Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 763764765766767 ... 2084>
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 16:25

  Shaman написав:
  rjkz написав:Кстати, насчет "мелкого бизнеса".
Когда-то я работал в фирме, которая только можно сказать открылась.
Моя должность подразумевала участие в развитии фирмы и некоторое управление.
Но я уже перенимал навыки ведения бизнеса.
И вот мне владелец фирмы сказал такую фразу.
Нас не очень интересует рост бизнеса, потому что до ХХХ в год тебя никто трогать не будет, с ХХХХ надо будет начинать кормить понемногу налоговую, ментов, еще кого-то.
Вот я тоже старался не сильно "расти".
Это страна безграничных возможностей?
:mrgreen:
Одна из форм поборов - "карательные" органы просто ходили по местам массовой аренды и ломились в открытые двери даже не зная кто за ней и чем занимается.
Я такое тоже проходил.
А было и такое - один из контрагентов предложил принять участие в проекте, заказчик - музей 2й мировой. Родина мать, который.
Я посоветовался с людьми, которые в подобных вещах участвовали, говорят, хочешь - попробуй, но к тебе потом придут.
У них тоже был проект, после которого несколько лет они отбивались. С их стороны было все нормально, но заказчики разворовывали бюджеты и всех контрагентов убэп (или как он там назывался, уже не помню) чихвостил.
Про 8 млн - это пример "сотрудничества" с МК Антарес, который построил Липську вежу. Я еще легко отделался, всего-то год расчитывался за то что они со мной не захотели расчитываться.
Я уже писал, есть знакомые, которые "мы себя вне Украины не видим".
Они все ходы и выходы знают, кому занести, где "откатить", с кем надо "дружить" и тд..
При этом все равно периодически влетают.
Нафига мне это?
Я-ж "предпенсионный" . :mrgreen:

яких років приклади?

Касательно меня до 201..., касательно знакомых, которые "мы не видим себя вне Украины" - когда мы уже тут были, тоже общались.
Скажем так, при кучме, юще, овоще и порохе все было в чуть большей или меньшей мере.
При юще меньше.
При овоще вообще успешный бизнес тупо отжимали. Именно честный. Имею историю про Уклон.
При порохе я отказался от участия в нескольких проектах, ибо чревато.
При кучме на нас (я тогда наемным работником был) наехала налоговая милиция - одновременный налет на склады и офис. Собственники "решали вопрос". При том, что все было чисто и прозрачно. Я, скажем так, был в курсе всего что происходило. Ничего левого, абсолютно прямая бухгалтерия.
При овоще мне в налоговой предложили на абсолютно примитивной НДС-ке увеличить налог. Я сказал, что была одна простая операция за месяц. Ничего даже не снимал. Всего одна налоговая накладная. "Как хотите, но тогда к вам придут и будьте уверены, найдут за что штрафовать" Фактически шантаж. Пришлось делать фиктивную отгрузку на фирму знакомых и потом возврат в следующем месяце.
Знакомому сказали, что если не доначислит себе по НДС 10% от оборота за предыдуший год, то отчеты не примут. "Зайдите к начальнику", там назвали сумму "заноса". Это или при овоще или в начале пороха.
После этого он начал дробить обороты на несколько ТОВ, чтобы его меньше трогали. Снимал несколько складов в разных локациях, чтобы не рисковать всем в одном месте. Это уже точно при порохе было.
При Зеленском мне нечего сказать по понятным причинам.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16552
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8338 раз.
Подякували: 5205 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 16:47

  Gastarbaiter написав:.........
Але взагалі емігрувати заради грошей - хибний шлях, бо в рази рівень життя не зросте. Емігрували варто заради чогось іншого. Тоді не буде розчарувань.

Ради чего, например?
На Ваш взгляд.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 16:55

  Shaman написав:..........
якщо роботящі порозбігаються, то є ризик, що робота взагалі стане - бо хтось все одно має працювати.
.........

Если останется только легпищепром, как Вы предлагаете на др. ветке, то много инициативных и работящих и не нужно.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 17:33

  Shaman написав:
  Bolt написав:
  Shaman написав:
а те, що в них є можливість отримати великий досвід, - я бачу для багатьох це взагалі не опція :roll:

Ви, ще й досвідом замісць грошей розраховуєтесь?!🤦‍♂️

цей досвід, якщо в когось є бажання набути, в якості освіти коштує шалених грошей 8)

а гроші за роботу люди отримують, досвід - це бонус :)

рааботать в нашєй каампаніі баальшая чєсть!!!!
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34841
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 17:35

Чому мені гроші приносять? Бо бояться. Ринок чого прийшов? Бо мене бояться. Магазин чомусь прийшов? Бо мене бояться www.unian.ua/incidents/podrobici-shokuy ... 79180.html
Рецепт успешности
Grand Touring
 
Заблокований
Повідомлень: 1107
З нами з: 23.03.20
Подякував: 363 раз.
Подякували: 352 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 17:36

  BIGor написав:
  Faceless написав:
BIGor написав:Теж думав за свій вік, що треба вже десь осідати де трохи менше дивляться на вік, а в Україні повно ейджизму, і чоловіки і жінки після 40-45 вже на свалку (Шаман не дасть збрехати - більше 40 років не наймає спеціалістів).

Взагалі багато людей що тут пропагандують анти-еміграцію дивляться тільки на день вперед - скільки вони мають після податків. Такі речі як майбутня пенсія, інфрастуктура, відношення до старих людей (більше 40 років :D), безпека ітд - вони пропускають.
І яка ж вам світить пенсія в Польщі?

Ну не 70 доларів як в Україні. Тут поки важко порахувати - ще мало працюю, але середня пенсія то 1500 зл. (330 доларів) - але зараз бачу що є солідарна частина і накопичувальна.

я кілька років тому (коли зепе в ІТ були пополам від сьодняшніх) за 2 роки роботи в Польщі їх онлайн сервіс у ПФ відсвічував прогнозовану пенсію 200 злотих (на той час в УА на таку треб було би пахати все життя і мати овердофіга пенсійного страхового стажу).
За ДВА РОКИ В PL, КАРЛ !!!! Те що в УА, вважай від держави буде ніколи.
Востаннє редагувалось flyman в Суб 03 чер, 2023 17:44, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34841
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 18:52

  flyman написав:
  Shaman написав:
  Bolt написав:Ви, ще й досвідом замісць грошей розраховуєтесь?!🤦‍♂️

цей досвід, якщо в когось є бажання набути, в якості освіти коштує шалених грошей 8)

а гроші за роботу люди отримують, досвід - це бонус :)

рааботать в нашєй каампаніі баальшая чєсть!!!!

я ж кажу - про досвід всі іронізують :D
хоча в ІТ це дуже важливо

отримати досвід - га-га-га
а потім - а чому так мало платять? ну й що, що досвіду немає? :D

отак й живемо.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5957
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 19:09

Оу, кто-то в розовых очках и думает, что у него будет достаточная пенсия в Украине? Кто будет платить пенсию в стране, где пенсионеров становится больше, чем работников, где пока система, что трудоспособные платят пенсии пенсионерам? Где огромный дефицит при минималках и стаже в 35 лет? Где в итоге просто обязан быть сдвиг в накопительную пенсию, и будет геп в доходах пенсионного фонда?

Я просто уверен, что Николай или Бигор будут жить в своих странах на пенсии лучше, чем 95% тех форумчан, что останутся в Украине
Востаннє редагувалось San в Суб 03 чер, 2023 19:11, всього редагувалось 1 раз.
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 19:10

  Faceless написав:
BIGor написав:
  Faceless написав:І яка ж вам світить пенсія в Польщі?

Ну не 70 доларів як в Україні. Тут поки важко порахувати - ще мало працюю, але середня пенсія то 1500 зл. (330 доларів) - але зараз бачу що є солідарна частина і накопичувальна.

А якщо стаж — 24,5 року (робота в Україні) і 6 місяців (робота в Польщі)? Так, ви теж можете отримувати польську пенсію. https://thepage.ua/ua/news/polska-pensi ... a-otrimati

Цікаво скільки треба робити відрахування, щоб була хоча б середня?
П.С. І в Україні можна 300+ доларів пенсію заробити, але то треба працювати повністю офіційно, не фопом, і з ЗП куди вище середньої

Зараз цікавий момент, коли особи яким не вистачає стажу в Україні, зокрема жінки, можуть оформитись на вищу польську.
Мінімальна пенсія у Польщі у 2023 році становить 1445,48 злотих на місяць (близько 12 400 гривень). Тоді як мінімальна пенсія в Україні ледве сягає 300 злотих. https://apostrophe.ua/ua/news/economy/2 ... mit/295100

Пенсія менша за мінімальну – отримай доплату
Якщо сума польського ZUS та українського в сумі нижча за мінімальну польську пенсію за віком для українця, що проживає у Польщі, то особа може розраховувати на додаткову доплату.
Тобто, якщо українська пенсія складає 300 злотих, а з Польщі – всього 100 злотих, то ZUS виплатять 1 188,44 злотих у розмірі мінімальної польської пенсії за віком.
Важливо, що іноземці отримують мінімальну пенсію у Польщі відповідно до вимог, а саме:
право на пенсію для іноземців (тобто необхідний вік, сплата внесків у Польщі, а також відповідний стаж);
постійне проживання у Польщі;
право на законне перебування.
https://24tv.ua/economy/pensiya-dlya-uk ... u_n2306090

На дітей виплати:
Виплати 500+ в Польщі зростуть до 800 злотих на місяць https://uapl.info/vyplaty-500-v-polshch ... ska-vlada/

Так що заманюють не тільки молодь, але і передпенсійний вік бачить перспективу.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6634
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1018 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 19:18

Re: Еміграція, заробітчанство

Ой+ написав:
  Faceless написав:
BIGor написав:Ну не 70 доларів як в Україні. Тут поки важко порахувати - ще мало працюю, але середня пенсія то 1500 зл. (330 доларів) - але зараз бачу що є солідарна частина і накопичувальна.


Цікаво скільки треба робити відрахування, щоб була хоча б середня?
П.С. І в Україні можна 300+ доларів пенсію заробити, але то треба працювати повністю офіційно, не фопом, і з ЗП куди вище середньої

Зараз цікавий момент, коли особи яким не вистачає стажу в Україні, зокрема жінки, можуть оформитись на вищу польську.
Мінімальна пенсія у Польщі у 2023 році становить 1445,48 злотих на місяць (близько 12 400 гривень). Тоді як мінімальна пенсія в Україні ледве сягає 300 злотих. https://apostrophe.ua/ua/news/economy/2 ... mit/295100

Пенсія менша за мінімальну – отримай доплату
Якщо сума польського ZUS та українського в сумі нижча за мінімальну польську пенсію за віком для українця, що проживає у Польщі, то особа може розраховувати на додаткову доплату.
Тобто, якщо українська пенсія складає 300 злотих, а з Польщі – всього 100 злотих, то ZUS виплатять 1 188,44 злотих у розмірі мінімальної польської пенсії за віком.
Важливо, що іноземці отримують мінімальну пенсію у Польщі відповідно до вимог, а саме:
право на пенсію для іноземців (тобто необхідний вік, сплата внесків у Польщі, а також відповідний стаж);
постійне проживання у Польщі;
право на законне перебування.
https://24tv.ua/economy/pensiya-dlya-uk ... u_n2306090

На дітей виплати:
Виплати 500+ в Польщі зростуть до 800 злотих на місяць https://uapl.info/vyplaty-500-v-polshch ... ska-vlada/

Так що заманюють не тільки молодь, але і передпенсійний вік бачить перспективу.


Об'єктивно кажучи, що мінімальна українська, що середня українська, що мінімальна польська в Польщі, і навіть середня польська в Польщі - приблизно однаково безперспективні. Причому остання і не світить мігрантам середнього віку
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34794
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 763764765766767 ... 2084>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама