Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 86628663866486658666 ... 9120>
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2024 14:52

Зачем нам, вообще, столько ментов? Они на каждом шагу. Криминогенная обстановка нормальная, и людей намного меньше.
ИМХО, надо, вообще, декриминализировать все, что связано с наркоманией, проституцией и порнографией, если это все происходит добровольно, как делают цивилизованные страны. Это личный выбор каждого, мы же хотим быть демократической страной? А пока это все львиная часть того, чем занимаются менты, наверное, больше половины дел. Такая статья как сводничество, всякие места розпусты - это, вообще, нонсенс! В 21-м веке бросать в тюрьму за то, что помог кому-то познакомиться или за то, что не соблюдаешь целибат, или кому-то перекинул фотку, или как? Все прекрасно понимают, что это просто кормушки и ловушки, но пользуются тем, что война и что люди не могут выйти на протест против всего этого гонева!
hxbbgaf
 
Повідомлень: 22653
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1677 раз.
Подякували: 2368 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2024 14:59

vitaliiangel Неправильне якесь у Вас економічне бронювання. Воно не має бути масовим. Економічне бронювання має бути для спеца, в якого ЗП 1000$+ і з неї 500$ йде на бронювання замість того, щоб кожні 6 місяців кілька тисяч $ йшли в кишеню лікаря чи голови ТЦК.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3486
З нами з: 29.07.22
Подякував: 598 раз.
Подякували: 443 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2024 15:05

  thenewepic написав:
  Bobua написав:Тим абсурдніше виглядає цей законопроект по відношенню до військовослужбо
вців, які не те що не зможуть законно повернутись додому за еквівалентні або більші кошти в казну країни, а ще й фактично платитимуть за тих, хто потенційно міг би їх замінити після 27-місячного пекла.

навіщо повторювати цю маячю? До як мінімум часткового вирішення проблеми з війною НІХТО НІКОГО ЗАМІНЮВАТИ НЕ БУДЕ! Нові мобілізовані будуть заміняти загиблих і важкопоранених, а не тих, хто бажає демобілізуватися. Крапка. Швидше буде підписано рпв або капітуляцію однієї з сторін, ніж щось зміниться в цьому плані.

Скорее всего, так и будет.
Хотя могло бы быть и иначе.

Тепер до "броні":
  Bobua написав:Друзі, а ви замислювались, хто ж буде платити за економічне бронювання, про яке всі говорять? Працівники? Підприємці? Директори? Ні, ми з вами.
Адже для того, щоб платити по 20+ тис. грн на місяць за кожного заброньованого працівника, ці гроші спочатку треба десь взяти. Але де ж їх взяти? Відняти з теперішнього доходу компанії чи з заробітної плати працівника? Звісно ж ні. Гроші на цю бронь будуть шукати в підвищенні цін на товари і послуги, які реалізує підприємство, і які ми з вами споживаємо.

так, але це тільки для підприємств, що реалізовують свої товари-послуги на території України. Експортерів не стосується. Їм можна дозволити, чи все ще "несправедливо"?
  Bobua написав:І саме таким чином всі ми будемо платити свої гроші за те, щоб хтось вкрай "корисний для економіки" мав бронь і міг сидіти вдома.

так. Платити доведеться в будь-якому разі. ГРОШЕЙ У БЮДЖЕТІ НЕМА. Значить, треба піднімати податки.
Перший варіант - дозволити підприємствам за гроші бронювати тих, хто їм потрібен для функціонування.
Другий варіант - просто підняти податки для усіх.
При другому варіанті населення платить підвищені податки, але частина підприємств зупиняються або скорочують діяльність.
При першому варіанті населення все одно буде платити, але при цьому підприємства не боятимуться, що їх співробітників раптово заберуть і робота стане.

Вопрос не в "справедливо/не справедливо". Ладно , это абстрактное понятие.
Но как забронируют сотрудников коммунальные предприятия? Там и зарплаты низкие и доходы у предприятий. Поднять цены? Они регулируются государством. И поднимать надо сильно. Как бы не в разы. Но, насколько понимаю, долги за коммун. услуги и так большие.
Похожая ситуация и у оборонных предприятий. Сильно поднять цены на продукцию? Так говорилось о том, что у государства и так не хватает (и сильно) на оборонзаказ, чтобы полностью загрузить оборонку.
Боюсь, что такими мерами раскрутим инфляцию посильнее, чем в 2022.

  Bobua написав:Так само цинічно виглядає законопроект стосовно людей, які не зможуть втриматись на робочих місцях, бо не мають достатнього доходу для бронювання.

автор має нас за дурнів? Адже буквально кількома реченнями вище він написав, що заброньовані працівники по факту не будуть платити з власної кишені, це буде перенесено на споживачів, як будь-який інший податок.

Одно другому не мешает.
Часть работников забронируют благодаря "переносу на споживачів", часть (на которых этого не хватит) призовут. И не факт, что повышения цен хватит на то, чтобы забронировать всех необходимых работников.
А "фіктивні бронювання" есть сейчас и будут при "економічному бронюванні". Единственное что, государство получит сколько-то денег вместо взяточников.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29574
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2024 15:07

  BIGor написав:
  fler написав:
  BIGor написав:Бачу тема про донати дуже хвилює модераторів. Питання, де написано в правилах форуму, що про донати не можна писати?

Не треба постити відверту брехню. Немає достовірної інформації про обсяги донатів. Можна судити з ТГ каналів та розмов із військовими, що зборів є багато, вони закриваються оперативно та як тут неодноразово писали "фронт тримається на волонтерах". Якщо так, то донати зростають, а не падають. Або все ж таки не волонтерами єдиними. Нє?

Я бачу данні з опитуваннь ДОУ та звітів одного фонду зі старої роботи. Тому я можу писати що донати не зростають. Але якщо у Вас донати зростають, то це ж чудово!

Данні ще до законів про нову мобілізацію
https://dou.ua/lenta/articles/donations ... n-it-2023/

Середній донат знизився з $270 до $190 на місяць, але 80% айтівців продовжують донатити. Як ІТ-спеціалісти підтримують ЗСУ — аналітика

П̶и̶в̶о̶ Муха входить в цю статистику? Чи все ще поки що ні? 😀

Зачем нам, вообще, столько ментов? Они на каждом шагу.

Они следят за вами. Отрывайтесь от хвоста, при необходимости отстреливайтесь. . :lol:
Востаннє редагувалось Hotab в Нед 16 чер, 2024 16:21, всього редагувалось 2 разів.
Hotab
 
Повідомлень: 12705
З нами з: 15.02.09
Подякував: 348 раз.
Подякували: 2254 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2024 15:07

  vitaliiangel написав:
  thenewepic написав:Перший варіант - дозволити підприємствам за гроші бронювати тих, хто їм потрібен для функціонування.
Другий варіант - просто підняти податки для усіх.
При другому варіанті населення платить підвищені податки, але частина підприємств зупиняються або скорочують діяльність.
При першому варіанті населення все одно буде платити, але при цьому підприємства не боятимуться, що їх співробітників раптово заберуть і робота стане.

берем два хлебзавода, один боится что мобилизуют мужчин и платит по 20к другой не боится (например набрал одних женщин). Что на выходе, себестоимость продукции у 1го существенно выше, розничная цена дороже. Проигранная конкуренция и банкротство. Для государства это рост безработицы и падение собираемости налогов.

Нельзя наполнять бюджет, игнорируя рынок, снижая чью то конкурентоспособность. В лучшем случае от экономического бронирования откажутся, ли бронируемый сам будет откашливать 20к из зарплаты/сбережений. То есть разговоров больше, чем эффекта.

Невозможно обмануть экономику. Если отрезать или пришить кобыле 5ю ногу, быстрее она не побежит. Экономическое бронирование это попытка у одних отрезать, а другим пришить.

Так а первому заводу кто не дает только женщин набрать? - если уж они так беспроблемно замещают?
_hunter
 
Повідомлень: 8118
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2024 15:19

thenewepic
Спасибо за вчерашнюю ссылку на "Договор" 2022.
Почитал.
Там категорически неприемлема формулировка "на основе согласованного всеми Государствами-гарантами решения".
И подлежат дальнейшему "согласованию" (торгу) размеры разрешённых вооружённых сил.
Приложения 2 и 3 обсуждать не могу. Не известно, какие изменения там требовали.
Во всяком случае, продолжать переговоры на основе этого документа было можно и нужно.
Разве что РФ категорически отказывалась от обсуждения формулировки "согласованного всеми".
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29574
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2024 15:20

  Hotab написав:
  BIGor написав:Я бачу данні з опитуваннь ДОУ та звітів одного фонду зі старої роботи. Тому я можу писати що донати не зростають. Але якщо у Вас донати зростають, то це ж чудово!

Данні ще до законів про нову мобілізацію
https://dou.ua/lenta/articles/donations ... n-it-2023/

Середній донат знизився з $270 до $190 на місяць, але 80% айтівців продовжують донатити. Як ІТ-спеціалісти підтримують ЗСУ — аналітика

П̶и̶в̶о̶ Муха входить в цю статистику? Чи все ще поки що ні? 😀

Я не знаю, я надав дані по цілій галузі. Можливо Ви напишете, як у вашому прикладі - чи виросли донати, чи зменшились. Тут нема нічого постидного, у різних людей різні фінансові можливості і ситуації.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9112
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1355 раз.
Подякували: 1746 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2024 15:22

Hotab
Вы не видели мой пост viewtopic.php?p=5737693#p5737693?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29574
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2024 15:33

  vitaliiangel написав:
  _hunter написав:Так а первому заводу кто не дает только женщин набрать? - если уж они так беспроблемно замещают?
а что есть столько безработных женщин готовых на физический труд?
............

Для необходимого во время войны вполне возможно, что хватит даже с учётом того, что несколько млн. выехали. И ещё плюс 25- и 60+.
Я тут недавно писал, что в Англии во время 2 МВ была и мобилизация женщин.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29574
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2024 15:38

  thenewepic написав:
  Bobua написав:Тим абсурдніше виглядає цей законопроект по відношенню до військовослужбо
вців, які не те що не зможуть законно повернутись додому за еквівалентні або більші кошти в казну країни,
а ще й фактично платитимуть за тих, хто потенційно міг би їх замінити після 27-місячного пекла.

навіщо повторювати цю маячю? До як мінімум часткового вирішення проблеми з війною НІХТО НІКОГО ЗАМІНЮВАТИ НЕ БУДЕ! Нові мобілізовані будуть заміняти загиблих і важкопоранених, а не тих, хто бажає демобілізуватися. Крапка. Швидше буде підписано рпв або капітуляцію однієї з сторін, ніж щось зміниться в цьому плані.
Маячнею це є лише для зелеботів й ідейних ухилянтів...
У Пороха вийшло замінювати всіх щороку навіть і без примусової мобілізації та 8-9...13 середніх зарплат.

А для людей знайомих з математикою -- не може бути зрозумілим, чому на фронті (300-400?тис) мають бути беззмінно (до смерті чи дуже важких поранень!? 😳) лише лічені 3-4?% від призовного чоловічого населення країни. (понад10млн).
А що, решта 96-97% -- “не створені для війни”?
Це дико...

А якщо “не створені”, то чому тоді нема плаксивих демонстрацій з проханням випустити всіх з країни і здатись/подарувати землю путлєрам? Разом з усією нерухомістю...

Бо так все і станеться, якщо і далі намагатиметесь виїхати лише на тому 1% (від усього населення).


А економічне бронювання має певний сенс, лише якщо і військові зможуть офіційно себе викуповувати з війська.
Чи “це інше”?
Чи в цьому випадку держбюджетові вже не треба гроші?


Врахуйте це, якщо понесете своє “фе” ще й у групу “Чіткі терміни служби”, до авторів тексту (родичів військових).
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2296
З нами з: 24.08.10
Подякував: 112 раз.
Подякували: 147 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 86628663866486658666 ... 9120>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: katso і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16 62882
Переглянути останнє повідомлення
Чет 27 чер, 2024 14:39
Slon_Nosov
1493 221968
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 707126
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама