Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 42694270427142724273 ... 7409>
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 11:16

  maza5 написав:
  Shaman написав:
український бізнес купує еенергію по 3 грн без ПДВ й без доставки.
де ще купують так дешево? порівняти зі своєю табличкою можеш? не забудь перевести в євро

А повна вартість 5.5-6 грн.(>15 центів.)Ціна в европі для промислових споживачів завжди була нижчою чим для побутових. Навіть в США для промисловості ее обходиться дешевше ніш в Україні)).
Але Европу будуть відключати від дешешої ее. В Німеччині закрили всі атомні станції. Франція теж має проблеми зі станціями..
У нас тут є спеціаліст по зеленому переходу та енергокризі.. Очевидно що ці процеси не спроста.
Бо в світі запасу нафти на 60 років, газу трохи більше на 50 років , урану на 100 років.
8 млдр. сьогоднішнього населення планети нічого не залишить для майбутнього покоління при такому споживанні ресурсів..Такого не повинно статися.

давайте поспілкуємось на профільний гілці
Вартість електроенергії для промислових споживачів України
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5691
З нами з: 29.09.19
Подякував: 566 раз.
Подякували: 1364 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 12:18

  Howl написав:.........
Рано чи пізно всі пройдуть відносно те, що пройшли ті, хто зараз мобілізований. Роботи для всіх вистачить.

На сколько лет рассчитываете войну?
Лет на 20?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28605
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5283 раз.
Подякували: 4859 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 12:37

  freeze написав:Как-то мне всё это не нравится.
День сурка. Мне всё больше кажется, что задум бою отсутствует. А эти спикеры ютубов из верхов просто надувают щёки при непонимании, что делать дальше.
Просто у меня плохое настроение, пошел 16-й месяц моей жизни в армии при том, что есть много негативных моментов, которые вне зоны обсуждения до окончания войны.


мабуть ви просто виснажились, я навіть не уявляю, как ви (ті хто з самого початку) взагалі тримаєтесь. а з приводу командування - воно за ці 16 міс довело неодноразово, що може приємно дивувати. чому вже завтра не наступають? очевидно, що умови не склались - не всі частини готові, не все озброєння на руках. можливо, американці ще проводять симуляції на своїх суперкомпутерах, десь читав що там операція на рівні бригади прораховується мало не тиждень. а якщо буде задіяно 15 бригад і прогнати треба сотні різних варіантів із різними параментрами. чим краще підгототуються - тим менше втрат і більше результат.
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6005
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2655 раз.
Подякували: 1407 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 12:45

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  ЛАД написав:На сколько лет рассчитываете войну?
В начале открытой войны я воздерживался от прогнозов её завершения и сейчас воздержусь. Здесь уже писали, что войну мало завершить, необходимо поддерживать силы для предотвращения её в будущем -- население страны должно периодически проходить хотя бы базовые подготовки и обучения. Власть ещё озвучивала про необходимость мобилизации для восстановления инфраструктуры... В любом случае работы будет много и достаточно.

В новогоднем обращении президент утверждал, что война должна завершиться в этом году и по этой причине страна ведёт активную внешнюю политику. Я очень хочу в это верить и надеяться.
Howl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5891
З нами з: 08.03.18
Подякував: 542 раз.
Подякували: 1080 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 12:52

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  trololo написав:а з приводу командування - воно за ці 16 міс довело неодноразово, що може приємно дивувати.


справа в тім, що те що бачемо ми і те що бачать хлопці на 0, не одне і теж... :(
про презедента краще помовчати, він багато зайвого балакал. имхо, його перемога на виборах послабила країну, на що і сподівалися орки... зараз разрулюємо.
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2471
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1047 раз.
Подякували: 702 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 12:56

  Howl написав:
  ЛАД написав:На сколько лет рассчитываете войну?
В начале открытой войны я воздерживался от прогнозов её завершения и сейчас воздержусь. Здесь уже писали, что войну мало завершить, необходимо поддерживать силы для предотвращения её в будущем -- население страны должно периодически проходить хотя бы базовые подготовки и обучения. Власть ещё озвучивала про необходимость мобилизации для восстановления инфраструктуры... В любом случае работы будет много и достаточно.

В новогоднем обращении президент утверждал, что война должна завершиться в этом году и по этой причине страна ведёт активную внешнюю политику. Я очень хочу в это верить и надеяться.

Это всё понятно.
Вопрос я задал исключительно в связи с Вашей фразой:
Рано чи пізно всі пройдуть відносно те, що пройшли ті, хто зараз мобілізований. Роботи для всіх вистачить.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28605
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5283 раз.
Подякували: 4859 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 13:01

Re: Напад росії і білорусі на Україну

ЛАД, в моей фразе есть ещё слово "відносно". Т. е., работа/служба после войны.
Howl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5891
З нами з: 08.03.18
Подякував: 542 раз.
Подякували: 1080 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 13:03

  ЛАД написав:
  Shaman написав:............
український бізнес купує еенергію по 3 грн без ПДВ й без доставки.
......

Так по 3 или по 6?

Вартість електроенергії для промислових споживачів України
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5691
З нами з: 29.09.19
Подякував: 566 раз.
Подякували: 1364 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 13:29

  Howl написав:ЛАД, в моей фразе есть ещё слово "відносно". Т. е., работа/служба после войны.

Це вже дуже "відносно".
Работа/служба после войны сильно отличается от условий фронта. И работать придётся всем. И фронтовикам в т.ч.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28605
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5283 раз.
Подякували: 4859 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 13:36

  Slon_Nosov написав:
  trololo написав:а з приводу командування - воно за ці 16 міс довело неодноразово, що може приємно дивувати.


справа в тім, що те що бачемо ми і те що бачать хлопці на 0, не одне і теж... :(
про презедента краще помовчати, він багато зайвого балакал. имхо, його перемога на виборах послабила країну, на що і сподівалися орки... зараз разрулюємо.


нічим він не послабив країну, інакше київ би захопили і все було б сильно печальніше. завдяки в т.ч. його роботі ми зараз чекаємо свій наступ і ф-16, а патріоти збивають русняві ракети. я голосував за ППО в 2019 але вважаю, що нам сильно пощастило із зеленським і я вдячний співвітчизникам за їх вибір.

п.с. те що хлопцям на 0 найважче, це начебто ніхто не заперечує.
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6005
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2655 раз.
Подякували: 1407 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 42694270427142724273 ... 7409>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1493 178475
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 19:24
trololo
9 17755
Переглянути останнє повідомлення
Нед 25 лют, 2024 01:01
19professor69
6076 593521
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 12:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама