Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 20642065206620672068 ... 7760>
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 16:30

  Вкладчик1234 написав:
  detroytred написав:Це Ви чомусь ігноруєте відповідь -- рішення приймає посадова особа. Й несе за нього відповідальність.

Уже ж приняли закон, снимающий ответственность с должностных лиц, в случае "если что-то пошло не так"

Бойовий імунітет?
Це нормально в умовах війни.
detroytred
 
Повідомлень: 28193
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 16:38

Hotab
Прочитайте viewtopic.php?p=5476149#p5476149.
Лучше поймёте мою реакцию на "рашабидло".
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 17:04

  ЛАД написав:Hotab
Прочитайте viewtopic.php?p=5476149#p5476149.
Лучше поймёте мою реакцию на "рашабидло".

Читав. Я солідарний на рахунок мови. У здорової проукраїнської людини буде не ота реакція Віталіна "а, мене тут примушують, я навмисно буду рашистською", а "путлер сказав своїй бидломасі , що захищає рузькеязик і рузькемір - я покажу йому і масі, що у нас тут нема таких"
.

Це той випадок, коли "курочка по зернишку..". Або "в умовах рашистської агресії проукраїнськості забагато не буває".
Ну і те, що будівельник казав про складання тов.майором аналітичних записок щодо кількості рузьковних і настроїв населення наверх у мене теж відгукується.
Hotab
 
Повідомлень: 11932
З нами з: 15.02.09
Подякував: 364 раз.
Подякували: 2214 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 17:10

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:Це той випадок, коли "курочка по зернишку..".
Я додам..
Чому ЛАД не вірить тому що українці просто почали платити більше податків( виключно свідомий а не примусовий вибір)
Все просто
ЛАД сам завжди був найнятим..тому не приймав рішення щодо розвитку бізнесу взагалі(навіть в тому на який працював)
Насправді в бізнесі немає 100% точності при сплаті податків..бізнес завжди має коридор в +/-30%....
І коли в Державі біда..то навіть на підсвідомому рівні( а не те що свідомо під патріотичними гаслами) - там де раніше зменшував нарахування податків - тепер просто завищуєш..і не маєш нічого проти , коли до тебе приходить контрагент і каже
Я від початку війни не виплачую бонуси..бо вони пішли в допомогу Державі..а як пішли
Через податки
Чи через приватні перерахування - справа інша..

ПС
За весь час війни ніхто з податкової мені не звонив і нічого не просив збільшити...Хоча до війни такі випадки бували.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 17:13

vitaliian
Ті хто швиденько переходять - ті показують солідарність на рівні мови..
А що показуєш ти своїм викаблучуванням?
Хто тобі заважає перейти на Українську і великими буквами вибити собі татуювання на грудях -
після війни повернусь на російську, а зараз , коли громадян моєї Держави вбивають ті , в кого російська - Державна - мені противно не те що говорити, а й думати такою мовою...
Востаннє редагувалось budivelnik в Чет 18 сер, 2022 17:13, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 17:13

Re: Напад росії і білорусі на Україну

vitaliian

Нормальна людина вибирає краще, корисніше, милозвучніше, а Вітальян щоб його плітками лупили, принижували і робили "золотий дощ". Він проти системи. :lol:

  vitaliian написав:быстренько переходят на мову,

Вона моя рідна. Просто в 16 років я вступив до ВВНЗ , де все було на російській. Дуже швидко навіть думати почав російською. Зараз повернення до витоків.
Востаннє редагувалось Hotab в Чет 18 сер, 2022 17:19, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 11932
З нами з: 15.02.09
Подякував: 364 раз.
Подякували: 2214 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 17:27

  detroytred написав:Да й чучхе не досить активно він створює.

это как посмотреть по поводу активности. похоже в иране решали вопрос не только по зерну и беспилотникам, но и по перспективе общего рынка с турцией и ираном. а там и свой общий валютный сегмент может образоваться.
pilker
 
Повідомлень: 248
З нами з: 20.09.21
Подякував: 1 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 17:38

На форуме становися совсем неинтересно. Ветка превращается во второе издание политмусорки. Информации ноль. Или близко к этому.

Schmit и pesikot с поддержкой ещё нескольких постоянно пытаются доказать, что у нас не того президента выбрали.
Для этого уже даже Алёшеньку Гончаренко сюда притаскивают. "Глубокое" видео. Мыслей - девать некуда (ни одной, кроме "зелёные это плохо"). Гигант мысли. Зато эмоций через край. Для выступления перед разгорячённой толпой на очередном майдане вполне годится.
До сих пор продолжают клеймить "дороги". Но вот недавно в телемарафоне слышал цифру, что сегодня у нас чуть ли не 90% топлива доставляется бензовозами. Как бы это вытянули старые убитые дороги? И бензовозы на них?

Ну, допустим, мы Вам поверим, что дальше?
Перевыборы президента во время войны? Импичмент?

Совершенно детсадовские подходы. И то, что раньше называлось "идолопоклонством перед Западом".
Написала уважаемая Виктория Спартц что-то. Без единого конкретного доказательства, только слова. Всё, конец света - Ермак росс. шпион, оружие до армии не доходит ... Прошло уже достаточно времени. ЦРУ и ФБР молчат. Байден тоже. Наверное, они все тоже "куплены Путиным" и "покрывают его агентов".
Опубликовала вполне уважаемая и респектабельная "The Washington Post" первую из обещанной серии статей об Украине. Тут же у нас разнеслось с визгами, воплями. Но никто не обращает внимание, что почему-то опубликована только "переведенная и слегка отредактированная расшифровка выдержек из интервью". И несмотря на обещание, что "Полная стенограмма будет опубликована позже" этого до сих пор не сделано. Очень типичная ситуация? (Цитаты отсюда - https://www.washingtonpost.com/national-security/2022/08/16/zelensky-interview-transcript/)

Всё это полное непонимание, что такое демократия и плюрализм на Западе. Там (и в тех же Штатах) есть разные силы с разными интересами. Иногда серьёзными, иногда спекулятивными, временными, порой исключительно на время предвыборной борьбы. Наверняка есть силы, которые против политики Байдена по отношению Украины. И совсем не обязательно, что они "агенты Путина" (хотя и это не исключено).

Но у нас находится достаточно людей, которые готовы, не задумываясь (а, возможно, вполне продуманно) разгонять "зраду".

После этого немного смешно читать упрёки в том, что 3 канала не допустили к телемарафону. При этом те же люди готовы заткнуть рот на форуме всем, кто хоть немного не согласен с ними. И приветствуют блокировку всех подряд росс. сайтов. :) Иногда пытаешься открыть сайт (даже совсем не новостной, не информационный, не политический) и с удивлением обнаруживаешь, что он заблокирован.

P.s. А многие факты современной истории Украины мы узнаем, возможно, очень не скоро - не через 10-20 лет.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 17:51

budivelnik
Вы обо мне знаете достаточно, чтобы не писать глупости. Но пишете
С 1994 я на дядю не работал.
Каким образом у Вас налоги имеют "коридор в +/-30%." я не знаю. Разве что при двойной-тройной бухгалтерии.
За весь час війни ніхто з податкової мені не звонив і нічого не просив збільшити

Не знаю, как у вас, а у нас податкова еще недавно просто не работала.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 17:53

  ЛАД написав:\\\
Schmit и pesikot с поддержкой ещё нескольких постоянно пытаются доказать, что у нас не того президента выбрали.
\\\
Ну, допустим, мы Вам поверим, что дальше?
Перевыборы президента во время войны? Импичмент?
\\\

Дальше: если, вдруг, после войны -- причерноморская северная корея превратится в обычную -- году в 25м-26м будут следующие выборы. К ним нужно подготовиться.
_hunter
 
Повідомлень: 7824
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 20642065206620672068 ... 7760>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 24073
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 184754
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 611102
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама