Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 23352336233723382339 ... 7895>
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 03:06

  ЛАД написав:
  Starikan написав:
  ЛАД написав: Вас останавливает только то, что "трохи цивілізованіше стало" и "Як "у старовину" зараз не вийде"? А так Вы готовы?
Тогда чем мы будем отличаться от них?
Вы троллите или вы действительно ярый рашист?
МЫ отличаемся тем, что ОНИ на нас напали :evil:
Не буду опускаться до личных оскорблений.
Но Вы тоже считаете врагами детей?
Простите господа, но у Вас взгляды времён Тамерлана.

Не прощаю, потому что у нашего врага (включая большинство гражданских лиц) именно такие взгляды.
На москву никто идти не собирается. Но если рашка не будет уничтожена как государство (или, по крайней мере, придушена ее дикарская пассионарность) - она принесет еще много бед населению планеты, прежде всего ее соседям. Ее история, включая совок, это подтверждает.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19768
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2608 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 09:03

вчора о 22.30-33 побачив що є мопед-шахід...

була серія 4-5 стартів...летіли низенько (десь 500-800м) з полум'ям (як у китайської піротехніки, яка зроблена не на фабриці а десь в гаражах)

відпрацювала наша ППО-один хлопок був дуже близько (менше 500м)-думав що вікна повибиває хвилюю

https://www.unian.ua/war/zsu-mogli-znis ... 92122.html

Експерти посилаються на українського військового кореспондента Андрія Цаплієнка, який писав про удар ЗСУ по об'єкту окупантів у Чулаківці на Кінбурзській косі Херсонської області.

26 вересня у результаті удару ліквідовано 40 росіян і 20 іранських інструкторів, які навчали окупантів користуватися іранськими БПЛА, зокрема Shahed-136.

Оперативне командування "Південь" 26 вересня повідомляло про успішний удар по росіянах на Кінбурзькій косі, проте про навчальний центр управління дронами у зведенні не йшлося.
prodigy
 
Повідомлень: 11025
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3241 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 09:53

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  prodigy написав:26 вересня у результаті удару ліквідовано 40 росіян і 20 іранських інструкторів, які навчали окупантів користуватися іранськими БПЛА, зокрема Shahed-136.

Ванек навів з допомогою місцевих, вистежили і надали координати + ще прийло декілька підтверджень. Спрацювало все чьотко, як єдина команда.
Орки біснуються - на них йде відкрите полювання.
Goodman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6510
З нами з: 23.11.14
Подякував: 755 раз.
Подякували: 566 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 10:42

Орковский карлик № 2:
Sep 27 at 09:37

Представим себе, что Россия вынуждена применить самое грозное оружие против украинского режима, совершившего масштабный акт агрессии, который опасен для самого существования нашего государства. Полагаю, что НАТО не станет прямо вмешиваться в конфликт и при таком раскладе. Ведь безопасность Вашингтона, Лондона, Брюсселя для Североатлантического альянса гораздо важнее, чем судьба никому не нужной погибающей Украины, пусть даже обильно снабжаемой разным оружием. Поставка современных вооружений – просто бизнес для западных стран, правда, густо замешанный на ненависти к нам. Не более. Погибать в ядерном апокалипсисе заокеанские и европейские демагоги не собираются. А потому – проглотят использование любого оружия в текущем конфликте. Как-то так…

https://t.me/medvedev_telegram/181
yanyura
 
Повідомлень: 7052
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 10:44

  sergey_sryvkin написав:
  Faceless написав:
Та яка різниця, при першій можливості, чи не першій.

А ви хіба не помітили, що він тут нічим крім турботи про росіян не займається?..

На захист)) ЛАДа можу сказати наступне: ніяким захистом рашкованів він не займається, хоча це може виглядати так.

ЛАД намагається утримувати в межах високих матерій (цивілізованості, культури) процес. Процес війни, бійки насмерть, на виживання.

Тобто його помилка у тому, що схоже не зрозумів досі -- бійка на виживання. Немає ніяких обмежень, лише ціль, результат. І краще перебдеть, ніж недобдеть.

Всі поблажки до ворога доречні лише тільки за умов, що так буде вигідно нам. Саме тільки з такої точки зору.
Хоча у ЛАДа щось таке проскальзує.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 10:49

  Zebra написав:
  andrijk777 написав:Якщо чесно, не вірю в жорстку відповідь США на ядерний удар.
*під жорсткою відповіддю я маю на увазі удар у відповідь по території РФ(хоча б не ядерний).

Напевно усі пам'ятають як перед війною Байден запевняв що у випадку "маленької агресії" буде "маленька відповідь", а у випадку "великої агресії" буде "велика відповідь". Агресія була - більше вже нікуди, але відповідь США я б не назвав величезною.
Я не применшую допомогу США, але вважаю що допомога могла б бути більш суттєвою, враховуючи те що саме США винні в "деядернизації України".

У разі ядерного удару, скоріше за все спецслужбам віддадуть наказ ліквідувати Путіна у будь-який спосіб як террориста.

Історія показує що так чомусь не поступають.
Навіть не пам'ятаю таких історичних прецедентів.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 10:51

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  prodigy написав:26 вересня у результаті удару ліквідовано 40 росіян і 20 іранських інструкторів, які навчали окупантів користуватися іранськими БПЛА, зокрема Shahed-136.

Оперативне командування "Південь" 26 вересня повідомляло про успішний удар по росіянах на Кінбурзькій косі, проте про навчальний центр управління дронами у зведенні не йшлося.

Цаплієнко звіздабол.
Та й якщо чисто логічно подумати, навчальний цент розміщувати на окуповній території в зоні досяжності ворожої артилерії - ніфіга не логічно.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 11:01

  sashaqbl написав:
  prodigy написав:26 вересня у результаті удару ліквідовано 40 росіян і 20 іранських інструкторів, які навчали окупантів користуватися іранськими БПЛА, зокрема Shahed-136.

Оперативне командування "Південь" 26 вересня повідомляло про успішний удар по росіянах на Кінбурзькій косі, проте про навчальний центр управління дронами у зведенні не йшлося.

Цаплієнко звіздабол.
Та й якщо чисто логічно подумати, навчальний цент розміщувати на окуповній території в зоні досяжності ворожої артилерії - ніфіга не логічно.

Так центр прикривали панцирі, чого боятися? Аналоговнєт, не чули?))
Тим паче до Одеси можуть не долетіти ці герані, якщо їх розмістити далі.
Так що я вірю своїм, сподіваюсь рашисти все зробили як завжди, через Ж.
Не помітили, що вчора знищили 3!!! панцирі, співпадіння? Не думаю///
Востаннє редагувалось somilitark в Вів 27 вер, 2022 11:04, всього редагувалось 1 раз.
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13062
З нами з: 30.12.09
Подякував: 676 раз.
Подякували: 3778 раз.
 
Профіль
1
5
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 11:03

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  somilitark написав:Так центр прикривали панцирі, чого боятися? Аналоговнєт, не чули?))
Тим паче до Одеси можуть не долетіти ці герані, якщо їх розмістити далі.
Так що я вірю своїм, сподіваюсь вони все зробили як завжди, через Ж.
Не помітили, що вчора знищили 3!!! панцирі, співпадіння? Не думаю///

Командний пункт дронів - вірю. Навчальний центр - ні. По-перше, русня їздила на навчання в Іран. По-друге, навіть для них на восьмому місяці війни таке робити - це вже занадто.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 11:05

  andrijk777 написав:
  Zebra написав:
  andrijk777 написав:Якщо чесно, не вірю в жорстку відповідь США на ядерний удар.
*під жорсткою відповіддю я маю на увазі удар у відповідь по території РФ(хоча б не ядерний).

Напевно усі пам'ятають як перед війною Байден запевняв що у випадку "маленької агресії" буде "маленька відповідь", а у випадку "великої агресії" буде "велика відповідь". Агресія була - більше вже нікуди, але відповідь США я б не назвав величезною.
Я не применшую допомогу США, але вважаю що допомога могла б бути більш суттєвою, враховуючи те що саме США винні в "деядернизації України".

У разі ядерного удару, скоріше за все спецслужбам віддадуть наказ ліквідувати Путіна у будь-який спосіб як террориста.

Історія показує що так чомусь не поступають.
Навіть не пам'ятаю таких історичних прецедентів.

Значить буде прецедент. Ядерний удар у Европі - це буде шок, і дуже швидкі рішення і дії, щоб атакуючий не встиг навіть віддати наступного наказу.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 23352336233723382339 ... 7895>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Andrey2512, холява і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27527
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188377
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 620820
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама