Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 38923893389438953896 ... 7890>
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 21:13

  Успіх написав:
  Успіх написав:Лише теж хочу додати(вже неодноразово писав) - бойові розрахунки, які безпосередньо беруть участь в бойових діях НА ПРАВОМУ БЕРЕЗІ, стріляють щодня по орках і отримують "атвєтку" - отримали теж 30К!
Як їх(НЕ МЕНЕ)тепер замотивувати виконувати старанно свою роботу, а не ухилятись/сачкувати/лінитись і т.п.???
А ті, що у сусідній батареї загинули?
А ті, що поранені?
Їхні побратими тепер відважніше підуть на їхнє місце,
чи будуть всіма правдами і неправдами косити?
  Успіх написав:От уявіть - Ви пішли на завод без жодного досвіду(а багато хто - і без теорії роботи) - і вас Не поспішаючи, почали вчити, на зварювальника... і вам дали за перший місяць 30К, а далі почали платити 100К щомісяця!
І от, коли Ви за рік часу, вже стали, професійним зварювальником (ну чи майже професійним) - а Вам раз і знову почали платити за Вашу роботу(яку ви вже добре знаєте і вмієте робити - а рік тому, то і зеленого поняття не мали) - знову 30К!
То яка буде реакція на таке?
Який буде стимул/бажання далі якісно виконувати свою роботу?

Ну і третє питання мушу знову писати, так як видалили....
Про чоловіка Флер, який "механік від Бога"(ремонт автівок), але в тилу... - бо "непридатний"... з якого, по словам Флер - на фронті буде толку "нуль"!
Серйозно???

Успіх, рука-обличчя...
По 1 питаню: мотивувати можна не лише грошима, а й підвищенням по кар'єрній драбині, відпустками, нагородами.
По 2 питанню: "пішли воювати" не = "пішли на завод".
По 3 питанню: "ремотує автівки" ще не означає "механік від Бога" :D . Це його робота зараз, тому що поки немає сенсу працювати там, де він був до війни. Час покаже, що йому робити далі. Мико недалеко від фронту, правда? Чи для вас принципово, щоб мій чоловік ремонтував автівки саме на нулі? :wink:
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4877
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 21:15

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Вчера шел, целые сутки снег.
До этого +20 - абрикосы выбросили листву.
Ночью мороз - снега до сих пор по пояс.
И медленно таит... - погода мезрость.
Оркам степь Донецкая даёт прикурить по полной.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 21:17

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  fler написав:Мико недалеко від фронту, правда? Чи для вас принципово, щоб мій чоловік ремонтував автівки саме на нулі?
Зовсім не принципово.
Та й він би тут не ремонтував на нулі, а за 15-20км від лінії фронту (якщо б пішов на фронт) - що я і намагаюся Вам донести :)
Як і те, що він тут був би ДУЖЕ затребуваний!!!
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 21:28

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  fler написав:По 1 питаню: мотивувати можна не лише грошима, а й підвищенням по кар'єрній драбині, відпустками, нагородами.
По 2 питанню: "пішли воювати" не = "пішли на завод".

1. Думки/розмови побратимів довкола мене - то цінність лише у відпустках і грошах(а найбільше - це знати, коли дембель!) - а от кар'єрний ріст і нагороди - пусте місце як для побратимів, так і для мене!
2. Ну підставте "пішли на фронт" = "пішли на роботу/попливли у відкритий північно-льодовитий океан ловити рибу у небезпечну/штормовиту ділянку океану ;) - а суть питання залишається - платили зразу Х грошей, а через рік стали платити .уй грошей)) - реакція? ;)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 21:48

buratinyo
процесори - це дуже цікаво. будемо вважати, що трохи недільного офтопу можна.

проц то матеріален, але ви розумієте рівень технологій, який потрібен щоб їх виготовляти?

Китай не виготовляє процесори по технології 5-7 нм тому що йому відмовились поставляти літографи, які працюють по технології Extreme ultraviolet lithography. поки що такі літографи виготовляє лише компанія ASML, Нідерланди. але вона умовно голландська, бо там дійсно зібрані світові технології. наскільки я знаю, навіть японці ще не змогли це відтворити.

тому Intel може роби такі процесори, Samsung та TSMC - теж, а інші тільки дивляться. може тому в Китаї загострення по Тайваню? хоча вони думають, що як захоплять Тайвань, то автоматично захоплять технології?..
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5957
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 21:51

Shaman у вас очень интересная позиция по Китаю. Нигде такую не встречал.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23149
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 21:58

  vitaliian написав:Shaman у вас очень интересная позиция по Китаю. Нигде такую не встречал.

намагаюся створювати контент 8)

що саме маєте на увазі? а то декілька думок про Китай вже висловлював :)

чи це така іронія? ;)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5957
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 22:12

  Kudrjavuy написав:Поймите, что мы, с этой "подводной лодки" никуда не денемся.
А твари, что её распотрошили(и потрошат) - хорошо себя чувствуют и там(с уверенностью в завтрашнем дне
недавно пересматривал видео про протесты в Польше 1981—1983 (Лех Валенса). У них это раньше началось, Украина при Щербицком была глубоко коммунистической.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23149
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 22:12

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Успіх написав:Реально - якась "паралельна реальність" - інший вимір... :shock:

Здесь, на форуме, я выставлял, для Вас(лично) опубликованный в Апострофе "порядок начисления", где то с недельку.
выставлял чисто ссылку.
Вы, с ним знакомились?
Другим показывали?
Сами пробовали произвести расчёт?
С начисляющим консультировались?
.......................................
"В тылу" - разные случаи бывают, по этому каждый случай, можно рассматривать только конкретно, что уже не для полей форума.
- Это моё видение.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 22:14

  Shaman написав:
  vitaliian написав:Shaman у вас очень интересная позиция по Китаю. Нигде такую не встречал.

намагаюся створювати контент 8)

що саме маєте на увазі? а то декілька думок про Китай вже висловлював :)

чи це така іронія? ;)

Нет не ирония, предыдущая точка зрения что Си хочет быть пожизненным правителем при этом пользоваться западными технологиями и капиталом. И сегодняшняя про Тайвань. Это хорошо вписывается в парадигму роли Китая- миротворца, если США пойдут на уступки, Си со своей стороны надавит на пуйло. Какие уступки я хз, может вы знаете. Тайвань, доступ к технологиям, сокращение инвестиций в ценные бумаги США?

Для рафинированного Путина эта война бессмысленна. Что ему даст 100 км новых территорий при 9тыс км своих? А вот как давилка Китая на СшА вполне имеет смысл. Чужими руками жар загребать. Не зря Си поехал в МСК как сигнал Байдену, что Китай готов включиться в конфликт на стороне РФ. Это моя личная точка зрения. Никакие генералы СВР про такую готовность не писали.

Логично что Си хочет получить от конфликта максимум выгоды. И вероятно взвешивает, что выгоднее дать РФ оружие или не давать.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в П'ят 31 бер, 2023 22:31, всього редагувалось 5 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23149
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 38923893389438953896 ... 7890>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: unicdima і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27466
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188313
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 620641
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама