Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 20342035203620372038 ... 7846>
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:29

Яка сумна новина )))

"Представник путінського найближчого оточення направив Заходу сигнал про бажання вести переговори. Настрій кремлівської еліти - панічний", - йдеться у звіті про інформацію від кремлівського чиновника, якого назвали "одним із стовпів режиму".
Зазначається, що старші офіцери та чиновники, близькі до президента Росії путіна, стривожені західними санкціями та спадом економіки, викликаним війною. Деякі кремлівські діячі також стурбовані дедалі більш тривожними ризиками, такими як бойові дії на Запорізькій атомній електростанції в Україні.
https://u-news.com.ua/132638-u-kremli-r ... ajini.html

А шо трапилось? :mrgreen: "Жизнь пошла на конус?" Закордонне майно віджали, візи до ЄС та США "закінчуються", дітей мобілізують вже з москви та пітеру... Незабаром крейсер "Аврора" побачимо під Севастополем :wink: Сталося не як гадалося?
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4867
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:31

  beee написав:А вой здесь колаборантов- натягивание совы на глобус. Они скоро и пули считать обстрелами будут

Ну, значит, в Генштабе сплошь коллаборантв, раз ежедневно дают сводку о ракетных обстрелах
juristkostya
 
Повідомлень: 5497
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1104 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:33

  juristkostya написав:Этого "исключения" вполне достаточно, что развалить эту придуманную картину мира, которую я процитировал.

Ще б обгрунтування якісь, окрім заперечення.

Наприклад, ваші опоненти мають обгрунтування від речника командування Повітряних сил ЗСУ
4 з 6, 4 з 4 або 7 з 8.
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/ukraji ... 62735.html

Звідки Ви черпаєте свою "реальність" поки незрозуміло.
detroytred
 
Повідомлень: 28251
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:34

  sashaqbl написав:
  ЛАД написав:В Харькове не сбивают почти ничего.

Харків переважно з Ураганів обстрілюють.
ещё один выходец из иллюзорного мира
juristkostya
 
Повідомлень: 5497
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1104 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:35

  detroytred написав:
Звідки Ви черпаєте свою "реальність" поки незрозуміло.
в окно смотрю :-)
juristkostya
 
Повідомлень: 5497
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1104 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:37

  juristkostya написав:
  detroytred написав:
Звідки Ви черпаєте свою "реальність" поки незрозуміло.
в окно смотрю :-)

Що бачите?
Чуєте вибухи від смерчів та С-300.
І то - тільки в Харкові.
detroytred
 
Повідомлень: 28251
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:40

На фоні срачів останніх тижнів, вважаю дуже адекватною позицію Валерія Маркуса(Ананьєва), блогера, письменника, нині військового:

Вже давно спостерігаю, що в суспільство робляться інформаційні вкиди про конфлікт між Президентом і Головнокомандувачем. Ці інформаційні потоки формуються по різному: централізовано, хаотично, масово і точково. Зазвичай мова йде про те, що Головнокомандувача от-от знімуть, про рейтинги популярності найвищих посадових осіб держави, про якісь роздмухані з абсолютно незначущих причин скандали і т.п.

Поки ці «бурлєнія говєн» відбувалися серед фейсбучних воїнів, я особливо на це увагу не звертав, та так склалося життя, що ми створюємо полк. Вже майже створили. Полк - це проект державного рівня, з відповідними перемовинами, контактами, рівнем відповідальності і складністю процесів. В цих процесах я беру безпосередню участь, відповідно, спілкуюсь з офіцерами і чиновниками високого рівня. На мій подив помітив, що дискусії по цим же або подібним темам відбуваються і на рівні кадрових офіцерів. А це вже мене трохи стривожило і підштовхнуло до написання цього тексту.

Перше і найбільш важливе. Те як ми ввалюємо нашим «сєвєрним друзь’ям» на всіх рівнях, як воєнному так і дипломатичному, говорить про одну дуже просту і зрозумілу річ - Головнокомандувач своєю діяльністю доповнює рейтинг Президента, і, навпаки, Президент своєю діяльністю доповнює авторитет Головнокомандувача. Якщо будь-хто з них піде у відкритий конфлікт один з одним – втратять обидві державні інституції, причому втратять катастрофічно. Це настільки очевидно, що я впевнений щодо розуміння наслідків обома сторонами. Тому я не вірю, що будь-хто з них бажає цього конфлікту або розглядає подібну можливість.

По-друге, я не ідіот, і чудово розумію, що є агенти впливу російських інтересів, які будь-яким способом будуть намагатися цей конфлікт спровокувати, та деякі чиновники і політичні діячі, які мають власні інтереси при виникненні подібного конфлікту. Саме ці дві групи і створюють відповідний інформаційний фон. Причому перелік прізвищ дуже довгий, навіть не намагайтеся вгадати всіх. Їх багато.

Мене бентежить те, що на ці інформаційні вкиди ведуться не лише цивільні особи, а й військові високого рангу. Ми вже експериментували з політичною боротьбою у 1916-1919 роках, всі пам’ятають чим це закінчилось.

Певні важливі питання створення і формування полку вирішуються на рівні командування військ, в тому числі особисто з Валерієм Федоровичем. Деякі з не менш важливих питань вирішуються з чиновниками з команди Президента. І там і там ми відчуваємо повагу до нашої роботи, сприяння у швидкому вирішенні проблемних питань, підтримку і допомогу досвідом, де нашого власного досвіду не вистачає.

В мене абсолютна повага, як до діяльності Головнокомандувача, так і до поточної діяльності Президента (підкреслюю поточної, бо в ретроспективі декількох останніх років неприємні питання до Президента є, і їх досить багато). Тому, як громадянин своєї країни, як військовослужбовець, який розуміє критичність наслідків описаного вище конфліктного дискурсу в суспільстві під час війни, я вважаю за необхідне висловити підтримку обом таким важливим державним інституціям і попрошу вас продемонструвати єдність українського суспільства. Якщо ви згодні зі мною, опублікуйте на вашій сторінці в фейсбук текст або відео, де вкажіть приблизно наступне:

1. Я, як громадянин України висловлюю повну підтримку і повагу до нашого Головнокомандувача. Жодні інформаційні атаки моєї думки не змінять, я буду оцінювати діяльність нашого Головнокомандувача лише за результатами бойових дій у війні з ворогом, що напав на нашу країну. Якщо вороги держави або недобросовісні чиновники спровокують кризу у військовому керівництві країни, я буду захищати свою позицію як відповідальний громадянин.

2. Так само, висловлюю свою повагу до Президента та його діяльності під час війни з росією і готовий його підтримати в будь-яких рішеннях, навіть непопулярних, що направлені на перемогу над ворогом та об’єднання зусиль політичного та військового крила управління державою. Готовий пожертвувати своїм добробутом та комфортом задля досягнення спільної мети. Моя позиція незалежна від особистих політичних вподобань.

https://t.me/valerii_markus
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:50

  sashaqbl написав:
  ЛАД написав:В Харькове не сбивают почти ничего.

Харків переважно з Ураганів обстрілюють. Для нашого ППО балістичні ракети - важкі цілі.
.......

С "Ураганов" сейчас относительно редко.
По ночам стреляют ракетами из Белгорода, "предположительно, С-300". В Харькове проблема - слишком близко, малое подлётное время.
"Ураганы" и пр. РСЗО сбивать сложно - много одновременно летящих достаточно скоростных целей. И цена ПВО-шной ракеты значительно выше цены снаряда.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:55

  pesikot написав:
  ЛАД написав:Може. А додавав чи ні, Ви то знаєте? Сумніваюсь.
Но тут некоторые упрекают "квартал", что они не делают такие закупки, как Порошенко. У них тоже нет таких денег.

Просто удивительная логика оправдания "квартала" и всей зелёной власти

У Притулы тоже нет денег, но он, пользуясь своей известностью и популярностью, собирает 600 лямов и организовывает закупки

А что мешает "кварталовцам" бросит клич на сбор денег и провести закупки ?

Увеличение количества фондов не приведёт к увеличению суммы собираемых средств.
Или Вы считаете, что кошельки у украинцев бездонные?
Чмут уже говорил, что собираемые суммы постепенно уменьшаются.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 11:00

  detroytred написав:
  juristkostya написав:Этого "исключения" вполне достаточно, что развалить эту придуманную картину мира, которую я процитировал.

Ще б обгрунтування якісь, окрім заперечення.

Наприклад, ваші опоненти мають обгрунтування від речника командування Повітряних сил ЗСУ
4 з 6, 4 з 4 або 7 з 8.
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/ukraji ... 62735.html

Звідки Ви черпаєте свою "реальність" поки незрозуміло.

А что должен/может сказать речник?
Да, сбивают больше, чем раньше, но названные им цифры...
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
  #<1 ... 20342035203620372038 ... 7846>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 26870
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 187526
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 618341
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама