
  Helicopter11 написав:Пополнил телефон из приложения, номер вводил вручную. Денег на телефоне не видно.
Решил посмотреть квитанцию, может с номером ошибся. А в квитанции номера телефона нет! Гениально!

Зараз напишу вам у приватні повідомлення та усе перевірю ;)

/Ярослав

Вопрос уже решен.
Но расскажу всю историю.
Позвонил ещё на 3344. Оператор сказала, что "да, номер пополняемого телефона в сенсе не видно". Более того, "она тоже его не видит. И чтоб уточнить не ошибся ли я, и узнать номер - нужно сформировать запрос (обращение?), и через 5-10 минут она перезвонит и скажет". Так и произошло. Через некоторое время она перезвонила, и назвала номер. К тому времени деньги уже поступили.

Пополнял так: меню платежей - оператор - вручную ввожу номер.

Может если как-то иначе делать - номер и будет видно. Но оператор первой линии поддержки подтвердила мои слова про "невидимость номера к квитанции сенса", более того - она тоже его не видела, и чтоб узнать сформировала какой-то запрос.

Конечно после этого зафиксировала пожелание "показывать номер в квитанции"

Щойно перевірив, номер у квитанції, котрий я поповнював - вказаний.
У вас остання версія застосунку?
Щойно зробили для перевірки декілька поповнень мобільного рахунку, як за вашим прикладом, так і поповнення шаблону. У квитанції є поле, де вказан номер, котрий поповнювали.

/Ярослав
Sense Bank
Представник банку
 
Повідомлень: 12530
З нами з: 18.02.13
Подякував: 168 раз.
Подякували: 1307 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 16:58

  Sense Bank написав:Щойно перевірив, номер у квитанції, котрий я поповнював - вказаний.
У вас остання версія застосунку?
Щойно зробили для перевірки декілька поповнень мобільного рахунку, як за вашим прикладом, так і поповнення шаблону. У квитанції є поле, де вказан номер, котрий поповнювали.

Остання.
И для оператора моя информация про то, что не видно номер в квитанции - НЕ БЫЛО НОВОСТЬЮ, он подтвердила эту "баго-фичу" и сформировала запрос на "узнавание номера"

НОМЕРА В КВИТАНЦИИ В СЕНСЕ - НЕТ. И ОПЕРАТОР ЭТО ПОДТВЕРДИЛА, И СОВСЕМ НЕ УДИВИЛАСЬ, И СОСТАВИЛА ЗАПРОС НА "УЛУЧШЕНИЕ КВИТАНЦИЙ"
Helicopter11
 
Заблокований
Повідомлень: 29
З нами з: 03.02.23
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 17:05

Sense Bank сейчас проверил - уже и в описании, и в самой квитанции - номер видно.

Я так понимаю - до фактического проведения транзакции (зачисления денег на баланс) - клиент и банк видит "ограниченную" информацию. Если что, была оператор Людмила. Пувсть она перескажет (думаю, что у вас не много Людмил) . А то я не могу писать в личку на этом сайте
Helicopter11
 
Заблокований
Повідомлень: 29
З нами з: 03.02.23
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 17:50

  Helicopter11 написав:НОМЕРА В КВИТАНЦИИ В СЕНСЕ - НЕТ. И ОПЕРАТОР ЭТО ПОДТВЕРДИЛА, И СОВСЕМ НЕ УДИВИЛАСЬ, И СОСТАВИЛА ЗАПРОС НА "УЛУЧШЕНИЕ КВИТАНЦИЙ"

Это может говорить о том, что этот оператор уже ничему не удивляется :lol:
moveton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4452
З нами з: 23.03.18
Подякував: 27 раз.
Подякували: 497 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 616617618619620 ... 1183>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: maximus4999 і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
О.Bank 1 ... 121, 122, 123
Фантом » Вів 24 гру, 2019 15:30
1225 254933
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 19:04
WallNutPen
Universal Bank 1, 2
zoawlhxc » Вів 15 лют, 2022 11:52
14 12636
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 17:16
sens
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама