Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 42644265426642674268 ... 7714>
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 13:02

Если "наш Долярчик не ниє", то чиновник просто ..

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:........
Вільна Україна - це обмеження дій чиновників , яке скомпенсовується активністю населення..
Уявіть , що наш Долярчик не ниє..
А питає ( так само як зараз це роблять волонтери) - а що я ще можу зробити для перемоги?
Можна я відправлю 10-20% від своїх 100 000 на купівлю дрона чи приладу нічного бачення...

Если "наш Долярчик не ниє", то чиновник просто не возвращает доплату в 100 000. Чиновник при этом исходит из того, что ему виднее, на что потратить деньги - на "купівлю дрона чи приладу нічного бачення" или, например, ещё одного танка.
На мой взгляд, замена "нытья" на отправку "10-20% від своїх 100 000" не признак "вільної України". Так же, как и возврат выплат 100 000. Это чисто экономические вопросы, которые решаются если не так, то эдак.

В нашем случае - не получилось сильно урезать выплаты военным, начинают снимать с гражданских. Если денег в бюджете не хватает, то единственный выход - взять их у тех или иных слоёв населения. Или у всех сразу. То, что Hotab неоднократно объясняет Флаю. Хотя, думаю, Флай это и так понимает.
В результате отменяются льготы для ФОПов - это сравнительно небольшой слой и даст денег не очень много.
Далее поднимается цена на эл.-энергию. Да не на копейки, а на 57%, а фактически заметно больше, т.к. отменяется льготная цена для малопотребляющих. Мера очень болезненная - приведёт к резкому росту инфляции, т.к. цена э-э заложена в цену чуть ли не всех товаров. Но идти на это приходится, т.к. денег у государства не хватает.
Хотя было обещано замораживание до конца войны.
И тут вопрос, что дешевле обошлось бы Долярчику - уменьшение доплат или поднятие цены э-э.
Особенно умилило решение повысить цену не до 2,88, как хотели энергетики, а "всего" до 2,64. При неоднократных заявлениях о непрозрачности и неясности их расчётов. К тому же энергетики говорят о необходимости повышения цены до 6 грн или выше.
Всё это к тому же характеризует и состояние экономики.

Если "наш Долярчик не ниє", то чиновник просто ...

Підтверджую.
І це не тільки в нас.

Навіть на роботі, менеджер (у глобальній корпо) щось скаже, і питає, чи хто має іншу думку. Тишина. Наступна фраза: "якщо всі мовчать, значить всі згодні".

Так і тут.

Чим більше ниєш, тим більше уваги до проблеми.
В мене на іншій фірмі був колєга, то він казав приблизно так: "якщо в мене геморой, то я всім про це буде розказувати, може хтось допоможе".

Корпо культура така, що проблеми треба виносити на обговорення, а не тримати при собі якісь обурення чи негаразди.
Менеджмент теж навчений шукати рішення проблем, а не їх загрібання під килим.
Думаю, що це в совковій (азіацкій) культурі треба мовчати (страдати, переносити лішенія молча) в тряпочку і не портити життя начальству/босу.


Правильно робить Успіх, що висвічує проблему.
Наступний крок, якщо вона не вирішується на даному рівні, ескалувати на рівень вище (писати рапорти і слати в Мінборони та різні вищі інстанції: прокуратура, суд...).

Решті або пофіг (терпіли), або бояться що на них зара натравлять ботів, найде кара небесна, або гнів менеджера, або вигодоутримувачі(влада), або корисні ідіоти, яким промили мізки.

а ЗМІ:


Зворотній зв"язок з владою дуже слабий.
Влада реагує, і то кволо, на явні зашквари які негативно впливають на її рейтинг.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2768 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 13:49

  Hotab написав:detroytred , саме так.
Будь-які наші плани звучать з обмовкою «Якщо Захід підтримає». Поки що йде по плану. Коли хочуть припинити озброювати, заморожувати війну, то не дають техніку, яка грає в довгу: F16. Яка зʼявиться на фронті не раніше 4-6 місяців. Не готують в такому випадку пілотів.
Ну і це точно не про вищезгадані тези «обʼєми військової допомоги падають». Бо вартість літаків і підготовка пілотів , БК для цих літаків зараз побʼє всі рекорди раніше наданої допомоги. Тобто як мінімум 2023 рік точно не буде падіння обʼємів. ....

Тоже не верю в "замораживание конфликта".
Если имеется ввиду просто затихание боевых действий без каких-то более или менее серьёзных договорённостей.
Это не подтверждается ни фактами (наращивание военной помощи), ни логикой. Такое замораживание было бы явно на пользу РФ. Россия сегодня прилагает силы к наращиванию оборонки и в какой-то мере ей это удаётся. Замораживание поможет ей собраться с силами и продолжить в выгодный для них момент. Запад пока что на перевод экономики на военные рельсы не особо идёт. Частным фирмам требуется уверенность, что продукция будет востребована, пока этого нет.

Тут часто говорят о снижении качества росс. оружия (например, вместо Т-72,80 более старые). Но мы тоже не всегда получаем новейшее оружие. Вчера или позавчера читал, что Норвегия решила закупить 60+ танков Леопард - 1 для поставки в Украину (ссылку не сохранил, искать не буду). Конечно, спасибо, но Леопард-1 явно не современный танк. Не берусь судить, какому российскому он соответствует.

Но если "замораживание конфликта" в том смысле, как я написал выше, не реально, то решение в духе вчера обсуждавшегося "китайского" (?) вполне возможно. Тем более, что на Западе, учитывая наличие ЯО, по-моему, никто не рассматривает вариант разгрома России по типу 1945. В лучшем случае говорится о выходе на границы 1991. Не даром постоянно подтверждается запрет на применение западного оружия против территории РФ.

Возможен ещё вариант "войны на истощение России" с тем, чтобы на более-менее долгие годы лишить их возможности восстановления экономики и боеспособной армии. Но это требует очень долгой войны. Что будет в этом случае с Украиной расписывать не хочу, перспективы мрачноватые. И не уверен, что мы готовы к такой многолетней полномасштабной войне. Вряд ли.

Написал несколько сумбурно.
Итог - надо ждать нашего наступления и смотреть на результаты. От этого будет зависеть очень многое.
По-моему не давал ссылку - Весеннее наступление ВСУ так и не началось. Почему? https://www.bbc.com/russian/news-65767079. Статья относительно большая и довольно интересная.
В конце там есть и такое (не знаю, насколько обосновано):
"Окно возможностей закрывается очень быстро. Если украинское наступление не начнется на следующей неделе - в начале июня - то может стать только хуже", - считает военный эксперт.
Востаннє редагувалось ЛАД в П'ят 02 чер, 2023 14:08, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4842 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 14:00

  ЛАД написав: Мера очень болезненная - приведёт к резкому росту инфляции, т.к. цена э-э заложена в цену чуть ли не всех товаров.


для підприємств не піднімали ціну. вони й так платять 6 грн.

  ЛАД написав:Хотя было обещано замораживание до конца войны.


холодну воду та електроенергію не обіцяли заморозити.
mephala
 
Повідомлень: 9146
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 14:05

  vitaliian написав:.......
говоря простым языком - классическая мультиномиальная логистическая регрессия, при которой зависимая переменная не является дихотомической (как при бинарной логистической регрессии), а имеет больше двух категорий. Соответственно в голове у Штатов что-то похожее на это " SPSS Statistics is a powerful statistical software platform. It offers a user-friendly interface and a robust set of features that lets your organization quickly extract actionable insights from your data. Advanced statistical procedures help ensure high accuracy and quality decision making. All facets of the analytics lifecycle are included, from data preparation and management to analysis and reporting."

Куда уж проще и понятнее. :)
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4842 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 14:18

  ЛАД написав:Куда уж проще и понятнее
юмор если шо :D
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23014
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3338 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 14:19

  mephala написав:
  ЛАД написав: Мера очень болезненная - приведёт к резкому росту инфляции, т.к. цена э-э заложена в цену чуть ли не всех товаров.

для підприємств не піднімали ціну. вони й так платять 6 грн.

Это правда.
Но Вы же знаете, как на базаре:
- А чому лук (яйця, укроп, ...) подорожчав?
- Так долар же виріс!
А у нас частный сектор не такой уж маленький.
Поднимут на базаре, а потом и магазины подтянутся.
Ну и в любом случае расходы населения вырастут. Особенно в домах с эл.-плитами (без газа).

  ЛАД написав:Хотя было обещано замораживание до конца войны.

холодну воду та електроенергію не обіцяли заморозити.

Воду не обещали, а э-э, по-моему, было решение. Возможно, ошибаюсь.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4842 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 14:52

У КНР заявили про консенсус щодо "кризи" в Україні

Лі Хуей розповів про своє враження від поїздки до країн Європи.
"Перше, що я явно відчув, була позитивна оцінка всіма відповідними сторонами зусиль китайської сторони. Усі сподіваються на мирне врегулювання "кризи", – сказав він.
За його словами, позицію Китаю щодо політичного врегулювання підтримують і Україна, і Євросоюз, і Росія.
"Всі вони готові тісно взаємодіяти та підтримувати діалог із КНР", – запевнив він.
Лі Хуей розповів, що в Україні провів "дружню та щиру зустріч": "Українська сторона подякувала Китаю за його конструктивну роль у просуванні мирного діалогу".
Він уточнив, що конфлікт між Україною та Росією стосується питань, які потребують багатосторонніх зусиль.

І знову бла-бла без конкретики
Letusrock
 
Повідомлень: 1270
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 15:20

Відмовився від китайської продукції, наіть коли ттх\ціна\асортимент явно за китай
fox767676
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 13.06.20
Подякував: 296 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 15:50

  ЛАД написав:
  Shaman написав:.........
дурня по землі пішла десь в 2018-2020. тут харківська влада постаралася. до цього все було більш-менш норм.
в інших містах по різному - ті приклади, які знаю - є й значно дешевше, є й такі цифри, що я навів. я ж кажу - ще немає розуміння масштабу цієї проблеми, не тільки ви, Лад, не знаєте .

Если в 2018-2020, то, действительно, не знаю. Давно не интересовался.
И как в таких условиях выживают предприятия? И почему не вымерли уже все предприятия? Не только заводы, но и, например, торг. центры. Не думаю, что такие арендные ставки для них совершенно безвредны. Хотя, наверное, легче, чем для заводов - площади меньше.
И, кстати, это к вопросу, о котором я регулярно пишу - разрушение промышленности, за что меня так же регулярно называют "совком" (и Вы в т.ч.).

як будуть виживати підприємства - питання цікаве - приватні - не виживе ніхто. зараз просто здається землю під час війни не платять, тому питання зависло - але це до часу.

для торгівлі потрібно менше місця, вони таке тягнуть - хоча теж неправільно
  ЛАД написав:
в справі - це то, що довели. повірте, справжні масштаби трохи більші :(

Могу поверить. Но тогда это плохая работа следствия.
Но, вообще-то, то что не доказали, использовать для аргументации нельзя, возможно, этого и не было. Вы же знаете: "Не пойман - не вор". Другой подход :arrow: это тройки.
А разворовывали ХТЗ (и не только) давно и долго.

в нас ще немає правильної боротьби з економічними злочинами
  ЛАД написав:И какие ""десятки (якщо не сотні) підприємств" поставщиков ХТЗ перестали работать, не назовёте?

я комплектацію МТЛБ не вивчав, повірив на слово людям, які за це відповідальні :)
...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5868
З нами з: 29.09.19
Подякував: 571 раз.
Подякували: 1383 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 15:59

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  budivelnik написав:...в ЗСУ є море осіб , яким чинне законодавство дає можливість звільнитись хоч завтра(багато дітні, ті члени родин яких загинули , наявність медичних обмежень) - і ці особи почали писати рапорти на звільнення...
Таким чином можна сказати, що ця категорія військових служить переважно за гроші або за "легкі" гроші. Оскільки держава поки що не змозі їх замінити, то вжили відповідних заходів.
Ця категорія службовців є бомба уповільненої дії. Якщо щось йому не сподобається, то вони будуть звільнитися. Тому або їх слід залучити до контрактників, або їх замінити у зручний для держави час.

У мене були сподівання, що держава зможе після півроку (до року) війни розробити відповідні законодавчі акти, щоб вирішити питання з відпускою, ротацією тощо. Оскільки громадян мобілізували на невизначений термін і не всіх відпускали у відпуски. Такі умови, скоріше за все, компенсувалися великою зарплатнею, але це теж бомба уповільненої дії.

  flyman написав:Правильно робить Успіх, що висвічує проблему.
Висвічувати проблему треба в рапорті й на "горячій" лінії МО. А так він робить тільки гірше.
Howl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5918
З нами з: 08.03.18
Подякував: 545 раз.
Подякували: 1087 раз.
 
Профіль
2
1
  #<1 ... 42644265426642674268 ... 7714>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон, Banderlog, Mimohod, stm і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 22788
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 183335
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 607537
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама