Комерційний Індустріальний Банк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 1011121314 ... 29>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

Комерційний Індустріальний Банк 3.8 5 10
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
10%
1
2- Погане. Некомпетентне.
0
0
3- Задовільне. Хотілося б краще.
20%
2
4- Добре. Як і повинно бути.
40%
4
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
30%
3
Всього голосів : 10
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2023 18:18

Re: Комерційний Індустріальний Банк

у кого був досвід відкриття тут індивідуального сейфа?
ksu
 
Повідомлень: 35
З нами з: 31.01.23
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2023 18:29

  ksu написав:у кого був досвід відкриття тут індивідуального сейфа?

а можно узнать почему именно коминбанк?? Обычно люди сравнивают условия
Minnie Mouse
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30.01.23
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2023 20:40

Minnie Mouse орієнтуюся за розташуванням і близькістю відділення до будинку насамперед, але хотілося б дізнатися що і як відбувається конкретно з досвіду в КІБ
ksu
 
Повідомлень: 35
З нами з: 31.01.23
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2023 20:47

ksu Послушаю
Nikstep
 
Повідомлень: 39
З нами з: 24.01.23
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2023 21:27

  ksu написав:Minnie Mouse орієнтуюся за розташуванням і близькістю відділення до будинку насамперед, але хотілося б дізнатися що і як відбувається конкретно з досвіду в КІБ

Досвід є - виділяють комірку, дають можливість комфортно розібратися зі своїми справами і не турбують. Це не коштує так вже й багато грошей і вартість залежить від терміну оренди сейфа. У мене щось наче до 10 гривень на день. Я зрозумів які у вас критерії, гадаю, якщо знаєш вже банк якийсь час і стосунки складаються, то можеш і зберігати тут що-небудь цінне, це точно краще ніж удома
AVolkov
 
Повідомлень: 36
З нами з: 25.01.23
Подякував: 1 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2023 21:47

  AVolkov написав:
  ksu написав:Minnie Mouse орієнтуюся за розташуванням і близькістю відділення до будинку насамперед, але хотілося б дізнатися що і як відбувається конкретно з досвіду в КІБ

Досвід є - виділяють комірку, дають можливість комфортно розібратися зі своїми справами і не турбують. Це не коштує так вже й багато грошей і вартість залежить від терміну оренди сейфа. У мене щось наче до 10 гривень на день. Я зрозумів які у вас критерії, гадаю, якщо знаєш вже банк якийсь час і стосунки складаються, то можеш і зберігати тут що-небудь цінне, це точно краще ніж удома
так ,у мене 9 грн , розмір на одну довіреність та пару пачок грошей.
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16605
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2023 23:03

  AVolkov написав:
  ksu написав:Minnie Mouse орієнтуюся за розташуванням і близькістю відділення до будинку насамперед, але хотілося б дізнатися що і як відбувається конкретно з досвіду в КІБ

Досвід є - виділяють комірку, дають можливість комфортно розібратися зі своїми справами і не турбують. Це не коштує так вже й багато грошей і вартість залежить від терміну оренди сейфа. У мене щось наче до 10 гривень на день. Я зрозумів які у вас критерії, гадаю, якщо знаєш вже банк якийсь час і стосунки складаються, то можеш і зберігати тут що-небудь цінне, це точно краще ніж удома

дякс, тоді інше питання... як бути, якщо хочеш, щоб хтось із членів сім'ї мав теж доступ про всяк випадок, ну мало що, таке можливо?
ksu
 
Повідомлень: 35
З нами з: 31.01.23
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2023 23:09

ksu думаю решается через доверенность, но риски ж тоже должны понимать, это должен быть человек которому на 200 процентов доверяете
Minnie Mouse
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30.01.23
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2023 23:16

  ksu написав:
  AVolkov написав:
  ksu написав:Minnie Mouse орієнтуюся за розташуванням і близькістю відділення до будинку насамперед, але хотілося б дізнатися що і як відбувається конкретно з досвіду в КІБ

Досвід є - виділяють комірку, дають можливість комфортно розібратися зі своїми справами і не турбують. Це не коштує так вже й багато грошей і вартість залежить від терміну оренди сейфа. У мене щось наче до 10 гривень на день. Я зрозумів які у вас критерії, гадаю, якщо знаєш вже банк якийсь час і стосунки складаються, то можеш і зберігати тут що-небудь цінне, це точно краще ніж удома

дякс, тоді інше питання... як бути, якщо хочеш, щоб хтось із членів сім'ї мав теж доступ про всяк випадок, ну мало що, таке можливо?

Так, пропонували довіреність при відкритті. Це коштує якихось символічних грошей. Мені вона потрібна не була, не пам'ятаю скільки, сума якась невеличка
AVolkov
 
Повідомлень: 36
З нами з: 25.01.23
Подякував: 1 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 тра, 2023 09:43

[quote="5576720:AVolkov[quote="5576674:AVolkov"][quote="5576655:ksu"][b]Minnie Mouse[/b] орієнтуюся за розташуванням і близькістю відділення до будинку насамперед, але хотілося б дізнатися що і як відбувається конкретно з досвіду в КІБ[/quote]
Досвід є - виділяють комірку, дають можливість комфортно розібратися зі своїми справами і не турбують. Це не коштує так вже й багато грошей і вартість залежить від терміну оренди сейфа. У мене щось наче до 10 гривень на день. Я зрозумів які у вас критерії, гадаю, якщо знаєш вже банк якийсь час і стосунки складаються, то можеш і зберігати тут що-небудь цінне, це точно краще ніж удома[/quote]
дякс, тоді інше питання... як бути, якщо хочеш, щоб хтось із членів сім'ї мав теж доступ про всяк випадок, ну мало що, таке можливо?[/quote]
Так, пропонували довіреність при відкритті. Це коштує якихось символічних грошей. Мені вона потрібна не була, не пам'ятаю скільки, сума якась невеличка[/quote] довіреність на 1 рік коштує 300 грн, від нотаріуса безтермінова коштує 1500 грн
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16605
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 1011121314 ... 29>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Кристал Банк 1, 2
sens » П'ят 18 лют, 2022 17:13
17 6058
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 14:14
sens
ПроКредит Банк 1 ... 40, 41, 42
harry_ » Чет 27 січ, 2022 21:56
417 191299
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 13:59
tarasum
Агропросперіс Банк 1 ... 13, 14, 15
lubopytnaya » Сер 02 лют, 2022 14:06
140 67878
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 21:17
novichok
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама