Перспективи РН в зв'язку з вступом України в ЄС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 7891011 ... 23>
Повідомлення Додано: Пон 09 тра, 2022 17:44

  roberto dark написав:
  Хомякоид написав: Ви знаєте що таке бігові лижі ? Ні з чим не перепутали ? :lol:

Колись катався на таких в дитинстві. Пам'ятаю ще такі зими, коли сніг у Львові був усю зиму, а не так як зараз по декілька тижнів максимум.


Якщо порівнювати бігові лижі з гірськими, то виглядає цілком безпечно.
Але якщо всі ваші знання грунтуються на споминах з дитинства, то так всяке може здаватись. :D
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 382 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 09 тра, 2022 19:37

  Хомякоид написав:
  roberto dark написав:
  Хомякоид написав: Ви знаєте що таке бігові лижі ? Ні з чим не перепутали ? :lol:

Колись катався на таких в дитинстві. Пам'ятаю ще такі зими, коли сніг у Львові був усю зиму, а не так як зараз по декілька тижнів максимум.


Якщо порівнювати бігові лижі з гірськими, то виглядає цілком безпечно.
Але якщо всі ваші знання грунтуються на споминах з дитинства, то так всяке може здаватись. :D

"Усі ваші знання"? :shock: Ви якось пишіть коректніше друже! Окрім того не варта самому собі суперечити, бо ж не я тут мудро філософствував, про "кожному своє", декілька повідомленням тому.
Справді...Лижі мене не цікавлять від слова зовсім. Якось більше люблю водні види спорту, особливо в теплому кліматі на морських узбережжях. Але розумію, що не всім українським заробітчанам в Німеччині це по кишені. Без образ :wink:
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1169
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 268 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 тра, 2022 21:21

  roberto dark написав:"Усі ваші знання"? :shock: Ви якось пишіть коректніше друже! Окрім того не варта самому собі суперечити, бо ж не я тут мудро філософствував, про "кожному своє", декілька повідомленням тому.
Справді...Лижі мене не цікавлять від слова зовсім. Якось більше люблю водні види спорту, особливо в теплому кліматі на морських узбережжях. Але розумію, що не всім українським заробітчанам в Німеччині це по кишені. Без образ :wink:


Кожному своє, комусь лижі, комусь водні види спорту.
Всі люди різні. :D
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 382 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 10 тра, 2022 09:49

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 0/7139145/
Спікерка Бундестагу виступила за швидке приєднання України до ЄС

Немцы потянут Украину в ЕС, народ и телевидение за Украину.
Как человек проживший долго в Германии вижу что немцы большие прагматики.
Вступление Украины в ЕС принесет Германии только положительные моменты.
Страна котрая может прокормить 500 млн.населения, с белым населением, с армией которая может остановить орду с востока на дороге не валяеться.
Депутаты Бундестага учились за знания, дипломы не покупали.

[b]Ну и в долгосроке будет недвижимость только дорожать. Коренные смогут закупиться пока будет вилка высоких доходов и низких цен на битон.[/b]
Востаннє редагувалось Хомякоид в Вів 10 тра, 2022 13:13, всього редагувалось 1 раз.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 382 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 10 тра, 2022 10:41

Re: Перспективи РН в зв'язку з вступом України в ЄС

госсекретарь по делам Европы при МИД Франции Клеман Бон заявил, что «было бы обманом обещать Украине быстрое вступление в Евросоюз»
GALeon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1302
З нами з: 13.02.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 10 тра, 2022 12:07

Re: Перспективи РН в зв'язку з вступом України в ЄС

  Хомякоид написав:]Ну и в долгосроке будет недвижимость только дорожать. Коренные смогут закупиться пока будет вилка высоких доходов и низких цен на битон


Да. осенью буду мониторить новостной фон усиленно. Если увижу обнадеживающие сигналы по НАТО\ЕС - дозабетонируюсь в Киеве, на Печерске. Если нет - то буду что-то присматривать в юго-центральной Европе.
fox767676
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 13.06.20
Подякував: 295 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 10 тра, 2022 13:12

  fox767676 написав:
  Хомякоид написав:]Ну и в долгосроке будет недвижимость только дорожать. Коренные смогут закупиться пока будет вилка высоких доходов и низких цен на битон


Да. осенью буду мониторить новостной фон усиленно. Если увижу обнадеживающие сигналы по НАТО\ЕС - дозабетонируюсь в Киеве, на Печерске. Если нет - то буду что-то присматривать в юго-центральной Европе.


Это будет сильный долгосрок как по мне.
+-5 лет на вступление в НАТО и ЕС.

Потом еще +-5 лет пока отыграем выезд народа в Европу и начнет недвига дорожать.

Потом да, тильки рист. Будут остарбайтеры морды бить что-бы снять квартиру на Печерске.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 382 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 10 тра, 2022 16:37

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/10/7345328/
Глава МЗС Німеччини: ми виступаємо за повноправне членство України у ЄС

Я же говорил, прагматические немцы затащат Украину в ЕС ударными темпами.
Не зря как кайзер Вильгельм 2 так и Гитлер ложили народ милионнами за обладанием украинским зерном. А тут все на блюдечке, только подбери :D
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 382 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 10 тра, 2022 17:18

  fox767676 написав:Ukrainian
Австрия и Венгрия - єто две подкуйляцкие страны в ЕС. Раньше еше была Германия, но встала на путь исправления. Скоро серьезно возьмутся за Венгрию. Для НАТО достаточно будет выпороть Венгрию


Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто заявив, що його країна "ніколи не були проти" вступу України в НАТО, та "не буде проти", якщо Київ все ж бажатиме приєднатися до Альянсу.
fox767676
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 13.06.20
Подякував: 295 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 11 тра, 2022 01:16

  Хомякоид написав:https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/10/7345328/
Глава МЗС Німеччини: ми виступаємо за повноправне членство України у ЄС

Я же говорил, прагматические немцы затащат Украину в ЕС ударными темпами.
Не зря как кайзер Вильгельм 2 так и Гитлер ложили народ милионнами за обладанием украинским зерном. А тут все на блюдечке, только подбери :D

та да, держите карман шире.
Шольц с Макроном вчера высказали свое четкое видение Украины за бортом ЕС.
Сегодня было тупо виноватое виляние хвостом и не более того.
Типа, я как бы не против, чтобы обязательно и не позднее понедельника... Это все злой брат Макрон, Орбан, Австрия, Голландия, Буркина Фасо, Тринидад и Тобаго (нужное подчеркнуть)
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12285
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1695 раз.
Подякували: 3632 раз.
 
Профіль
2
2
1
  #<1 ... 7891011 ... 23>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 377787
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 13:45
Bolt
236 118665
Переглянути останнє повідомлення
Суб 12 чер, 2021 16:21
Мизантрóп
0 2624
Переглянути останнє повідомлення
Чет 16 чер, 2016 10:40
konstantinlev
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron