Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 23332334233523362337 ... 7869>
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 21:21

  Игорь Алексеевич написав:
  ЛАД написав:Практически реальные способы - эмиграция или скрываться от военкомата.
Эмиграция - не выпускают и опять же в заложниках останется семья, если прятаться. Да и куда спрятаться??? Много рассказывают как не пойти на войну типа сиди дома, не открывай дверь, но это всё утиные истории без конкретики. А при том сейчас аэропорты все в раши перекрыты и под вниманием полиции все мужики, границы тоже перекрыты. В том же Крыму татар вылавливают и отправляют на войну. А вот здесь уже должны наши спец. службы на линии фронта начинать принимать решения, как им перейти линию фронта и что бы потом их семьи не попали под раздачу фсб.

как в крыму в 2014-выстрелить в воздух боекомплект и выйти с части и на территорию Украины за корочкой УБД.Меня помню очень удивило это решение-всем кто вышел с Крыма дать участников боевых действий.Там только морпехи чуть посопротевлялись рукопашкой а остальные просто гимн пели и сдавались(хотя если честно без приказа что ты сделаешь,а пастор с юлей всрались).....пусть и кацапы в воздух стреляют а потом говорят что в бою сдались,что тут выдумывать
konstantin kirovograd
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1337
З нами з: 20.01.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 220 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 21:29

  Прохожий написав:.........
или будем тут проблемы мышебратьев решать как им удобней будет?

я не собираюсь решать проблемі мышебратьев.
Статью их юриста привёл только к тому, чтобы показать методы их государства борьбы с уклонистами и практически нереальность уклонения.
Как вывод (если Вам непонятно) - единственный метод это борьба против войны (как в Дагестане. Только ещё более массово и решительно).
А у Вас запах портянок нюх отбил?
Востаннє редагувалось ЛАД в Пон 26 вер, 2022 22:05, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 21:34

  ЛАД написав:
  Прохожий написав:.........
или будем тут проблемы мышебратьев решать как им удобней будет?

я не собираюсь решать проблемв мышебратьев.
Статью их юриста привёл только к тому. чтобы показать методы их государства борьбы с уклонистами и практически нереальность уклонения.
Как вывод (если Вам непонятно) - единственный метод это борьба против войны (как в Дагестане. только ещё более массово и решительно).
А у Вас запах портянок нюх отбил?

Бідолашні росіяни. І за що їм такі незгоди?
kyk
 
Повідомлень: 1066
З нами з: 24.01.12
Подякував: 176 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 21:35

  _Mykola_ написав:ИМХО. Але члени родини екіпажів рашиських Tу та бомбардувальників, напряму причетні до злочинів, і повинні відповідати на такому ж рівні як і льотчики.

Яким чином члени родини причетні до злочинів, та й ще напряму?
Може ще й до сьомого коліна?
Будь ласка, знайдіть хоч один закон, який це стверджує.
Бажанно, міжнародний, але можна і будь-якого государства.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 21:51

  Faceless написав:
ЛАД написав:
  Faceless написав:.......
Яка нафіг "свабода росії"? Хто, коди і як має розбиратися?

Як "у старовину" зараз не вийде, все ж таки трохи цивілізованіше стало. Але сім'ї ворогів, включаючи дітей - теж вороги. Крапка.

Вот только не надо "свабода росії".
Легион "Свобода России" реально сражается на нашей стороне.

Вас останавливает только то, что "трохи цивілізованіше стало" и "Як "у старовину" зараз не вийде"? А так Вы готовы?
Тогда чем мы будем отличаться от них?

Да я дуже радий за легіон, але це не означає, що треба все біосміття з рашки треба приймати в наші лави й озброювати

Про все я не казав.

Від кого відрізнятися, навіщо, за якими ознаками? Що в вашій голові взагалі робиться, я не знаю.
Якісь сім'ї знищувати то вам в голову пришло, я цього і не пропонував.
Останній раз повторю:
- росіяни - вороги
- всі російські військові - не просто вороги, а й вбивці вже по факту свого статусу. Незалежно від того, чи збираються вони здаватися, чи ні. Частина з них ще й крадії й ґвалтівники.
- сім'ї російських військових - такі самі вороги, див. перший пункт, бо росіяни. І в принципі нічим не кращі за самих військових, окрім того факту, що самі хоч не приперлися зі зброєю.
- ні самі військові, ні їх сім' ї нам тут в Україні не потрібні. Бо див попередній пункт - вони вороги, потенційна п' ята колона. Ніякої асиміляції і розселення в тилу. Хай хоч як здаються. Якщо вони здалися в полон, то мають бути під наглядом, як в' язні/полонені, а там вже як піде - обмін, примусові роботи, а потім депортація назад.

Як бачите, тут нема нічого дикого. Якщо вже й так не зрозуміло, і вам ще щось ввижається, якість розправи над цивільними і т п - я вже не знаю

Згоден з усім, окрім підкресленого.
Це протирічить усім міжнародним законам.
Мені нічого не ввижається.
Це були Ваші слова:
Вони потенційні майбутні вороги. Хіба що зовсім маоі, і якщо виховувати їх, як свого часу турки яничар

Як "у старовину" зараз не вийде, все ж таки трохи цивілізованіше стало. Але сім'ї ворогів, включаючи дітей - теж вороги. Крапка.

З цього, на мій погляд, слідує, шо їх треба зничтожувати.
Після цього я й запитав Вас:
Вас останавливает только то, что "трохи цивілізованіше стало" и "Як "у старовину" зараз не вийде"? А так Вы готовы?
Тогда чем мы будем отличаться от них?

Так що або акуратніше висловлюйтесь, або не прикидайтесь, що не розумієте.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 21:57

Кому Война, А барыгам по цимбалам:
Нацполиция Украины задержала 61-летнего собственника компании, которая в нарушение запрета на импорт покупала и продавала сельскохозяйственную технику из Беларуси и России через офшоры.

По месту проживания задержанного и на площадках хранения техники прошли обыски. На имущество, в том числе на банковские счета, на которых находилось около 3 млн долларов, 18 земельных участков, нежилые помещения, дома, квартиры, более 1000 единиц сельхозтехники, наложен арест,

Во всём мире и это стоит понимать!!! :!:
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 23:00

  andrijk777 написав:Якщо чесно, не вірю в жорстку відповідь США на ядерний удар.
*під жорсткою відповіддю я маю на увазі удар у відповідь по території РФ(хоча б не ядерний).

Напевно усі пам'ятають як перед війною Байден запевняв що у випадку "маленької агресії" буде "маленька відповідь", а у випадку "великої агресії" буде "велика відповідь". Агресія була - більше вже нікуди, але відповідь США я б не назвав величезною.
Я не применшую допомогу США, але вважаю що допомога могла б бути більш суттєвою, враховуючи те що саме США винні в "деядернизації України".

У разі ядерного удару, скоріше за все спецслужбам віддадуть наказ ліквідувати Путіна у будь-який спосіб як террориста.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 23:04

  ЛАД написав: Вас останавливает только то, что "трохи цивілізованіше стало" и "Як "у старовину" зараз не вийде"? А так Вы готовы?
Тогда чем мы будем отличаться от них?

Вы троллите или вы действительно ярый рашист?
МЫ отличаемся тем, что ОНИ на нас напали :evil:
Starikan
2
 
Повідомлень: 19767
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 23:06

В китайском городе Хэйхэ у моста через реку Амур на границе с Россией напротив российского города Благовещенск установили колючую проволоку.
https://donpress.com/news/26-09-2022-v- ... orozhnosti
В Китае также не желают видеть нелегалов, которые могут бежать из России на фоне объявленной Путиным мобилизации.
Зображення

А фины стали жаловаться, что множество русских дезертиров стали отлавливать в лесах Финляндии.
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Пон 26 вер, 2022 23:22, всього редагувалось 1 раз.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 23:10

Зображення
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 23332334233523362337 ... 7869>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bobua і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27146
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 187883
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 619418
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама