Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 23952396239723982399 ... 2817>
Повідомлення Додано: П'ят 07 жов, 2022 12:13

otg написав:
  alex_dvornichenko написав:Резников выступил с обращением к российской армии. Мне понравилось, сильно.
А она его услышит?

Все эти обращения скорее направлены на внутреннее медиапространство.
Типа сильно, типа патриотично и типа новость.
Рашкованам от этого ни холодно, ни жарко.
Заинтересованные и так там все знают, гугл пока не отключили.
antey1969
1

Подякував: 1582 раз.
Подякували: 3474 раз.

Профіль
2
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 жов, 2022 13:22

antey1969 написав:Все эти обращения скорее направлены на внутреннее медиапространство.
Типа сильно, типа патриотично и типа новость.
Рашкованам от этого ни холодно, ни жарко.
Заинтересованные и так там все знают, гугл пока не отключили.
Вы не правы.Гугл к сожалению, подбирает ту подборку новостей которая интересна пользователю. Т.е большинство россиян хавают тот же пропагандонский бред через интернет. Процентов, от силы, 5-7% способно найти объективную инфу. Например, то что Украина платит за технику при сдаче в плен, большинство вообще не знало. А это еще с марта месяца. Сейчас циганское радио разнесло и то... Вы не представляете какой там вакуум информации. От того столько и воинствующих "патриотов" среди пересичных.
otg

Подякував: 45 раз.
Подякували: 211 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 жов, 2022 13:22

Starikan написав:PS. Щось Зе занадто розійшовся у заяві про превентивний удар.

По факту Заявление правильное.
Только в шовинистическом угаре восточный Геббельс рисует "свои картинки".
- К этому давно уже пора привыкнуть.
В то же Время, если мы(Украина) позиционирует себя, как часть Мира - Речь Зе... - Форевер!
Он обязан говорить прямым текстом доступные вещи всем, а не беснующейся в угаре восточной бл...ди.
(Рідна мова інші оберти ніж у кацапської. Кацапською неможливо надати увесь зміст викладеного)
Kudrjavuy

Подякував: 746 раз.
Подякували: 889 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 жов, 2022 13:49

соцмережі обурені спільною Нобелівською премією миру для Укр

соцмережі обурені спільною Нобелівською премією миру для України, РФ та Білорусі

https://www.unian.ua/society/kospley-kota-leopolda-socmerezhi-obureni-spilnoyu-nobelivskoyu-premiyeyu-miru-dlya-ukrajini-rf-ta-bilorusi-12002988.html

Лауреатами цьогорічної Нобелівської премії миру стали правозахисник з Білорусі Алесь Беляцький, російська правозахисна організація "Меморіал" та українська правозахисна організація "Центр Громадянських свобод".

Перед публічним оголошенням премії Олав Нйолстад з Норвезького Нобелівського комітету повідомив "Центру громадянських свобод", що їхня організація була одним із отримувачів премії миру. Реакція представниці організації була дуже емоційною.

"Це чудово! Дякую! Для нас, як ви розумієте, це дуже важливо, як частини українського суспільства", – сказала виконавча директорка організації Олександра Романцова.
prodigy

Подякував: 3078 раз.
Подякували: 3130 раз.

Профіль
1
2
Повідомлення Додано: П'ят 07 жов, 2022 15:03

Re: Напад росії і білорусі на Україну

останнім часом пишу рідко.
нагадаю що я був мало не єдиним дописувачем, який регулярно в постійно протягом минулих років вказував на фактор можливого масштабного нападу з боку рф ще задовго до того як це почали обговорювати в медіа. Я говорив що це основний і мало не єдиний фактор впливу на курс шкода що я НЕ помилився.... Ніхто не сприймав ... дехто називав мало не агентом ворога чи зрадофілом , а ближче до війни в кращому разі панікером.... Хоча я всіх запитував що робити як підготуватися - всі казали що затрати на підготовку не вартують того з огляду на иалу ймовірність...
На жаль на жаль я змушений зробити свій наступний прогноз... ну ви зрозуміли.... це станеться ... і не кажіть що я сію зраду !!! давайте хоч на цей раз сприймемо загрозу СЕРЙОЗНО !!!!

P.S. ось це і є основний фактор про який варто думати , а не обговорення методів звязування ліквідності ...
yama

Подякував: 8625 раз.
Подякували: 1011 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 жов, 2022 15:07

yama написав:нагадаю що я був мало не єдиним дописувачем, який регулярно в постійно протягом минулих років вказував на фактор можливого масштабного нападу з боку рф ще задовго до того як це почали обговорювати в медіа.

Це малоймовірний варіант.
Те, що Ви єдиний спрогнозували війну, не має значення. Значення має кількість ваших прогнозів та відсоток правильний. Вони дотягують до того, щоб до Вас прислухатися?

UPD. Принаймні, поки Раша не провела ядерні випробування, я не готовий обговорювати це всерйоз.
Востаннє редагувалось sashaqbl в П'ят 07 жов, 2022 17:04, всього редагувалось 1 раз.
sashaqbl

Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 жов, 2022 16:17

Гуменюк сьогодні натякала на міжнародний день бавовни. То де бавовна?
Востаннє редагувалось Investor_K в П'ят 07 жов, 2022 16:25, всього редагувалось 1 раз.
Investor_K

Подякував: 0 раз.
Подякували: 805 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 жов, 2022 16:36

yama написав:
На жаль на жаль я змушений зробити свій наступний прогноз... ну ви зрозуміли.... це станеться ... і не кажіть що я сію зраду !!!
Що станеться то?
otg

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 жов, 2022 16:39

Investor_K написав:Гуменюк сьогодні натякала на міжнародний день бавовни. То де бавовна?
Аеродром в Калужской области, в Белгородской тоже что то упало. Правда рашисты рассказывают что ни каких повреждений.
otg

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 жов, 2022 16:41

wild.tomcat написав:
  Starikan написав: Амери не збирались і не збираються вести серьозну сухопутну війну. У них погані спогади про В'єтнам та Другу світову.
думаю, що там у них насправді є і чого немає - вони нікому не розкажуть. може то в них такий план по присиплянню "бдітєльності" рашавати, щоб "бавовна" несподіванішою була. ви думаєте в них менші запаси на всіляких базах, ніж у вати?

На базах є, а зайвих немає. Ви взагалі вважаєте, що американська армія ідеальна? Читали "Уловку-22" ?
Starikan
2

Подякував: 2441 раз.
Подякували: 3046 раз.

Профіль
  #<1 ... 23952396239723982399 ... 2817>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Shaman, vitaliian і 0 гостей