Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 38853886388738883889 ... 7891>
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 10:02

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Успіх написав:І Я МІГ СПОКІЙНО УХИЛИТИСЬ, ЯКЩО Б ЗАХОТІВ!(так як я її не отримував/ніде не розписувався про отримання)
ЦЕ - ЗРОЗУМІЛО?

Добре, визнаю, ти набагато крутіший за тих, кого воєнкоми силою крутять і в кайданках везуть на медкомісію.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 10:04

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Letusrock написав:по-перше я працюю
по-друге хіба існує спосіб відмовитись від громадянства, здається нема (цікавлюсь лише для загального розвитку)
по-третє жодне майно не варте того щоб через нього померти. І я не хочу щоб навіть Успіх помирав через моє майно

Звісно, що нема. Коли ви 40 чи скільки вам там років користувались громадянством, а зараз треба розплачуватися - то звісно хочеться відмовитися.
Ви ж банку працюєте ніби - хіба можна відмовитися від кредитки, використавши весь кредитний ліміт? Навіть якщро банк збанкрутував...
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 10:08

Shaman ,
Успіх починає нервувати, коли або герої диваного фронту починають повчати - та ти ж за повісткою пішов, не добровольцем. хоча якщо подивимось багато кругом й повістки намагаються уникати, а навіть ті що отримали - морозяться. й так, у більшості повістка отримана батьками - це не повістка ;)

або коли поважні воїни теж починають


Ви ж правда розібрались, коли саме долярчик починає отримувати на горіхи? Невже просто так? Невже тут зібрались ненависники захисників свлєї країни?
Давайте розберемось зі словами долярчика.

  Успіх написав:
Чи не буде бажання тепер десь більше "пошаритись/побайдикувати", а роботи зробити по-мінімуму і як небудь?



Він заявляє, що так як йому почали платити менше, то чому б не підзабити на свої обов’язки. Десь виконати їх неналежним чином, десь невчасно, непоспішаючи. Перекладемо з ларьочної мови на військову:
Коли піхота в окопі попросить від мене (від арти) нанести удар по ворожим позиціям, які їх кошмарять, то я, як зв’язківець спочатку зроблю вигляд, що не розчув, потім снаряд понесу не кваплячись, потім , коли піхота дасть дорозвідку і уточнення, не передам нові координати .
А давайте коли долярчика (хай цього не трапиться) поранять , то умовний Холява трішки його недоколе, трішки недообробить рану, хай трішки погниє нога. А Хотаб трішки недовезе долярчика до шпиталю, буде облітати придуману грозу, бо він теж , як долярчик, несповна розуму, і вважає, що можна трішки підзабити. Причому не важливо насправді багато чи мало заплатили, « я художнік, я так віжу!»
Ви розумієте соціальну небезпеку від таких долярчиків?? Тепер розумієте за що його тут писком в какахи товчуть?
А хто погоджується з долярчиком в його позиції, може особисто дорахувати йому 70к щомісяця. Він буде задоволено мурликати тут, не сумнівайтесь.

З.І зараз наш «майже доброволець» почне знов верещати, що його не так зрозуміли, він не збирався о̶т̶р̶и̶м̶у̶в̶а̶т̶и̶ ̶б̶о̶й̶о̶в̶і̶ ̶1̶0̶0̶к̶ ̶у̶ ̶в̶і̶д̶п̶у̶с̶т̶ц̶і̶ ̶у̶ ̶Л̶ь̶в̶о̶в̶і неналежно виконувати свої обов’язки, то він просто так казав.
Востаннє редагувалось Hotab в П'ят 31 бер, 2023 10:56, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12096
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2215 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 10:18

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:Коли піхота в окопі попросить від мене (від арти) нанести удар по ворожим позиціям, які їх кошмарять, то я, як зв’язківець спочатку зроблю вигляд, що не розчув, потім снаряд понесу не кваплячись, потім , коли піхота дасть дорозвідку і уточнення, не передам нові координати .

Трошки не погоджуюсь. Як на мене, він говорив про дещо інше. Є певний відсоток людей, які мають(або можуть отримати) право на демобілізацію з сімейних причин або по стану здоровя, або за віком, але їх досі тримали в армії гроші.
Після зниження виплат вони зникнуть з армії.
На жаль, freeze підтвердив це по ситуації в своєму батальйоні.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 10:22

sashaqbl ,

Як на мене, він говорив про дещо інше.


Він казав багато всього. І про бажання неналежно виконувати свої обов’язки також.
Питання в тому, що долярчик досі не зрозумів, що він не в ларьку. Там він міг неквапливо видавати педаль до вєліка з полиці , «виховуючи» покупця, який «недостаточно вежливо это сказал». А на війні ціна питання трішки інша.
Hotab
 
Повідомлень: 12096
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2215 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 10:24

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:А на війні ціна питання трішки інша.

На жаль так. І рішення про зниження виплат теж матиме свою ціну.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 10:59

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  vitaliian написав:Торгаши это логистика, вы в Москву за пепси колой и колбасой никогда не ездили?

Тут не проблема логістики, а проблема відсутності продукції. Коли в країні 2 млн населення, а ковбаси виробляють на 20 - то десь її не буде. У випадку совка, вона була в Москві, Пітері і ще може якихось закритих містечках. А у вас не було, тому ви й їздили.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 11:18

ДумайТЕ!

  Hotab написав:Він заявляє, що так як йому почали платити менше, то чому б не підзабити на свої обов’язки. Десь виконати їх неналежним чином, десь невчасно, непоспішаючи
Не я підзаб'ю, а побратими, які безпосередньо стріляють з гармати - так, як ВОНИ дуже обурені за виплати! Що ВОНИ найбільше з нашої батареї ризикують життям - а їм платять, як і всім - так, як колись платили в глухому тилу на Волині!
А я писав, що Успіха ВЛАШТОВУЄ теперішні 20К+30Кпремії, так як я не так часто, як бойовий розрахунок буваю на вогневій, де по бліндажу стрибають осколки ворожих снарядів!
Я писав, що ЗАГАЛОМ врізання премій на моменті, дасть негативний результат!
  sashaqbl написав:Як на мене, він говорив про дещо інше. Є певний відсоток людей, які мають(або можуть отримати) право на демобілізацію з сімейних причин або по стану здоровя, або за віком, але їх досі тримали в армії гроші.
Після зниження виплат вони зникнуть з армії.
На жаль, freeze підтвердив це по ситуації в своєму батальйоні.
Саме так!
Тепер ті, що мали троє неповнолітніх дітей - пішли....
Ті, що мали трохи проблеми зі здоров'ям - пішли... а решта з таких - хто ще думає... а хто вже готує документи... на звільнення.
Те саме роблять і ті солдати, в яких дома хворі родичі(2га група і т.п.) - теж оформляють "по догляду" і ... "Бувайте! Воюйте тепер самі..."

Як то кажуть - результат обрізання премії - на ліцццо!
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 12:35

  Успіх написав:ДумайТЕ!

«пізно, Івасю, до школи»
Schmit
 
Повідомлень: 4295
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:01

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Letusrock написав:по-друге хіба існує спосіб відмовитись від громадянства, здається нема (цікавлюсь лише для загального розвитку)

Набуваєш громадянства іншої країни і подаєш заяву на втрату нашого (ст. 19). https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2235-14#Text
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2946
З нами з: 29.07.22
Подякував: 529 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 38853886388738883889 ... 7891>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: sens і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27483
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188343
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 620711
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама