Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 231232233234235 ... 2061>
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 14:49

Re: Еміграція, заробітчанство

BIGor написав:Ну я ж не кажу, що закордоном рай на землі, комусь класно живеться в Києві, це його право, комусь не вистачає грошей на нормальне життя - ті емігрують. Я ж нікого не хочу переконати, в мене не вийшло, буду пробувати тут і далі дивитись, не вийде тут поїдемо далі в якусь Іспанію. Але вже звичайно хочеться осісти.

Тут розумні думки, я, власне, з цього і починав, коли писав "міфи і те і те". Я ж нічого не маю проти Польщі, чи будь-якої іншої країни Європи, та й не Європи в більшості теж, але й Україну не треба лайном поливати. Тут чималий прошарок людей має (мав принаймні) змогу купити з 0 без іпотек, на цьому ціни й росли. Це простий факт, як би він комусь не подобався.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 15:04

До речі, тут вчора ссилку на англійську статтю давали, про багатство, що пеоедається в спадок, за рахунок, чого виникає соціальна нерівність. Там згадувалось про викуп за копійки муніципальної нерухомості її мешканцями згідно, якоїсь програми М. Тетчер. Тепер ця нерухомість робітничих пригородів Лондона коштує немалих грошей ~1 млн фунтів/помешкання. Так, що не тільки в нас була приватизація квартир отриманих при совку. 😏
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 15:30

Re: Еміграція, заробітчанство

  BIGor написав:що закордоном рай на землі,

Рай на Землі це коли працюєш в країні з великими ЗП, наприклад США чи Німеччина, а живеш в дешевій країні як Україна.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2866
З нами з: 29.07.22
Подякував: 523 раз.
Подякували: 378 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 16:13

  Дюрі-бачі написав:Рай на Землі це коли працюєш в країні з великими ЗП, наприклад США чи Німеччина, а живеш в дешевій країні як Україна.

В2В - це не зовсім "працюєш".
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3170
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 16:14

Re: Еміграція, заробітчанство

  Faceless написав:але й Україну не треба лайном поливати.

Це Ви мене тепер звинувачуєте в поливанні лайном України? Давайте забирайте свій наклеп назад.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8853
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1325 раз.
Подякували: 1729 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 18:49

Re: Еміграція, заробітчанство

  Bolt написав:З іпотекою в Польщі не все так однозначно,людям у яких був платіж скажімо 2600зл/міс.плавно підвищився до 4000.

В Испании узнавал, тут 2 вида ипотеки - фиксированная ставка около 3% или плавающая, которая формируется типа 1% банку + euribor. Euribor это типа средняя ставка на кредиты по Европе, пересчитывается каждый месяц. И вот последние 5 лет euribor был 0, а то и отрицательный. Тоесть куча людей брали ипотеку грубо говоря под 0-1%. Но вот в 22 году euribor начал рости. Сейчас 2.8%. Тоесть те кто набрали ипотеки под якобы 0-1%, сейчас платят до 4%. И у них получается действительно вырос платеж в 1.5 раза. Ну все равно если сравнивать с Украиной, то даже 3-4% это смех, вот мне насчитали на 20 лет если брать 150к уе, то суммарно надо будет выплатить 200к (50к уе переплаты), по 800евро в месяц (с копейками). В Украине таких % еще и на такой срок никогда не было.
slonomag
 
Повідомлень: 485
З нами з: 23.11.17
Подякував: 10 раз.
Подякували: 115 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 20:06

  Дюрі-бачі написав:
  BIGor написав:що закордоном рай на землі,

Рай на Землі це коли працюєш в країні з великими ЗП, наприклад США чи Німеччина, а живеш в дешевій країні як Україна.

розуміємо, що це жарт.

й якщо велика зп, то й жити треба в США чи Німеччині - там є деякі речі, які не отримаєш в дешевих країнах - та ж медицина.

а якщо на заробітках по збору полуниці - після треба повертатися в Україну :)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5875
З нами з: 29.09.19
Подякував: 571 раз.
Подякували: 1385 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 20:18

  Faceless написав:
BIGor написав:Ну я ж не кажу, що закордоном рай на землі, комусь класно живеться в Києві, це його право, комусь не вистачає грошей на нормальне життя - ті емігрують. Я ж нікого не хочу переконати, в мене не вийшло, буду пробувати тут і далі дивитись, не вийде тут поїдемо далі в якусь Іспанію. Але вже звичайно хочеться осісти.

Тут розумні думки, я, власне, з цього і починав, коли писав "міфи і те і те". Я ж нічого не маю проти Польщі, чи будь-якої іншої країни Європи, та й не Європи в більшості теж, але й Україну не треба лайном поливати. Тут чималий прошарок людей має (мав принаймні) змогу купити з 0 без іпотек, на цьому ціни й росли. Це простий факт, як би він комусь не подобався.

з 0 та ще без іпотеки десь з 2006 року, як на мене, були в змозі купити квартиру в Києві відносно невеликий прошарок людей. на цьому форумі - може й чималий прошарок, але не в суспільстві.

ціни росли, тому що в декого було занадто багато грошей, тому ці історії по десятки й сотні квартир у когось. а хтось неправильно розраховував свої сили в кредитуванні, а колись кредити роздавали майже на шару.

якщо конкретно, назвіть розмір зп й вартість квартири, й порахуємо, скільки надо часу, щоб зібрати кошти - не зійдеться математика.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5875
З нами з: 29.09.19
Подякував: 571 раз.
Подякували: 1385 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 21:19

Re: Еміграція, заробітчанство

slonomag написав:
  Bolt написав:З іпотекою в Польщі не все так однозначно,людям у яких був платіж скажімо 2600зл/міс.плавно підвищився до 4000.

В Испании узнавал, тут 2 вида ипотеки - фиксированная ставка около 3% или плавающая, которая формируется типа 1% банку + euribor. Euribor это типа средняя ставка на кредиты по Европе, пересчитывается каждый месяц. И вот последние 5 лет euribor был 0, а то и отрицательный. Тоесть куча людей брали ипотеку грубо говоря под 0-1%. Но вот в 22 году euribor начал рости. Сейчас 2.8%. Тоесть те кто набрали ипотеки под якобы 0-1%, сейчас платят до 4%. И у них получается действительно вырос платеж в 1.5 раза. Ну все равно если сравнивать с Украиной, то даже 3-4% это смех, вот мне насчитали на 20 лет если брать 150к уе, то суммарно надо будет выплатить 200к (50к уе переплаты), по 800евро в месяц (с копейками). В Украине таких % еще и на такой срок никогда не было.
Ну, в Україні кредити в гривні, і вже через кілька років реальне здорожчання в долярах може бути близько 0
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 01:10

  Gastarbaiter написав:
  Bolt написав:
  Gastarbaiter написав:А вот расскажите поподробнее. Каковы критерии "не провинциальности" города? Что в нем должно быть, чтобы его считали "центром жизни"?

Это скорее субъективное понятие. Для меня Львов-большое село, для жителя забитой деревеньки мегаполис.
Когда был в Кракове там по крайней мере хоть, что-то для решения транспортной проблемы делают-развязки какие-то двухуровневые строят, у нас голяк полный-Андрій как под позапрошлые выборы трамвай на Сихов проложил) при совке ещё запланировано было), так по инфраструктуру полный 0.

Ну так субъективно и расскажите. Что для вас означает "село"? Ну вот я сейчас живу буквально в селе и могу четко рассказать в чем отличие от большого города. Могу рассказать в чем отличие городка на 10-30 тыс. жителей. А вот когда на большой город говорят "село" - становится любопытно: а чего же, собственно, не хватает этому населенному пункту для гордого звания "город"?
Ну вот прям по пунктам:
1. Нет театра
2. Нет аквапарка
И т.п.
А я вам потом расскажу, чего из всех этих атрибутов крупного цивилизованного города нет в Кракове.

Я говорила про " провинциальность", а не про село, но отвечу: если проехаться на 208 автобусе из аєропорта в Краков(я не про ту часть маршрута, что загород, а город) или уйти влево от старого города- там провинциальность во всей красе. Или по Пшемислю прогулятися. Но ми ж не про єто говорили. Разговор бил, что в ЕС можно легче купить жилье, чем в Украине. Я говорю, что нет.
Wisznia2021
 
Повідомлень: 494
З нами з: 24.01.22
Подякував: 1 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 231232233234235 ... 2061>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама