Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 87478748874987508751 ... 9120>
Повідомлення Додано: Суб 22 чер, 2024 18:03

budivelnik
И Вам большое спасибо !!!
freeze
4
Форумчанин року

Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.

Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 22 чер, 2024 18:05

freeze написав:budivelnik

А мені нє? :oops:
Water

Подякував: 60 раз.
Подякували: 210 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 чер, 2024 18:10

Water
И Вам большое спасибо !!!!! Я извиняюсь очень, мне просто не видно, это в роту все пошло.
freeze
4
Форумчанин року

Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.

Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 22 чер, 2024 18:37

Water написав:
  ЛАД написав:
  Water написав:Куди не ткни, в той-же конфлікт а Атіопії, там вуха москви стричать з 1974 року. Сирія відповідно теж.

Что такое Атіопія?

Атіопія це країна, за яку ви балакали, в нас вона зветься Ефіопія.
В них біля 70(семидесяти) різних мов, але в школі вивчають арахамську. Хто ближче живе до Ерітреї, ще розмовляє на тігрюні.

Спасибо за объяснение.
Но почему сразу так не назвать? Как принято.
И там "стирчать всі вуха".

Чому тільки на Сході, на Півдні також гігантів повно.

Восток и юг обычно объединяют в таком ключе.

Уже задавал вопрос: что предлагаете - выселение, концлагерь, тюрьма, расстрел?

Я вам вже відповідав на це питання.

Если не сложно, повторите.

3. Откуда у вас такая уверенность, что все они "ненавидять незалежність України"?

......... Так ось вона відкрито казала: путін- прійді.
Випадково знайомі розповіли шо вона з чоловіком всеж таки повірили у розказні шо бандерівці повернуться і їх розстріляють, поперлись не знаю чи до бувшого рідного міста, чи десь поруч, .....

Я не отрицаю, что есть и такие. Но вы пишете: "все они".
И второе. Может, не надо было делать так, чтобы "они поверили"?

Так можливо ті гіганти нікому не потрібні? Знаю одного бувшого гіганта, який працював на радянський ВПК, спецприлади, звісно він нікому не потрібен, бо технології вже не ті. А таке виробництво зараз це роботи і не потрібно займать площу десятки гектар та десятки тисяц працівників. Нафтопереробні заводи аналогічно.

Можливо.
Но "гигантов" разрушили, а новые предприятия не создали.
И нефтепереработка работала.

Звісно, сучасна промисловість, а не німецькі верстати 30-х років, які вкрав радянський союз на окупованій території.

Не "вкрав", а получил как репарации.
Мы сейчас тоже, вроде, требуем от РФ компенсации ущерба.

Та було там все, ЛАЗ, ЛуАЗ це тільки авто. Нафтопереробка- Дрогобич.

Было.
Но, надеюсь, не будете спорить, что на востоке было гораздо больше. Центры промышленности всё же были Харьков, Днепр, Запорожье, Донбасс.

Попробуй заставь молодёжь (хотя бы относительную) пойти на завод - "как это? Проходная! От звонка до звонка! Рабство!"

Без питань- відповідне навчання та праця за відповідні гроші.

"Навчання" было и есть. А вот желание...
"Руки пачкать... Горбатиться...".
А чтобы были "відповідні гроші", думаю, сами знаете, что надо много всего. Не буду объяснять азы, уверен, что вы и сами понимаете.

А дратує не то, что у них выше, а что у нас низкая.

Так у тих-же бувших промислових робітників тієї ж Німеччини ще вища, бо вона накопичувана. Відчуваєте різницю?

"А у вас негров линчуют!" :)
Да, "ще вища". Так там и зарплата значно вища. Есть с чего отчислять. Но в принципе солидарная система по сути не сильно отличается. С работника всю жизнь делаются отчисления в ПФ. Только тратятся сразу на текущие пенсии.
Представьте себе накопительную систему у нас при нашей инфляции. При вводе грн. курс был 1,76 гривны за доллар США, сегодня - 40,45. В 23 раза выше. Не смешно.
При этом во многих странах пенсия, как и зарплаты ниже наших, а где-то и вообще нет.
Повторю, я не считаю деньги в чужих карманах.
В том же Китае
Всеобщая пенсионная система в Китае отсутствует, пенсия выплачивается отдельным категориям населения.

http://surl.li/urswo
Востаннє редагувалось ЛАД в Суб 22 чер, 2024 18:39, всього редагувалось 2 разів.
ЛАД
2

Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.

Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 22 чер, 2024 18:43

Water написав:Я знаю декілька сімей звідти, які ненавидять Україну в принципі, але живуть тут як ви кажете з 70-х років. Звісно всі вони розмовляють російською. Та ніхто не помер, живі. Так ось, одна жіночка, назвем її Валя, вона з чоловіком приперлись у 70-ті десь з-під Пермі. Вона кухар, він працював на якомусь великому будівництві, але потім навчався у морському технікумі і працював десь на пароплаві. Чоловіка я знаю мало, а Валю дуже добре. Так ось вона відкрито казала: путін- прійді.
Випадково знайомі розповіли шо вона з чоловіком всеж таки повірили у розказні шо бандерівці повернуться і їх розстріляють, поперлись не знаю чи до бувшого рідного міста, чи десь поруч, але шось там десь по московії в новинах було шо ображають вимушених переселенців житла не надають, вони вимушені були втікти, шоб їх бандерівці не розстріляли, а батьківщина ось так їх зустріла. Інтерв`ю у Валі брали, шо зараз вони живуть на другому поверсі якогось гаража, як з них бандерівці знущались, як їм вдалось втекти, а тут такоє.

Написано якось ... дуже складно для розуміння.

Але, так.
Є багато таких, які вважають, що кожен, хто розмовляє українською - бандеровець
Вивіска українською - бандерівці знущаються над узкоязичними
І справа тут не в мові, і не в язиці. Вони ж і россійську не знають. Пишуть з помилками

І вірять, що в Росії все добре, все чудово.
Але стикаються з чугуною дупою реальності Росії
pesikot

Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.

Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 22 чер, 2024 18:47

sergey_sryvkin написав:
  katso написав:
показатель, скажем так, недалеких когнитивных способностей

ОК, а кого слушать? Поделитесь Вашими предпочтениями. Чтоб более менее адекватная оценка ситуации была и ролики по 40 минут как раз на работу с работы по дороге.

Та хоча б Портнікова

Портников самый лучший историк или аналитик.
Но с удивлением просмотрел его ролики год, пол года назад - всё мимо. Абсолютно всё. Для интереса, зайдите полистайте
Бетон

Подякував: 87 раз.
Подякували: 202 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 чер, 2024 18:49

freeze написав:Water
И Вам большое спасибо !!!!! Я извиняюсь очень, мне просто не видно, это в роту все пошло.

Та мені головне шоб пішло на користь.
Water

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 чер, 2024 18:52

Hotab написав:
  Water написав:
  freeze написав:budivelnik

А мені нє? :oops:

Донаты менее 10 грн не отображаются. :D (Шутка)

Нє, ну 10.50 повинно ж чи нє? :lol: (Теж жарт)
Water

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 чер, 2024 18:52

Бетон написав:
  sergey_sryvkin написав: Та хоча б Портнікова

Портников самый лучший историк или аналитик.
Но с удивлением просмотрел его ролики год, пол года назад - всё мимо. Абсолютно всё. Для интереса, зайдите полистайте

Значит, хороший аналитик ))

Потому что, ты не мог просмотреть его ролики.
Портников выпустил много роликов, чтобы за пару часов его ролики пересмотреть ))

Ну а ты, продолжай Балашова смотреть. Вот где "аналитика" )
pesikot

Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.

Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 22 чер, 2024 19:30

ЛАД написав:
  Water написав:Куди не ткни, в той-же конфлікт а Атіопії, там вуха москви стричать з 1974 року. Сирія відповідно теж.

Что такое Атіопія?

Атіопія це країна, за яку ви балакали, в нас вона зветься Ефіопія.
В них біля 70(семидесяти) різних мов, але в школі вивчають арахамську. Хто ближче живе до Ерітреї, ще розмовляє на тігрюні.

Спасибо за объяснение.
Но почему сразу так не назвать? Как принято.
И там "стирчать всі вуха".

Как принято це де?
Наприклад, сумнозвісне місто Париж він зовсім не Париж, а ПаріС.
Алжир він зовсім ніякий не Алжир, а Алгерія.
Це що так швиденько згадав.

Чому тільки на Сході, на Півдні також гігантів повно.

Восток и юг обычно объединяют в таком ключе.

Це у москалів Схід з Півднем поєднали, а пуйло захистив.
Уже задавал вопрос: что предлагаете - выселение, концлагерь, тюрьма, расстрел?

Я вам вже відповідав на це питання.

Если не сложно, повторите.

Так сусід надав приклади, все шо ви написали, все використовує.

3. Откуда у вас такая уверенность, что все они "ненавидять незалежність України"?

......... Так ось вона відкрито казала: путін- прійді.
Випадково знайомі розповіли шо вона з чоловіком всеж таки повірили у розказні шо бандерівці повернуться і їх розстріляють, поперлись не знаю чи до бувшого рідного міста, чи десь поруч, .....

Я не отрицаю, что есть и такие. Но вы пишете: "все они".
И второе. Может, не надо было делать так, чтобы "они поверили"?

Пробачте шо москальською, что делать? :?: Можливо ані передивились москальського телебачення, чи ви вважаєте шо з них бандерівці все життя знущались, а вони терпіли і чекали? :shock: :shock:

Так можливо ті гіганти нікому не потрібні? Знаю одного бувшого гіганта, який працював на радянський ВПК, спецприлади, звісно він нікому не потрібен, бо технології вже не ті. А таке виробництво зараз це роботи і не потрібно займать площу десятки гектар та десятки тисяц працівників. Нафтопереробні заводи аналогічно.

Можливо.
Но "гигантов" разрушили, а новые предприятия не создали.
И нефтепереработка работала.

Звісно все працювало, як і Львівський електрон, ззовні це телік, внутрі це радянський ВПК. Нафтопереробка, звідки в Одесі, в Херсоні, в Лисичанську нафта? Ще ладно Кременчуг, Шебелінка, Дрогобич. Бердянський нафтомаслозавод. Азмол як там, москалі налагодили виробництво? Вам нічого не здається? Ми шо, Кувейт?

Звісно, сучасна промисловість, а не німецькі верстати 30-х років, які вкрав радянський союз на окупованій території.

Не "вкрав", а получил как репарации.
Мы сейчас тоже, вроде, требуем от РФ компенсации ущерба.

В сенсі репарації, те шо у німців повністю вкрали весь завод, це все були репарації? Можливо те шо у мене особисто москалі все винесли з гаража, з хати, потім хату розмобили. На роботі все підчісту винесли шо тільки змогли утянуть, це теж були репарації? Ахрініть!
Та було там все, ЛАЗ, ЛуАЗ це тільки авто. Нафтопереробка- Дрогобич.

Было.
Но, надеюсь, не будете спорить, что на востоке было гораздо больше. Центры промышленности всё же были Харьков, Днепр, Запорожье, Донбасс.

А что мнє споріть, я й сам знаю, шо на Заході теж була така сама промисловість, звісно з Донбасу тягнула все ще царська росіся.
Попробуй заставь молодёжь (хотя бы относительную) пойти на завод - "как это? Проходная! От звонка до звонка! Рабство!"

Без питань- відповідне навчання та праця за відповідні гроші.

"Навчання" было и есть. А вот желание...
"Руки пачкать... Горбатиться...".
А чтобы были "відповідні гроші", думаю, сами знаете, что надо много всего. Не буду объяснять азы, уверен, что вы и сами понимаете.

Так я розумію, написав- відповідні гроші.

А дратує не то, что у них выше, а что у нас низкая.

Так у тих-же бувших промислових робітників тієї ж Німеччини ще вища, бо вона накопичувана. Відчуваєте різницю?

"А у вас негров линчуют!" :)
Да, "ще вища". Так там и зарплата значно вища. Есть с чего отчислять. Но в принципе солидарная система по сути не сильно отличается. С работника всю жизнь делаются отчисления в ПФ. Только тратятся сразу на текущие пенсии.
Представьте себе накопительную систему у нас при нашей инфляции. При вводе грн. курс был 1,76 гривны за доллар США, сегодня - 40,45. В 23 раза выше. Не смешно.

Звісно якщо тупо отримувать гроші і виплачувать іншим, то ми маємо ситуацію, яка склалась вже давно. Але прогресу у цьому питанні я не бачу, в першу чергу нашому ПФ потрібно глянуть як це працює в інших країнах. А не нє сільно отлічаєтся. Це зовсім інша система, в якій ви можете приймати участь як майбутній пенсіонер, а не тупо бачити шо кожен місяць шось зняли, а куди пішли ваші гроші- невідомо.
При этом во многих странах пенсия, как и зарплаты ниже наших, а где-то и вообще нет.

Тому в нас чекають Анголу, Непал, Пакістан. Нашо сплачувать українцю штуку, якшо Пакистан працює за 500? Хай українець воює. Хто залишиться? А ви кажете русский язык, кажу шого тупо не буде, нема кому на ньому розмовлять.
Water

Профіль
  #<1 ... 87478748874987508751 ... 9120>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор