Ок, порахуємо. Комп, холодильник, освітлення, кондиціонер(на обігріві), газовий котел - це все до 300-400 Вт за пункт. Пралка, посудомийка, електрочайник, мікрохвильовка, бойлер, обігрівач - це вже цифри від 0.5 до 1 кВ при активній роботі(при цьому час роботи мікрохвильовки і чайника вимірюється в хвилинах, а час роботи решти - до години за робочий цикл). Тепер дивимось, якщо ввечері нема світла, то холодильник, бойлер, обігрівач вночі працюватимуть, при чому виникне додаткове споживання, бо все остило(нагрілося у випадку холодильника). Якщо ви одяг не випрали - теж встанете і увімкнете пралку. Якщо є акумулятор на освітлення - він заряжатиметься, при цьому витрати на освітлення зростають на 15-20%. По факту, відпала тільки мікрохвильовка і електрочайник, ну і освітлення у більшості людей. Як на мене цілком сходиться з цифрами від ЛОЕ, які я навів вище.
Не розумію що ви хочете мені довести? Очевидно що якщо ввечері світло не подавати, то вночі виникне "додаткове споживання". Але сумарне(за добу) споживання впаде(і суттєво) -> отже буде економія(суттєва) -> і саме це є головна причина відключень. Це хочу довести я. *Акумулятори(хоча б на 100Аh/12V) є у мізерної частини населення, тому втрати можна ігнорувати. Чи може ви вважаєте що павербанки на 20Ah/3.7V впливають на енергетичну систему України?
Востаннє редагувалось andrijk777 в П'ят 03 лют, 2023 15:38, всього редагувалось 1 раз.
andrijk777 написав:Але сумарне(за добу) споживання впаде(і суттєво) -> отже буде економія(суттєва) -> і саме це є головна причина відключень. Це хочу довести я.
Я цього й не заперечую. Я заперечую причину відключення через економію коштів.
andrijk777 написав:*Акумулятори(хоча б на 100Аh/12V) є у мізерної частини населення, тому втрати можна ігнорувати. Чи може ви вважаєте що павербанки на 20Ah/3.7V впливають на енергетичну систему України?
1200 Вт, це не так вже і багато. Беремо середній акумулятор з авто (по модному AGM) 60-70A *12V (720-840 Вт) Залишається "добити" всього 360-480 Вт. Якщо взяти літій 21700 на 5000 мА(18,5 Вт) отримаємо 19-25 штук.
Не така вже і фантастична цифра.
А якщо є електровелосипед, або самокат, або просто пауербанки + ліхтарики + гаджети + ноутбуки...
Як ми всі чекали цього влітку... Чекали, коли ж нас відведуть з зони БД і безпосередньо з вогневої? Через 45 днів? Через 60 днів?
А нас лише гнали вперед і вперед...
І от тепер, коли не пройшло і року)) - коли побували в найгарячішшій "точці" під Бахмутом... - відправили до "Флер вгості" Але, щось радості в очах побратимів мало... - тому що тепер, коли ми "пройшли Рим, Крим і мідні труби" - і якщо чесно, то нам нах не треба та ротація в тил, - а нам потрібна ротація ДОДОМУ! НОРМАЛЬНА ВІДПУСТКА!(30днів!)
andrijk777 написав:Акумулятори(хоча б на 100Аh/12V) є у мізерної частини населення, тому втрати можна ігнорувати. Чи може ви вважаєте що павербанки на 20Ah/3.7V впливають на енергетичну систему України?
та ні, 10 млн повербенків - це лише 60 мегават. А от 500 тис. побутових зарядних станцій - це вже 500 мегават, що співмірне зі споживанням однієї області.
Yuri_61 написав:Коли люди, які ухвалюють рішення, будуть розуміти, що для виплат по 40-120 тис. військовим не вистачатиме валюти, що надходить до країни, тоді буде дана команда скоригувати курс
Victor8 написав:Так уже дана команда с 01 февраля 2023. Минус 30000 грн. - для тех, кто не на линии столкновения
Я вже це писав на цій гілці, але щось слабо на це реагують, чи може НЕ розуміють, як це напряму вплине на ВАЛЮТНИЙ РИНОК?! А воно то вплине, так як багатьом обломиться... - бо хто в глибокому тилу отримував 14К з/п + 30К премії - то з 01.02.23р. почнуть заробляти лише голу зарплату! Правда її підняли з 1го лютого до 17Кгрн нацгвардії і до 20Кгрн військовим солдатам... Але розумієте, що загальний дохід ЗМЕНШИВСЯ вдвічі!(навіть чуть більше, ніж вдвічі)
Які зміни анонсують Відповідно до повідомлення міноборони, новий порядок виплати додаткової винагороди запрацює з 1 лютого. Це рішення стосується не тільки військових, а й інших підрозділів, які їх отримували.
Росія готується до нового наступу в Україні: що на це вказує Чи справді через "Дію" видаватимуть військовий квиток та повістку в армію Проте, як вказує міноборони, розмір додаткової грошової винагороди військовим та іншим бійцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях, не змінюється. Він і надалі становитиме 100 тисяч на місяць.
Тобто раніше на фронті безпосередньо люди отримували 100 тисяч доплати (30 тисяч загальна + 70 тисяч за участь у боях), а поза фронтом - тільки 30 тисяч доплати. Тепер, як йдеться у повідомленні, виплата на фронті за участь в бойових діях залишається на рівні 100 тисяч гривень, а поза зоною бойових дій доплату знімають.
Також доплата у 30 тисяч має залишитись у тих, хто перебуває у зоні бойових дій, але не бере безпосередньо участі в боях.
"Рішення змінити підхід до нарахування додаткової грошової винагороди стосуватиметься тилових підрозділів та військовослужбовців, які перебувають поза зоною бойових дій, та ухвалено задля дотримання принципів справедливості щодо стимулювання воїнів сил безпеки і оборони України", - йдеться у заяві міноборони.
Тепер, як вказують військові, виплати напряму залежатимуть від районів перебування військовослужбовців, складності і специфіки бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують.
В міноборони наполягають, що зміни торкнуться винятково військовослужбовців та співробітників системи МВС, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України, строковиків і курсантів ВВНЗ, офіцерів управлінь і штабів, а також деяких інших категорій.
Ще раз наголошуємо, що бойові виплати у 100 тис. гривень на місяць будуть збережені українським бійцям, які воюють з противником на передньому краї. Те ж саме стосується сімей полонених та зниклих безвісти — виплати винагороди у розмірі 100 тисяч гривень для них також зберігаються", - додали в міноборони.
Там навели приклад, що станом на зараз усі військовослужбовці, включно зі строковиками та курсантами, у різних регіонах України отримують додаткову грошову винагороду у фіксованому розмірі 30 тис. гривень.
Водночас бійці, які, ризикуючи життям, виконують завдання в районах бойових дій, але не беруть безпосередньої участі в боях з противником, отримують абсолютно такі ж самі додаткові виплати — 30 тисяч гривень. Їм виплату мають залишити.
Тому міноборони каже, що назріло питання диференціації розмірів винагороди залежно від місця, умов та особливостей проходження служби у формуваннях сил безпеки і оборони України.
При цьому для підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей з 01 лютого 2023 року будуть збільшені розміри щомісячного (основного) грошового забезпечення.
Мінімальний його рівень для ЗСУ, нацгвардії та Державної прикордонної служби України становитиме не менше ніж 20 100 гривень, а для ДСНС і нацполіції на рівні не менше ніж 17 000 гривень.
Востаннє редагувалось Успіх в П'ят 03 лют, 2023 17:10, всього редагувалось 1 раз.
У США ухвалили перше рішення щодо конфіскації активів, які можуть піти Україні
Окружний суддя Манхеттена дозволив прокуратурі конфіскувати 5,4 мільйона доларів, що належать російському підсанкційному олігарху Костянтину Малофєєву, що відкриває шлях для подальшого передання цих коштів Україні.
Под Москвой священник задалбывал местных мужиков призывами могилизироваться в Украине. По итогу один из них не выдержал и сжёг батюшке тачку. Но тот не успокоился и теперь просит заменить тюремный срок поджигателю на “добровольную отправку на войну"