Перспективи РН в зв'язку з вступом України в ЄС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 181920212223>
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 17:47

  _hunter написав:
  drevlyanin написав:
Будемо сподіватися, що таке випробування все таки щось змінить в Україні. Інакше країну чекає величезне розчарування і невеселе майбутне.

Угу: в 91-м сподивалысь. Потом в 14-м сподивалысь. Ну давайте еще в 25-м посподиваемось чуть :lol:


Ну особисто я не тільки сподіваюсь біля монітора, а й роблю, що можу. Але пройти наодинці той шлях за всіх українців, кому ліньки злізти з дивану, на жаль не зможу, звиняйте.
А ви що пропонуєте-плисти по течії, а там куди винесе чи розбігтися по країнах, де все більш-менш налагоджене?
drevlyanin
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 01.04.20
Подякував: 514 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 17:54

  drevlyanin написав:
  _hunter написав:
  drevlyanin написав:
Будемо сподіватися, що таке випробування все таки щось змінить в Україні. Інакше країну чекає величезне розчарування і невеселе майбутне.

Угу: в 91-м сподивалысь. Потом в 14-м сподивалысь. Ну давайте еще в 25-м посподиваемось чуть :lol:


Ну особисто я не тільки сподіваюсь біля монітора, а й роблю, що можу. Але пройти наодинці той шлях за всіх українців, кому ліньки злізти з дивану, на жаль не зможу, звиняйте.
А ви що пропонуєте-плисти по течії, а там куди винесе чи розбігтися по країнах, де все більш-менш налагоджене?

Я для себя решил по пути наименьшего сопротивления двигаться :oops:
_hunter
 
Повідомлень: 7824
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 18:21

  _hunter написав:
  drevlyanin написав:
Ну особисто я не тільки сподіваюсь біля монітора, а й роблю, що можу. Але пройти наодинці той шлях за всіх українців, кому ліньки злізти з дивану, на жаль не зможу, звиняйте.
А ви що пропонуєте-плисти по течії, а там куди винесе чи розбігтися по країнах, де все більш-менш налагоджене?

Я для себя решил по пути наименьшего сопротивления двигаться :oops:


Воля ваша, ви мабуть молодший і маєте досить часу прижитися на новому місці.
Але я таки не впевнений, що це в будь якому випадку шлях найменшого спротиву. От виїдете ви в умовну Чехію чи Фінляндію, а туди припреться кілька десятків тисяч "чмобиків" зі снегірії. Комфортно там буде українцям?
drevlyanin
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 01.04.20
Подякував: 514 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 19:20

  Хомякоид написав:
  drevlyanin написав:
Воля ваша, ви мабуть молодший і маєте досить часу прижитися на новому місці.
Але я таки не впевнений, що це в будь якому випадку шлях найменшого спротиву. От виїдете ви в умовну Чехію чи Фінляндію, а туди припреться кілька десятків тисяч "чмобиків" зі снегірії. Комфортно там буде українцям?


Ну навіть в Німечині дофіга російських німців, які в масі своєї ватники.
Але їх не критична маса, набагато менше ніж чорноти на вулицях. От де проблема.
Треба їхати в Канаду, візи українцям роздають без проблем.
Мені видали на три роки :D


Зараз дофіга а буде ще більше.
Коли в Канаді медом намазано, то чому до цих пір не поїхали, валянки та кожуха ніяк купити не можете? Про візу вже давно казали.
drevlyanin
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 01.04.20
Подякував: 514 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 січ, 2023 11:43

🇪🇺 🇺🇦 Україна планує вступити до Євросоюзу за два роки, заявив прем’єр Денис Шмигаль. Цього року він очікує на передвступний етап переговорів.

Також прем’єр-міністр анонсував зміни до закону про порядок відбору кандидатур на посаду судді Конституційного суду, який критикувала Венеціанська комісія. Цей закон — одна з вимог Євросоюзу для початку перемовин про вступ. Уряд готовий переглянути нещодавно ухвалене законодавство до початку саміту «Україна — ЄС», який відбудеться 3 лютого
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23059
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3338 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 01 тра, 2023 13:15

  Хомякоид написав:
  reus написав:Я підприємець, практично всі кошти працюють у бізнесі, але є можливість частину при необхідності спрямовувати на інші потреби. А щодо цін, то думаю, що ми ще побачмо справжнє дно пАпізЖе.



Так все халежить від подальшого розвитку війни та вступу до НАТО та ЄС
В разі виріщення цих трьох факторів позитивно, піде ріст і не маленький.
В іншому випадку можемо впасти навіть в 0.
Десь так.

Війна(повномасштабне вторгнення на її територію) ще не зробила ні одну країну світу багатшою, а навпаки тільки біднішою. А от на скільки впадемо, буде залежати від багатьох чинників. В 0 малоймовірно тому, що все-таки весь цивілізований світ нас підтримує. Вступ до НАТО та ЄС, це дуже довгострокова перспектива.
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 01 тра, 2023 13:27

  Хомякоид написав:
  reus написав:Я підприємець, практично всі кошти працюють у бізнесі, але є можливість частину при необхідності спрямовувати на інші потреби. А щодо цін, то думаю, що ми ще побачмо справжнє дно пАпізЖе.



Так все халежить від подальшого розвитку війни та вступу до НАТО та ЄС
В разі виріщення цих трьох факторів позитивно, піде ріст і не маленький.
В іншому випадку можемо впасти навіть в 0.
Десь так.

Для росту спочатку треба щоб впало... та і те що Ви написали, які строки має? На війну піде 5 років, далі на НАТО ще +5 років, і +5 років на ЄС. Дале +20 років в ЄС до більш менш рівня Польщі. Виходить загалом 35 років.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8853
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1325 раз.
Подякували: 1729 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 01 тра, 2023 14:10

  BIGor написав:
  Хомякоид написав:
  reus написав:Я підприємець, практично всі кошти працюють у бізнесі, але є можливість частину при необхідності спрямовувати на інші потреби. А щодо цін, то думаю, що ми ще побачмо справжнє дно пАпізЖе.



Так все халежить від подальшого розвитку війни та вступу до НАТО та ЄС
В разі виріщення цих трьох факторів позитивно, піде ріст і не маленький.
В іншому випадку можемо впасти навіть в 0.
Десь так.

Для росту спочатку треба щоб впало... та і те що Ви написали, які строки має? На війну піде 5 років, далі на НАТО ще +5 років, і +5 років на ЄС. Дале +20 років в ЄС до більш менш рівня Польщі. Виходить загалом 35 років.


Відповів в профільній гілці.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 01 тра, 2023 14:11

В разі прийняття політичного рішення як в НАТО так і в ЄС можна вступити за рік - два. Згадайте Фінляндію, прийняли в НАТО за пів року.
Війна може закінчитись в любий момент, кокнуть путлера або вийдуть люди як в Петрограді в 1917 і влада покотиться за тиждень.
Україна без НАТО та ЄС не витримає 35 років. Впевнений що питання розвяжуть швидше.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 01 тра, 2023 15:58

  BIGor написав:
  Хомякоид написав:
  reus написав:Я підприємець, практично всі кошти працюють у бізнесі, але є можливість частину при необхідності спрямовувати на інші потреби. А щодо цін, то думаю, що ми ще побачмо справжнє дно пАпізЖе.



Так все халежить від подальшого розвитку війни та вступу до НАТО та ЄС
В разі виріщення цих трьох факторів позитивно, піде ріст і не маленький.
В іншому випадку можемо впасти навіть в 0.
Десь так.

Для росту спочатку треба щоб впало... та і те що Ви написали, які строки має? На війну піде 5 років, далі на НАТО ще +5 років, і +5 років на ЄС. Дале +20 років в ЄС до більш менш рівня Польщі. Виходить загалом 35 років.


присоединюсь, но думаю, что не 35, а лет 5 до дна

на моменте - реус удачно поймал падающий нож, сейчас отскок будет на фоне нашего надеюсь удачного наступления, годик эйфории и потом опять будем думку гадать.

ещё владельцы недвиги недостаточно потеряли надежду, для них боль была недостаточно продолжительной

после 2014 дно пришло через 4 года, а тут гораздо бОльшие масштабы...
baraka
 
Повідомлень: 5418
З нами з: 09.10.12
Подякував: 886 раз.
Подякували: 862 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 181920212223>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 378907
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
236 118928
Переглянути останнє повідомлення
Суб 12 чер, 2021 17:21
Мизантрóп
0 2631
Переглянути останнє повідомлення
Чет 16 чер, 2016 11:40
konstantinlev
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron