Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 34563457345834593460 ... 7774>
Повідомлення Додано: Суб 04 лют, 2023 23:49

  fler написав:Сьогодні весь Харків у легкому кіпішу - обговорюють "200 тисяч кацапів на кордоні та їх наступ в 11 вечора". Що цікаво - місто повне людей, але масового виїзду наразі немає, всі сидять "на валізах" і очікують, як воно буде. Вірять, що Харків не вдастся захопити, вірять в ЗСУ. 8)

Через 10 хв побачимо наступ ?
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11862
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2023 00:12

Якщо згадали про Харків

https://m.youtube.com/watch?v=X90ghteoYx0
Сюжет ТСН. Попытка захвата власти: в Харькове развернулся настоящий шпионский триллер.

На Ютубі купа ще відео власне з суду.
Для тих, хто хоче хоч трохи сам покопатися.
Хоч винен отой г-л, хоч невинен - це щось за межами...

А тут іронізують з бамажки з мокрою печаткою.
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2023 00:21

Зображення
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23073
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2023 00:34

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Прохожий написав:слова истинного православного угорца

фуу, що за стеріотипи? Я греко-католик, а по мадярські знаю лише "нем тудом"
Letusrock
 
Повідомлень: 1280
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2023 09:32

Я одразу передбачав, що рано чи пізно, зарплати для військових зменшать. І відповідно це матиме легкі деморалізуючі наслідки. Я сподіваюсь цей крок пов’язаний з ініціативою збільшення війська, а саме його бойової складової щонайменше вдвічі.
Коли стає сумно, згадайте як ми не думали про такі дрібниці, як нарізаний кольоровий папір, на початку війни, і були повні рішучості воювати без жодної фінансової підтримки.
https://t.me/BKhodakovsky/2943
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23073
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2023 10:56

Як повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, в ході слідства встановлено, що особистому водію керівника НААН було незаконно нараховано близько 800 тисяч гривень заробітної плати шляхом одночасного «працевлаштування» у шести державних підприємствах, які входили до структури НААН України.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 8258401102
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23073
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2023 11:08

  fler написав:Сьогодні весь Харків у легкому кіпішу - обговорюють "200 тисяч кацапів на кордоні та їх наступ в 11 вечора". Що цікаво - місто повне людей, але масового виїзду наразі немає, всі сидять "на валізах" і очікують, як воно буде. Вірять, що Харків не вдастся захопити, вірять в ЗСУ. 8)


наступу з півдня не буде-не має морської піхоти взагалі (навіть Сахалінську вже повністю "употребили"), це люди в мережі самі себе лякають, але багато вати з запоребріка пише на наших сайтах(ТГ)

вчора подивися одне відео
https://www.youtube.com/watch?v=38YvXNiIlGg&t=18s
відео не так вплинуло, як коменти русні
типа "одеситы, тикайте...это не ваша война",
Москва с вами, Екатеринбург с вами, ми вас любим

в березні з 2-10 одеська вата першими стала тікати з міста до кордону з Молдовою (черга на кордоні до 15км -переважно коштовні лексуси і мерседеси)
дехто залишився за кордоном, а дехто повернувся
prodigy
 
Повідомлень: 11015
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3239 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2023 11:15

члены батальона «Братство», добровольческой группы украинского спецназа, которые ведут борьбу с владимиром путиным за пределами фронта войны в Украине , мимо оккупированных территорий своей страны — и вглубь россии.
Их работа варьируется от похищения высокопоставленных кремлевских чиновников до уничтожения ключевой военной инфраструктуры и сбивания вражеских самолетов на территории россии.
https://www.theguardian.com/world/2023/ ... sia-border
edvardd
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8524
З нами з: 20.11.08
Подякував: 155 раз.
Подякували: 2902 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2023 11:27

  vitaliian написав:
Я одразу передбачав, що рано чи пізно, зарплати для військових зменшать. І відповідно це матиме легкі деморалізуючі наслідки. Я сподіваюсь цей крок пов’язаний з ініціативою збільшення війська, а саме його бойової складової щонайменше вдвічі.
Коли стає сумно, згадайте як ми не думали про такі дрібниці, як нарізаний кольоровий папір, на початку війни, і були повні рішучості воювати без жодної фінансової підтримки.
https://t.me/BKhodakovsky/2943


тер оборона воювала майже 7 місяців без оплати
взагалі
prodigy
 
Повідомлень: 11015
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3239 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2023 11:44

Мобілізація! Повістка! Військомат!… Від цих слів у багатьох ноги підкошуються. Темнішає в очах. Шалено підвищується тиск. Розумію. А тому давайте ще раз поговоримо за цю мобілізацію, військомати, армію, країну, власне майбутнье і таке інше. Одразу попереджаю, що я нікого і ні до чого не примушую. Кожен, як то кажуть, «кузнец своего щастя».

Отже.

⚠️ Чи страшно йти на війну?
Страшно!… При чому так страшно, що аж в шлунку стає боляче. Таке враження, що він зав‘язується на міцний вузол. Дихати важко. Але тут можна спитати себе, «А чи є щось страшніше за це»? Так! Є… Побачити біля свого будинку, огидну, гнилозубу харю «асвабадителя». Почути, «еб@ть тут красиво». І зрозуміти, що в цю хвилину ти вже нічого не можеш вдіяти. Твоя родина, дружина, діти, квартира, кіт, собака… все в його владі! Гейм овер! Ось це страшніш за все!

⚠️ Але ж на війні можуть вбити!
Можуть! А можуть і не вбити. Кому написано на роду загинути від спеки в пустелі, той не втопиться в річці. До речі, загинути можна і знаходячись далеко від війни. Прикладів тому зараз безліч. І навіщо себе одразу так налаштовувати? Ви дорослий чоловік. Здоровий. Тренований. Зі спортзалу не вилазили роками. В руках зброя. Поруч побратими. Є шанс щось довести в цьому житті, як собі так і до речі окупантам. Вам по хендехоху на політику, депутатів, президентів, тощо. Ви взагалі по за політикою. Але приходити на вашу землю, у ваш будинок зі зброєю, ви нікому не дозволите. Чи дозволите?

⚠️ «Я айтішник, який з мене солдат!»
Ну по-перше, усіх військових айтишніків, яких я знаю, вони вже офіцери. На вигляд, це суцільні ботани. Ну знаєте, такі, що при слові «муха», втрачають свідомість. Але… Любой адекватний командир, за них тримається, що є сили! Бо ці «ботани» звикли думати трохи інакше. По-друге. Хто з побратимів та посестер мене зараз читає, не даси збрехати. Людина, яка вміє працювати з… паперами, стає на вагу золота. Так, так! Звичайнісінькій діловод! Вони беруть до рук зброю, лише на стрільбах. Їх зброя, ноутбук! І бля купа паперів. Гори. Еверести. Я не можу працювати з такими об’ємами документів. Навіть не пропонуйте. Починаю матюкатись та стріляти в стелю. (Про стріляти, це був жарт). А є люди, які в цій стихії, як риба у воді. Сама всрата посада в батальйоні - начальник стройової частини. За усі гроші світу не погоджують помінятись місцями. Бо ну його нах! А є ще посади кухарів. Механіків. Бухгалтерів. Юристів та психологів. І це теж комусь треба робити. Не має у війську НЕНУЖНИХ посад. Якщо хтось на почистить кортоплю, то не зварять борщ і не нагодують розвідників які повернулись з бойового виходу. Далі продовжувати?

⚠️ Це не моя війна!
Гарна відмазка. Я би даже сказав, чудова! А ви тоді впевнені, що ця країна ваша? А життя, точно ваше? Що потім скажете онукам? Дід зассал, коли сотні тисяч чоловіків і… жіііінок, не зассали! Вони узяли до рук зброю і СПРОБУВАЛИ хоч щось змінити в цьому житті. Спробували захистити свій дім, свою родину від вбивць із-за поребріка. А що робив ти в цей час? Мені відповідати ні треба. Не цікаво… Онукам будете відповідати. І дзеркалу!

⚠️ Впораються без мене!
Ні! Не впораються… А якщо і впораються, то це буде на годину довше, ніж з тобою.

p.s. У мене все! Фото просто так! Декілька днів тому спіймав себе на думці, якщо Бог врятує і я доживу до нашої перемоги, напевне поїду з країни. Це якщо звичайно, ми, як нація, знов почнемо танцювати по політичних граблях. Головне повністю виконати свій обов’язок громадянина. Щоби потім можна було спокійно дивиться в очі матусі, дружині, дитині… онукам. І не бігати від зустрічі із дзеркалом!

https://radiotrek.rv.ua/news/mobilizaciya-povistka-viyskkomat-...-volonter-ta-voyin-iz-melitopolya-zvernuvsya-do-ukrayinskih-cholovikiv_303020.html
prodigy
 
Повідомлень: 11015
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3239 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
  #<1 ... 34563457345834593460 ... 7774>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: buratinyo і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 24392
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 185083
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 611808
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама