Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 400401402403404 ... 1965>
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 21:47

  Faceless написав:
  rjkz написав:Любой не нейтив говорит разборчивей нейтива

Таки не завжди. Було якось з китайцем намагався спілкуватися :mrgreen:


Я говорю о людях с достаточно высоким уровнем языка.
У меня один из членов правления - китаец. Говорит идеально.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16332
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8261 раз.
Подякували: 5124 раз.
 
Профіль
3
3
3
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 21:57

  phantom_systems написав:
  andrijk777 написав:Питання спірне. Питання в тому що буде з Україною. Цього насправді ніхто не знає.
Зокрема на Заході України ніяких особливих проблем немає. А зруйновані території ніхто відбудовувати не буде, по причині відсутності там людей. Тому відновлення України може відбутись досить швидко.

Щодо тих хто виїхав, серед моїх знайомих виїхали в основному ті, хто вже давно хотів злиняти.
А взагалі, якщо брати глобально, то зменшення населення в сировинній країні(а Україна саме така є) веде по покращення, а не до погіршення. Зокрема після війни нам точно хвататиме власного газу і ми станемо експортером газу. А це була ключова проблема України 25 років. Залишається правда інша ключова проблема - пенсіонери. Але ця проблема вирішується просто - платяться маленькі пенсії.

Вас не смущает, что в первую очередь сваливает наиболее инициативная и трудоспособная часть населения? А также дети школьного возраста, которых уже 2/3 уехало, а с учётом скорости их адаптации к новому окружению будет очень хорошо, если половину удастся вернуть. В результате будет не просто демографическая яма, а пропасть. Проблему пенсионеров будут решать не уменьшением пенсий, а уменьшением их количества.

Ні, не смущає. Ви концентруєтесь на мінусах, я на плюсах.
Зокрема ці "ініціативні і трудоспобні" залишають робочі місця чи пусті ніші, що створює можливості для тих хто залишився.
Життя покаже як воно буде. Але в США однозначно жити буде краще ніж в Україні, з цим спорити не буду.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 22:14

  andrijk777 написав:
  phantom_systems написав:
  andrijk777 написав:Питання спірне. Питання в тому що буде з Україною. Цього насправді ніхто не знає.
Зокрема на Заході України ніяких особливих проблем немає. А зруйновані території ніхто відбудовувати не буде, по причині відсутності там людей. Тому відновлення України може відбутись досить швидко.

Щодо тих хто виїхав, серед моїх знайомих виїхали в основному ті, хто вже давно хотів злиняти.
А взагалі, якщо брати глобально, то зменшення населення в сировинній країні(а Україна саме така є) веде по покращення, а не до погіршення. Зокрема після війни нам точно хвататиме власного газу і ми станемо експортером газу. А це була ключова проблема України 25 років. Залишається правда інша ключова проблема - пенсіонери. Але ця проблема вирішується просто - платяться маленькі пенсії.

Вас не смущает, что в первую очередь сваливает наиболее инициативная и трудоспособная часть населения? А также дети школьного возраста, которых уже 2/3 уехало, а с учётом скорости их адаптации к новому окружению будет очень хорошо, если половину удастся вернуть. В результате будет не просто демографическая яма, а пропасть. Проблему пенсионеров будут решать не уменьшением пенсий, а уменьшением их количества.

Ні, не смущає. Ви концентруєтесь на мінусах, я на плюсах.
Зокрема ці "ініціативні і трудоспобні" залишають робочі місця чи пусті ніші, що створює можливості для тих хто залишився.
Життя покаже як воно буде. Але в США однозначно жити буде краще ніж в Україні, з цим спорити не буду.

Заробляти і жити в штатах - так. Жити на пасивний дохід - вже не так однозначно)
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 662
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 110 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 22:52

Re: Еміграція, заробітчанство

airmax78 написав:
  adeges написав:
  airmax78 написав:Шо? :shock: В лучшем случае - безразличие.

Эрмакс, что ж вы никак не порадуетесь чему нибудь. Ну разве в Вене вам хоть раз плюнули в спину? Или может хоть раз отказались говорить по английски, если на нем хоть два слова сами могут связать? Что ж вы все жалуетесь и жалуетесь. Уже и погода солнечная, и морозец приятный, а все не так. Эх...

