Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 20542055205620572058 ... 7775>
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 11:24

  detroytred написав:Цікава версія з 35 хвл. до 40-ї.
Стосовно "домовленості" та її ціни.
https://m.youtube.com/watch?v=gi47snsGusI

Таку ж думку я наголошував тут вже декілька разів.
Але з іншим акцентом -- якщо б Зе не вдалося домовитися на мир (розведення військ і т.д.), то пу не чекав би отого продовження реалізації ракетної програми, а зробив би повномасштабне вторгнення раніше.

Більше того --- можливо з боку Зе влади обіцяно було ще щось важливе і не виконано. Тому й відбувся напад.

Порошенко вдалося виграти час обіцянками Минських в 5 років, Зе протягнув ще 2 роки.
Сам же напад агресора був неминучий за умов незгоди з його вимогами.

Біснуватого навіть погрози США та Ко не втримали від повномасштабної агресії, а не те що краще чи не краще підготував оборону будь-який наш президент.

Про Нлави та Джавеліни 38 хвл.

Стосовно домовленостей це тільки її думка. Знає вона про це стільки ж, скільки Ви, я чи будь-який форумчанин.
Про Джавеліни, на жаль, не чути кінець її міркувань.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 11:48

"Украинская правда" нашла "Батальон Монако" (или Монакское ТРО)

Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 13:01

  juristkostya написав:
  ЛАД написав:
  budivelnik написав:https://finbalance.com.ua/news/dps-obsyah-podatkovikh-nadkhodzhen-u-derzhavniy-i-mistsevi-byudzheti-za-traven---106-mlrd-hrn
Державна податкова служба інформує,
що в січні – травні 2022 року до зведеного бюджету надійшло 450,7 млрд грн за платежами, що контролюються ДПС. Як зазначається,
[b]це на 75,4 млрд грн, або 20,1% більше, ніж у січні-травні 2021 року.

Спасибо.
Интересно было бы прочитать толковое объяснение/анализ.
В объяснении детенизацией сомневаюсь.
В Ваше объяснение (заплатили за себя и за того парня), простите, не верю.
Скорее, поверю во влияние инфляции, но, думаю, это не полное объяснение.
объяснения искать можно, но к обсуждаемому предмету это не относится.
Ведь что есть платежи января-мая? Это начисления по итогам 2021 года. + за январь-апрель. То есть, статистику надо очистить от влияния довоенного периода.
Единственная корректно поданная величина в статье - майский ЕСВ. Но ЕСВ, скорее всего, обусловлен начислениями на з.п. военнослужащих, то есть, опять же, ничего не говорит о том, сколько денег собрал реальный бизнес.

Если б будивельнык был способен обосновать свою мысль, об бы дал цифры поступлений за апрель-июль. Но он как всегда не готов.


будівельник полюбляє опервувати числами, але, схоже на те, що він не зовсім (ну або зовсім не) розуміє, що це означає. а пояснення просте - багато хто з великого бізнесу заплатив податки АВАНСОМ. і немає ніякого що умовний василь заплатив "за себе і за того хлопця". не знаю чи добровільно платили, чи після певних бесід, хз. а ще це означає що можливо в поточних періодах і в наступних буде сплачено цим бізнесом менше або взагалі нуль, бо вже ж заплатили. цікаво, що тоді він буде говорити.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1459
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 13:09

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  wild.tomcat написав:цікаво, що тоді він буде говорити.
в таких случаях он обычно переходит на оскорбления, проверено.
juristkostya
 
Повідомлень: 5497
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1104 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 13:15

  andrijk777 написав:
  ЛАД написав:Я где-то писал, что "Україна - це Антиросія"?
Вот что написал я:
А вообще, у наших записных "патриотов" общая ошибка - они хотят строить новую Украину просто как "антироссию", не замечая, что фактически хотят опираться на те же посылки и основы, что и Россия.

Вы разницу не видите? Если нет, то я напрасно недавно порадовался по Вашему поводу.

Не бачу.
Так те саме сказав пу, майже слово в слово: "на Україні будують антиросію".
Будують, будують і колись збудуть. Тобто колись буде: Україна = Антиросія. Все. Треба воювати щоб цього не сталось.

1. Плохо, что не видите.
Уже "будують" и "наши записные "патриоты хотят строить новую Украину" - разница явная.
"наши записные "патриоты" - это далеко не вся Украина.
И то, что они хотят, не означает, что Украина будет строить то, что они хотят.
2. Я, вообще-то, под термином "антироссия" понимаю не "страна, враждебная России", а "страна, в которой всё не так, как в России". Знаете, по присказке: "гірше, аби інше".
3. И вообще, главное у меня было, что они:
фактически хотят опираться на те же посылки и основы, что и Россия. В реале они явные "совки" по своим подходам, хотя обвиняют в этом окружающих. Все решения, которые они предлагают, типично "совковые", а порой просто кгбистские.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 13:16

Нема знімків з-під Джанкоя та Гвардійського?
Піджарили там "крамдівців" та техніку?
Hotab
 
Повідомлень: 11935
З нами з: 15.02.09
Подякував: 364 раз.
Подякували: 2213 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 13:35

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що партнери не забороняли Україні завдавати ударів по території тимчасово анексованого Криму, а саме по військових об'єктах РФ. Про це він розповів під час інтерв'ю "Голосу Америки".

"У нас є домовленості зі Сполученими Штатами, що ми не будемо використовувати зброю, надану нам Сполученими Штатами і партнерами, по території Російської Федерації. Але якщо ми сьогодні говоримо про деокупацію тимчасово окупованих територій України, де знаходиться ворог, то, відповідно, у нас таких обмежень нема, - пояснив міністр. -

https://zn.ua/ukr/POLITICS/ukrajina-ne- ... ikov-.html


Вооруженные силы Украины полностью уничтожили базу российских оккупантов в Новой Каховке. видео. https://t.me/sergiinaumovych/3066
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Сер 17 сер, 2022 13:41, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23073
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 13:36

  ЛАД написав:
  detroytred написав:Цікава версія з 35 хвл. до 40-ї.
Стосовно "домовленості" та її ціни.
https://m.youtube.com/watch?v=gi47snsGusI

Таку ж думку я наголошував тут вже декілька разів.
Але з іншим акцентом -- якщо б Зе не вдалося домовитися на мир (розведення військ і т.д.), то пу не чекав би отого продовження реалізації ракетної програми, а зробив би повномасштабне вторгнення раніше.

Більше того --- можливо з боку Зе влади обіцяно було ще щось важливе і не виконано. Тому й відбувся напад.

Порошенко вдалося виграти час обіцянками Минських в 5 років, Зе протягнув ще 2 роки.
Сам же напад агресора був неминучий за умов незгоди з його вимогами.

Біснуватого навіть погрози США та Ко не втримали від повномасштабної агресії, а не те що краще чи не краще підготував оборону будь-який наш президент.

Про Нлави та Джавеліни 38 хвл.

Стосовно домовленостей це тільки її думка. Знає вона про це стільки ж, скільки Ви, я чи будь-який форумчанин.
Про Джавеліни, на жаль, не чути кінець її міркувань.


про Джавеліни тільки початок і далі обрізано :mrgreen: при монтажі (мабуть не дуже приємне)
prodigy
 
Повідомлень: 11015
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3239 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 13:56

  prodigy написав:про Джавеліни тільки початок і далі обрізано :mrgreen: при монтажі (мабуть не дуже приємне)

Мені здалося, що там взагалі Березовець часто обрізав.
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 13:58

vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23073
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 20542055205620572058 ... 7775>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 24435
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 185125
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 611919
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама