Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 34553456345734583459 ... 7846>
Повідомлення Додано: Суб 04 лют, 2023 18:13

  sashaqbl написав:Ви просто тикаєте пальцем в небо і вважаєте, що тикнули правильно.
Єдині дані, від яких можна відштовхуватися - це різниця денної і нічної генерації. Зараз це 1.2 ГВт), тобто десь чверть потужності Дністровської ГАЕС. Хоча припускаю, що більша частина цієї різниці за рахунок ГЕС Дніпровського каскаду. В грудні на форумі писали про сильні коливання води біля ГЕС.
Якщо відключити ГАЕС і вирівняти роботу ГЕС, то матимемо цілодобову генерацію десь в районі 3 ГВт, що, можливо, й справді дасть можливість не відключати вночі, але при цьому доведеться відключати вдень значно більше.
Але тут вилазить один технічний момент -і ГЕС і ГАЕС - це високоманевренні потухності(час реакції в них майже на порядок вищий ніж ТЕС), які потрібні для утримання частоти при різких зростаннях/падіннях навантаження(що характерно для пікових годин)
Проте

Ось ви точно тикаєте пальцем в небо.
Звідки у вас дані про "цілодобову генерацію десь в районі 3 ГВт"???
Ось Дневной график производства/потребления электроэнергии за 15.12.2021 г. (по материалам НЭК «Укрэнерго):
https://energox.com.ua/wp-content/uploa ... 12/gr1.png
По-моєму нас так не бомбили щоб генерація впала в 7 разів.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 лют, 2023 18:33

За крок до перевороту думок©

  prodigy написав:став відчувати смак життя?

О так!
Я вже чекаю з нетерпінням, коли це все закінчиться... і коли зможу насолоджуватись кожним днем життя вдома/з сім'єю!
  prodigy написав:майже рік тому Успіх робив прогноз на кінець війни-серпент чи вересень вже не пам'ятаю
я в своєму кругу оріентувався на грудень 2024, але сьогодні це не стало меншвирогідним , але треба прожити до кінця весни 2023-там картина буде інакша (сподіваюсь на позитив)
А я вже і не роблю жодних прогнозів стосовно завершення війни... - бо з цими торгами/суперечками/затягуванням про постачання нам зброї, то я кінця/краю не бачу цій війні... :evil: нажаль...

п.с.
Прошу вибачення у всіх... завжди старався писати позитив... - та реально треба замінювати солдат після року служби(а якщо раніше, то ще краще) - бо, як писав тут побратим Bobua -(мабуть, він писав це про орків ;) ) - спиваються/ріжуться/стріляються...(перше слово можна жирно підкреслити)
Bobua - там напишите, що Ви думаєте про це?☝️

Тож - колись тут запитували, може чимось допомогти? Ну там зібрати на якийсь дрон, чи ще на щось?
Так - ви всі можете допомогти - "дзвоніть у всі дзвони", донесіть у всі служби/інстанції, що солдатам/ЛЮДЯМ треба ОБОВ'ЯЗКОВО відпочинок після року служби/війни!
Хоч на місяць! Це - мінімум!
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 902 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 04 лют, 2023 19:11

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  andrijk777 написав:Ось ви точно тикаєте пальцем в небо.
Звідки у вас дані про "цілодобову генерацію десь в районі 3 ГВт"???

Таки так, тут я загнався. Взяв цифри з ринку. Генерація в районі 12-15 ГВт скоріш за все, хоча точних даних в мене нема.
  andrijk777 написав:Я спеціально виділив жирним в оригінальному пості що важливі не абсолютні дані а важливі пропорції.

Ви не можете просто переносити пропорції - по причині спаду промвиробництва, воно могло абсолютно по різному зачепити денне і нічне споживання.
Тим більше, якщо ринок "добу наперед" рік тому займав 25% генерації, то чому ви по ньому орієнтуєтесь?
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 лют, 2023 19:13

  vitaliian написав:
‼В "Гвардию наступления" уже очень активно подают заявки, - заместитель министра внутренних дел Екатерина Павличенко

))) у нас місцеві на таке кажуть "гарна спроба, воєнком" ))
Letusrock
 
Повідомлень: 1288
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 лют, 2023 19:28

  Letusrock написав:
  vitaliian написав:
‼В "Гвардию наступления" уже очень активно подают заявки, - заместитель министра внутренних дел Екатерина Павличенко


))) у нас місцеві на таке кажуть "гарна спроба, воєнком" ))

Не хотите ? будете иметь рашистов у себя рядом
Венгрия скажет, да мы не при делах, решайте ваши Мукачево сами
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9523
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 04 лют, 2023 19:53

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Мало того, будуть концтабори, тортури, відрізання вух, виривання нігтів , побиття до напівсмерті за українську мову і - в кінцевому підсумку - розстріл в потилицю або в обличчя . Руzzкій мір - калька з нацистської Німеччини , вони їхні куміри ...
maxprofit
 
Повідомлень: 1343
З нами з: 19.11.08
Подякував: 1327 раз.
Подякували: 151 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 лют, 2023 21:06

  andrijk777 написав:
  sashaqbl написав:Так про відкладене споживання я вам і говорю. З пікових годин переноситься на ніч. Те ж відкладене на бойлерах, пралках, опаленні. Відповідно в ночі не таке вже й мале споживання, як вам здається.

Давайте я вам поясню, бо одне й те саме надоїло.
Отже ось графік "Ціни та обсяги купівлі-продажу електроенергії на ринку на добу наперед на 15.12.2021 р. (за матеріалами ДП «Оператор ринку»)":
https://energox.com.ua/wp-content/uploa ... 12/gr2.png
Візьмемо ці цифри за основу, але насправді населення зменшилось, тому споживання зменшилось. Але для моїх розрахунків це не має значення, важливі пропорції.
Як бачимо денне споживання 7000 МВат, причому немає ніяких "пікових годин".
Тепер, як часто відключають світло вдень?
По моїх "ощущениях" десь 50% часу - беру в середньому.
Дальше, не все споживання переноситься на ніч! Це не правда. Якщо холодильник/бойлер виключився зранку в 9-12 год., то він включиться точно не вночі.
Відповідно виключаючи світло(в день) на 50% ми звичайно не отримаємо 50% зменшення споживання. Допустимо ми отримаємо 25% зменшення. Отже споживання вдень стає 7000-25% = 5250 МВат.
Отже генерація вдень складає 5250 МВат!!! Очевидно що така ж генерація є і вночі(якщо не займатись балансуванням). Але наше споживання вночі складає 3000 МВат, додамо сюди "відкладене денне споживання" - 1750 МВат(насправді менше). Виходить 4750 МВат.
Генерації на ніч хватає на 110%!!!! Що і потібно було доказати. Вночі виключати світло не повинні!
А виключають тому що економлять(може крадуть) бабки.

дурня... дані взагалі неправильні, тому й висновки такі ж.

по-перше - на РДН торгують тільки частину еенергію - як я колись рахував - десь 25%, саме так.

чому так мало? бо населення використовує еенергію за пільговим тарифом - ця еенергія на РДН взагалі не відображається. як я пам'ятаю - раніше ці дані були щоденними, зараз закриті - щоденне споживання були влітку на рівні 12-15 ГВт, взимку 15-18 ГВт. перепад день-ніч всього 3 ГВт. якщо прикинути зараз по РДН, то споживання на рівні 10 ГВт в день середньому
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5946
З нами з: 29.09.19
Подякував: 573 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Суб 04 лют, 2023 21:10

  Letusrock написав:
  vitaliian написав:
‼В "Гвардию наступления" уже очень активно подают заявки, - заместитель министра внутренних дел Екатерина Павличенко


))) у нас місцеві на таке кажуть "гарна спроба, воєнком" ))

слова истинного православного угорца
Прохожий
 
Повідомлень: 13609
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 04 лют, 2023 21:52

Шах і мат!©

Оце я розумію - чітка відповідь, на скільки ми призвані/скільки ми будемо ще служити!))
https://youtube.com/shorts/gW-_tFptJfY?feature=share
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 902 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 04 лют, 2023 23:19

  fler написав:Сьогодні весь Харків у легкому кіпішу - обговорюють "200 тисяч кацапів на кордоні та їх наступ в 11 вечора". Що цікаво - місто повне людей, але масового виїзду наразі немає, всі сидять "на валізах" і очікують, як воно буде. Вірять, що Харків не вдастся захопити, вірять в ЗСУ. 8)

Где вы эту информацию при кипиш в Ха черпаете ?
serg1974
 
Повідомлень: 827
З нами з: 27.10.10
Подякував: 44 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 34553456345734583459 ... 7846>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 26836
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 187453
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 618160
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама