Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 38213822382338243825 ... 7841>
Повідомлення Додано: Вів 21 бер, 2023 18:47

  Letusrock написав:
  Hotab написав:У тебя я вижу есть твердая позиция, что никто не должен против своего желания ничего делать. Развивай мысль, как должно быть дальше? Думаешь в одном плацкарте с флуманом успеть?


це питання непросте. Як мінімум є значна частина людей, особливо на заході, які були б не проти відмотати час назад і виїхати з сімями 23 лютого надовго або назавжди (заробітчани, далекобійники, айтішники, частина молоді, люди робочих професій без житла в Україні і ще багато категорій)

Це не нове. Я питаю у конкретної людини, яка хоче купити квартиру в Києві. Ви можете за сете особисто відповісти, якщо хочете.
Якщо нема боротьби зі схемами, опзж не сидить, то….
1. Хай нас окупують, і я ….
2 Хай не окупують, хай Успіх мене захищає, а я …
3 Я доначу , тобто роблю що можу для перемоги.
4 Я не доначу, але я ….
5. У мене завдання від ФСБ переконати населення України , що їм нема чого захищати, а я отримаю посаду після приходу в Чернігів рашистів.

Ви хочете за себе сказати? Ок
А питання було Зебрі. Можливо він бачить своє признання закрити схеми. Теж гідно.
Востаннє редагувалось Hotab в Вів 21 бер, 2023 18:58, всього редагувалось 2 разів.
Hotab
 
Повідомлень: 12015
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2214 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Вів 21 бер, 2023 21:21

Китаїзація рф

З'являються перші подробиці зустрічі у москві:
путін та Сі Цзіньпін підписали спільну декларацію «за ключовими аспектами плану китайсько-російського економічного співробітництва до 2030 року».
- росія, як повідомив путін, має намір забезпечувати «безперебійне постачання нафти» Китаю, а також різко збільшити експорт газу. «Сукупний обсяг постачання газу до 2030 року складе не менше 98 млрд кубометрів, плюс 100 млн тонн ЗПГ», – сказав путін.
- рф виступає за розвиток розрахунків у китайських юанях при торгівлі з країнами Азії, Африки та Латинської Америки.
-рф готова віддати китайському бізнесу свої ринки.
Залишається здогадатися, що у відповідь надасть Китай? Які є думки?
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4865
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 бер, 2023 21:27

  Letusrock написав:
  pesikot написав:И кто предлагает отбирать имущество ? Те, кто ни копейки не дал на ЗСУ

чергові безпідставні звинувачення? я ще не почув вибачення за мобілізаціний план якого начебто нема. Ви тоді дуже зручно зникли (тобто злилися) з форума на кілька днів

Чутки я не коментую
Показуй документи, про мобілізаціний план

А от ти виліз, багато каже про тебе
1) ти пропонуєшь відбирати майно
2) ти ні копійки не дав на ЗСУ

PS. тут ще один бажав від мене вибачень
Але щось в ньому самому пішло не так
pesikot
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9526
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Вів 21 бер, 2023 21:36

  Zebra написав:Никто абсолютно не видит первопричину войны - шестерок Москвы,

Бо не це причина, а москва та москалі. Незалежно від наявності чи відсутності шєстьорок
  Zebra написав:Я волонтерам которые собирают на внедорожники, говорю, в регионах где вы воюете - полно ОПЗЖшников, их декларации есть в интернете, там внедорожников хоть опой жуй, обслуженные свежие тачки, на войне не подведут, едьте забирайте с оружием и не морочьте никому голову своим сборами по 6 грн. За что получаю моментальный бан.

Правильно отримуєш. Ще б і в око дати не завадило б за дискредитацію волонтерського руху.
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2045
З нами з: 19.02.14
Подякував: 557 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 21 бер, 2023 22:18

  freeze написав:А вообще в сфере грядущих событий, этому событию уделено слишком много внимания, имхо.

Хмм ... мышляю, что стоит подождать этих событий ...
pesikot
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9526
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Вів 21 бер, 2023 22:19

  Letusrock написав:
  pesikot написав:Ти казав, що тобі казав брат-сват-колежанки, що по Закарпаттю - 2000 осіб план

Давай документи про це, а не інфо про взагалі


ви стверджували що ніякого плана не існує взагалі. мені шукати цитату?

Давай документи про 2000 по Закарпаттю
pesikot
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9526
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Вів 21 бер, 2023 22:26

pesikot Вибачаюсь що втручаюсь в дискусію, але раджу прочитати ПЕРЕЛІК
відомостей, що становлять службову інформацію
https://zakarpat-rada.gov.ua/107086-2/
зокрема ...мобілізаційні плани органів місцевого самоврядування,...

А от публікувати точні дані, а тим більше фото документів - порушувати закон і допомагати розвідці москалів.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2936
З нами з: 29.07.22
Подякував: 529 раз.
Подякували: 380 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 бер, 2023 22:52

  fler написав:З'являються перші подробиці зустрічі у москві:
путін та Сі Цзіньпін підписали спільну декларацію «за ключовими аспектами плану китайсько-російського економічного співробітництва до 2030 року».
- росія, як повідомив путін, має намір забезпечувати «безперебійне постачання нафти» Китаю, а також різко збільшити експорт газу. «Сукупний обсяг постачання газу до 2030 року складе не менше 98 млрд кубометрів, плюс 100 млн тонн ЗПГ», – сказав путін.
- рф виступає за розвиток розрахунків у китайських юанях при торгівлі з країнами Азії, Африки та Латинської Америки.
-рф готова віддати китайському бізнесу свої ринки.
Залишається здогадатися, що у відповідь надасть Китай? Які є думки?

Нічого.
-це фікція. РФ не може перенаправити газ в Китай тому що немає трубопроводу з заходу на схід. А нових хороших родовищ на сході РФ немає.
-про перехід на юані я вже чую років так 20. :D І це не є ніяка перевага для Китаю, хоч про це і багато говорять.
-це реально, напевно так і станеться, але тут ніяких поступок РФ немає. Захід закривається від РФ, вводить санкції, тому перехід на китайські товари - це природній процес. І він вигідний і РФ не менше ніж Китаю.

В результаті нічого Китай не повинен давати у відповідь, він і без "відповідей" отримає/отримав все що хотів.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 бер, 2023 00:22

  Камикадзе написав:ЛАД
Медработники - это абзац первый пункта закона - постановка на учет для них обязательна, и все последующее не требует согласия. А не знание закона не освобождает.
Думаю что все знала ...
Операционные медсестры нейрохирургии это сейчас дефицит (ранения в голову), возможно ее и мобилизовали без согласия.

Вопрос не в этом.
Уже писал - меня лично возмущают всякие уклонения от призыва. Хоть мужчин, хоть женщин.
Просто надо быть честным - если есть обязательная мобилизация и отправка в зону БД, то не надо это отрицать. Если есть решение не отправлять женщин на фронт, то должен быть соответствующий официальный документ.
А утверждать, что женщин на фронт не отправляют, когда по всем законам и положениям это возможно и отказаться женщина-медик не может/не имеет права...
Зачем обманывать?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 22 бер, 2023 01:18

  otg написав:
  Letusrock написав:
ваша зверхність виглядає просто ганебно. Вішати ярлики людині аболютно її незнаючи... Напевно ви ще в житті ніколи так не помилялись..
а з приводу 100 років ви знатно обіср..сь, Закарпаття, цитую "в цьому лайні" лише 78 років а не 100. а до того жило собі пречудово, особливо в 1918-1938 роках в складі Чехословаччини
За 78 років з вас зробили нічуть не інших совків чим ті що жили більше 100. І ще раз, це не ярлики і не тільки Вам. Це цілій общності людей, которие именуются: "советский человек". :) Всьо, більше не пишіть. Я бистро втомлююсь від тупості :)

Вообще-то, если точнее, то Закарпатье было советским всего лет 40 - с 45 до 85. :)
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
  #<1 ... 38213822382338243825 ... 7841>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Hennady, Shaman, vitaliiangel, Xenon і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 26644
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 187245
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 617516
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама