Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 78197820782178227823 ... 8350>
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2024 14:54

Бетон написав:в мне зараз два суда.
мене визивають телефоном, повісткою під підпис, на пошту і в дію. і тільки після підпису рахується що я і відповідач - сповіщені. не дай боже відповідач не підпише, що отримав.

так що у нас судочиснтво зміниться тепер чи що??

Если почтовый оператор/курьерская служба вернет почтовое отправление с пометками відсутність адресата за вказаною адресою или відмова у отриманні, то суд будет считать это надлежащим уведомлением. Не пройдет как надлежащее уведомление пометка о возврате в связи с истечением срока хранения. Это моя точка зрения относительно получения судебных документов.
Востаннє редагувалось tumos в Пон 22 кві, 2024 15:05, всього редагувалось 1 раз.
tumos

Подякував: 17 раз.
Подякували: 190 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2024 15:01

stm написав:
  tumos написав:
  stm написав:Так же как Бигусы узнали кто конкретно и должности 40 сотрудников СБУ. В современном мире не надо писать в нацпол :)

Я понятия не имею как Бигус-инфо получил информацию о сотрудниках СБУ. Это история о записи видеонаблюдения за сотрудниками организации ? Поделитесь способом добычи инфы.

Потратил час семнадцать. Бигус не озвучивал установочные данные на 40 сотрудников. Была инфа только по двум. Но и тут возникает вопрос. Объясните мне методологию как Бигус по фоткам Игоря и "рыжего" осуществил поиск в огромном массиве фотографий различных социальных сетей и вышел на их странички ? После чего установил их фамилиии.
tumos

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2024 15:20

tumos написав:
  stm написав:
  tumos написав:Я понятия не имею как Бигус-инфо получил информацию о сотрудниках СБУ. Это история о записи видеонаблюдения за сотрудниками организации ? Поделитесь способом добычи инфы.

Потратил час семнадцать. Бигус не озвучивал установочные данные на 40 сотрудников. Была инфа только по двум. Но и тут возникает вопрос. Объясните мне методологию как Бигус по фоткам Игоря и "рыжего" осуществил поиск в огромном массиве фотографий различных социальных сетей и вышел на их странички ? После чего установил их фамилиии.

Записи з камер стеження Бігус міг отримати без всілякого криміналу звернувшись, наприклад, до власника готелю. Одна приватна особа звернулася до іншої і запросила записи з камер на подвір'ї - хтось поцарапав авто. Ну, а те, що там в цей час проходили якісь особи (зненацька сбу-шники), ну то так співпало.
Для ідентифікації є платні сервіси, куди завантажуєш фото (скріншот з відео) і сервіс виконує пошук по соцмережах: вконтактє, однокласники і т.і. Це теж не кримінал. Інфу лише по двом знайшли, можливо через те, що сбу-шники зазвичай непублічні особи і не світяться у соцмережах.
whois2010

Подякував: 21 раз.
Подякували: 57 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2024 15:46

whois2010 написав:Записи з камер стеження Бігус міг отримати без всілякого криміналу звернувшись, наприклад, до власника готелю. Одна приватна особа звернулася до іншої і запросила записи з камер на подвір'ї - хтось поцарапав авто. Ну, а те, що там в цей час проходили якісь особи (зненацька сбу-шники), ну то так співпало.

Ну этот момент я и не озвучивал. )
  whois2010 написав:Для ідентифікації є платні сервіси, куди завантажуєш фото (скріншот з відео) і сервіс виконує пошук по соцмережах: вконтактє, однаколасники і т.і. Це теж не кримінал. Інфу лише по двом знайшли, можливо через те, що сбу-шники зазвичай непублічні особи і не світяться у соцмережах.

Я констатировал факт, что в видео нет установочных данных на 40 человек. По сервисам поиска - кто-то искал по заведомо существующим лицам в соцсетях и какой результат ?
tumos

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2024 15:48

mephala написав:интересно а когда тро монако будут отправлять в тюрьму?
или это только для плебса а монако после войны будут королями жизни как и раньше?

Контужений морпіх отримав 5 років позбавлення волі за відмову форсувати Дніпро

https://inforesist.org/ua/kontuzhenij-morpih-otrimav-5-rokiv-pozbavlennya-voli-za-vidmovu-forsuvati-dnipro/

Ст. 37. Статуту ВС:
*Якщо військовослужбовець розуміє, що він неспроможний виконати наказ своєчасно та у повному обсязі, він про це зобов’язаний доповісти вищезазначеним особам негайно.*

Морпіх доповів ротному чому не може виконати (*контузія, почувався погано, як у фізичному, так і в морально-психологічному стані.*)
А свідки навіть в суді підтвердили, що дійсно *оскільки злякався та взагалі боїться води*.

Якщо і після цього ротний наполягав на виконанні наказу явно неготовим для цього дійства підлеглим, то .... чому тоді пам'ятники отим жуковим зносили?
detroytred

Заблокований
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2024 15:55

detroytred
Как в морпехи попал боец, который боится воды ?
tumos

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2024 15:59

tumos написав:Я констатировал факт, что в видео нет установочных данных на 40 человек. По сервисам поиска - кто-то искал по заведомо существующим лицам в соцсетях и какой результат ?

Є ресурси, які по відео дівчат аматорок-вебкамщиць, знаходять їхні аккаунти в соцмережах, прив'язують їх до анкет на ворк.уа, місцевих новинних сайтах, ще з якимось реєстрами, а швидше за все в зв'язці з мусорами, бо інакше деяку інформацію знайти у вільному доступі не можливо і викладають повну анкету: ПІБ, адреса, номер телефону, серія номер паспорту, сусіди (хз як вони їх знаходять), фото, відео і т.д. За видалення анкети просять грошенят.
Але відштовхуються саме від пошуку облич у соцмережах.
Наприклад
whois2010

Подякував: 21 раз.
Подякували: 57 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2024 16:03

tumos написав:detroytred

Ну теоретически, в системе нашей селекции в тцк мог и с жабрами попасть.
Но в общем и целом отмазка «я не могу» выглядит не очень. Так можно и на «неси ящик» сказать «не могу». Или на «иди на тот опорник и займи позицию для боя»
По сути словом «не могу» заменяя «не хочу». Возможно потому суд так и определил.
Востаннє редагувалось Hotab в Пон 22 кві, 2024 16:04, всього редагувалось 1 раз.
Hotab

Заблокований
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.

Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2024 16:06

Bobua написав:От ті два покидьки, що везли гранати (от для чого таке в тилу?), вбили поліцейського (чому? чому хоч би не пішли традиц.шляхом корупції?)
І це ж не повні кретини. Зрештою, аби бути водієм авто треба ж пройти якесь навчання, тести, щось засвоїти... -- і для всього треба мозок...
І всі вже давно знають, що на залізн.вокзалі треба пройти рамку, а авто зупиняють на блокпостах і речі переглядають.
От як це все узгодити? Хоч якийсь, а мозок, знання, досвід -- і отакий сумний результат...

Чи може це таки наслідок анти-тцк і анти-поліц істерії в тилах.
З якою чомусь себе асоціюють навіть солдати на фронті. Замість усіляко підтримувати людей, що шукають нам заміну.

І дворічний стрес, без надії на кінець.

От і берсеркери... :(

Бобуа, а Ви дійсно бажаєте зрозуміти тих, хто думає інакше, ніж Ви?

Берсерки тощо є від природи...
Без усяких причин.
І кретинами вони вважають не себе, а інших, ніж вони -- Вас, мене і т.д.

Яким чином Ви намагаєтеся шукати зв'язок їх появи з антиТЦК, антиполіція істеріями або дворічним стресом?

Вони чудово знали на що йшли, що може бути. Але пішли. Зіграти і або получиться, або програти.

Кгм... Тут вся країна у таку гру грає. Відмовляючись від навіть рогляду варіанту РПВ (піти образно "корупційним" шляхом).
І нічьо))
Берсерки...
detroytred

Заблокований

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2024 16:13

Hotab написав:
  tumos написав:detroytred

Ну теоретически, в системе нашей селекции в тцк мог и с жабрами попасть.
Но в общем и целом отмазка «я не могу» выглядит не очень. Так можно и на «неси ящик» сказать «не могу». Или на «иди на тот опорник и займи позицию для боя»
По сути словом «не могу» заменяя «не хочу». Возможно потому суд так и определил.

По факту: контузія і навіть в суді *У свою чергу свідки – інші військовослужбовці роти морської піхоти* розповіли, що *оскільки злякався та взагалі боїться води*.

Яких ще вам даних треба, щоб побачити, що підлеглий НЕГОТОВИЙ до виконання ТАКОГО наказу?

Якщо ж так може будь-який..., то які тоді претензії до жукових?
Тому що понад усе? (мабуть всоте питання ставлю)))
Востаннє редагувалось detroytred в Пон 22 кві, 2024 16:15, всього редагувалось 1 раз.
detroytred

Заблокований

Профіль
  #<1 ... 78197820782178227823 ... 8350>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Ana, flyman і 0 гостей