Вы ж в Киеве, под обстрелами, какой морозец?
Мне пофиг на местных - я с ними не общаюсь. Но отношение хорошо понял во время поисков квартиры.
Ну, - 7 зараз, трохи морозець
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34663
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1440 раз.
Подякували: 7959 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 23:20

Re: Еміграція, заробітчанство

Повернуться всі, хто до війни був підприємцем, а зараз в "захваті" від європейської зарегульованності.
Розвинені країни вже давно корпоратизовані, а середній бізнес у вигляді франшиз - боргове ярмо.

В Києві я не бачу закритих мийок, клінік, нотаріусів чи клубів тощо.

В декількох ЖК переселенці з інших регіонів не закриваються, а відкривають бізнес: лавки, клініки, кафе тощо.

Головна проблема з освітою. Діти повинні отримувати освіту очно. Я взагалі не бачу великої кількості дітей.

Например я, зная, что меня больше не выпустят, вернулся в Киев. Но, если ребёнок не сможет пойти в 1 класс, то придётся его вывозить. И с большой долей вероятности, это билет в один конец.
"Никто не виноват". Мы просто потеряем несколько поколений
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2046
З нами з: 17.12.22
Подякував: 80 раз.
Подякували: 172 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 01:53

  andrijk777 написав:
  phantom_systems написав:Вас не смущает, что в первую очередь сваливает наиболее инициативная и трудоспособная часть населения? А также дети школьного возраста, которых уже 2/3 уехало, а с учётом скорости их адаптации к новому окружению будет очень хорошо, если половину удастся вернуть. В результате будет не просто демографическая яма, а пропасть. Проблему пенсионеров будут решать не уменьшением пенсий, а уменьшением их количества.

Ні, не смущає. Ви концентруєтесь на мінусах, я на плюсах.
Зокрема ці "ініціативні і трудоспобні" залишають робочі місця чи пусті ніші, що створює можливості для тих хто залишився.
Життя покаже як воно буде. Але в США однозначно жити буде краще ніж в Україні, з цим спорити не буду.

Ещё до войны в маленьких городах и пгт был дефицит квалифицированных кадров. Не каких-то там уникально-топовых спецов, а просто работяг с прямыми руками. Слесарей, сварщиков, электриков, токарей-фрезеровщиков. Открывается производство, часто ориентированное на экспорт, предлагаются достаточно высокие зарплаты по украинским меркам, а производственный персонал взять в нужном кол-ве негде. Более того, даже те, кого удаётся найти, не задерживаются. Подучатся в процессе, наберутся опыта и сваливают в большие города или сразу за бугор, потому что на местности ни перспектив, ни инфраструктуры, просто мрак. Что касается освободившихся мест и созданных возможностей, так на них алкашей всегда хватает. Они никуда не стремятся уезжать, им по фиг на личностный рост и культурный досуг, да и на семью тоже. Но с качеством их работы не угадаешь, а сроки в любой момент сорвать могут, уйдя в запой на несколько дней.

Да и есть сомнения, что Украину после войны ждёт экономиеский бум. Гляньте ВНП на душу населения в Боснии, где 28 лет назад война закончилась, в Сербии и Черногории, по которым НАТО хорошо отбомбилось и Косово оторвало, и сравните с Хорватией и Словенией, на территории которых боевых действий не было и которые давно в ЕС. Разница огромна, а ведь сколько времени уже прошло.
phantom_systems
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2290
З нами з: 14.04.15
Подякував: 27 раз.
Подякували: 527 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 02:03

Re: Еміграція, заробітчанство

Ви не враховуєте принципову різницю між Україною та країнами що утворились при роспаді Югославії. Після її роспаду вони вже більше були нікомуине цікаві, тому що Сербію ніхто не боявся. Україна - це Західна Німеччина або Південна Корея сучасності - форпост на кордоні з ордою. Захід життєво зацікавлений в тому щоб Україна була сильною.
airmax78
 
Повідомлень: 42809
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5279 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 02:31

  beee написав:Повернуться всі, хто до війни був підприємцем, а зараз в "захваті" від європейської зарегульованності.
Розвинені країни вже давно корпоратизовані, а середній бізнес у вигляді франшиз - боргове ярмо.

В Києві я не бачу закритих мийок, клінік, нотаріусів чи клубів тощо.

В декількох ЖК переселенці з інших регіонів не закриваються, а відкривають бізнес: лавки, клініки, кафе тощо.

Головна проблема з освітою. Діти повинні отримувати освіту очно. Я взагалі не бачу великої кількості дітей.

Например я, зная, что меня больше не выпустят, вернулся в Киев. Но, если ребёнок не сможет пойти в 1 класс, то придётся его вывозить. И с большой долей вероятности, это билет в один конец.
"Никто не виноват". Мы просто потеряем несколько поколений


Если Вам надо свобода предпринимательства - это в Штаты, но надо выбирать штат очень внимательно, в некоторых предпринимательствовать не фонтан.
Образование, равно как и медицина в Украине- больше смахивает на профанацию. НЕ думаю, что за последние несколько лет ситуация радикально поменялась.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16332
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8261 раз.
Подякували: 5124 раз.
 
Профіль
3
3
3
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 10:06

Re: Еміграція, заробітчанство

rjkz написав:
  beee написав:Повернуться всі, хто до війни був підприємцем, а зараз в "захваті" від європейської зарегульованності.
Розвинені країни вже давно корпоратизовані, а середній бізнес у вигляді франшиз - боргове ярмо.

В Києві я не бачу закритих мийок, клінік, нотаріусів чи клубів тощо.

В декількох ЖК переселенці з інших регіонів не закриваються, а відкривають бізнес: лавки, клініки, кафе тощо.

Головна проблема з освітою. Діти повинні отримувати освіту очно. Я взагалі не бачу великої кількості дітей.

Например я, зная, что меня больше не выпустят, вернулся в Киев. Но, если ребёнок не сможет пойти в 1 класс, то придётся его вывозить. И с большой долей вероятности, это билет в один конец.
"Никто не виноват". Мы просто потеряем несколько поколений


Если Вам надо свобода предпринимательства - это в Штаты, но надо выбирать штат очень внимательно, в некоторых предпринимательствовать не фонтан.
Образование, равно как и медицина в Украине- больше смахивает на профанацию. НЕ думаю, что за последние несколько лет ситуация радикально поменялась.
Думаю над этим.
Здесь советовали Европу. Вы советовали США.
Европа точно не подходит. Вопрос изучен.
В США проблема с направлением: "в 9.00 я был миллионером. В 9.45 стал бомжом"
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2046
З нами з: 17.12.22
Подякував: 80 раз.
Подякували: 172 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2023 11:26

  phantom_systems написав: Что касается освободившихся мест и созданных возможностей, так на них алкашей всегда хватает.

Тобто на місця "уехавших инициативных и трудоспособных" прийдуть алкаші??? По-моєму у вас проблеми з логікою.
Ні, так не буде. Не переживайте, на місця "уехавших инициативных и трудоспособных" знайдуться не гірші. Ви сильно переоцінюєте тих що виїхали.
  phantom_systems написав:Да и есть сомнения, что Украину после войны ждёт экономиеский бум. Гляньте ВНП на душу населения в Боснии, где 28 лет назад война закончилась, в Сербии и Черногории, по которым НАТО хорошо отбомбилось и Косово оторвало, и сравните с Хорватией и Словенией, на территории которых боевых действий не было и которые давно в ЕС. Разница огромна, а ведь сколько времени уже прошло.

Я живу на території, на якій не було бойових дій і не бомбили(мізер). Я куди? По шляху Чорногорії чи Хорватії?
Сербія - агресор, тому з ними зрозуміло.
Різниця між Загребом і Сараєво:
https://www.numbeo.com/cost-of-living/c ... Comparison
Не бачу "Разница огромна".
І хто сказав що різниці не було до війни? У нас також Схід України живе гірше Заходу і це було до війни. Хоча на початку незалежності Схід жив краще ніж Захід.
*І ВВП не є показником рівня життя! В СРСР було велике ВВП, значить жили прекрасно?
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 400401402403404 ... 1965>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама