Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 789790791792793 ... 2061>
Повідомлення Додано: Сер 07 чер, 2023 21:57

  rjkz написав:
  Shaman написав:
  rjkz написав:...
Так что будем развивать тему разговоров о вас? я могу долго продолжать .

бачу комусь дозволяється хамити, але саме таких чомусь оберігають від неприємних повідомлень у відповідь. ну то таке, еміграція, стрес - треба берегти наших мужніх емігрантів..

щоб відійти від непотрібного флуду давайте дотримуватися певних речей - бо бачу, що не бажаєте шукати компроміси.

можете розповідати про Америку гарне (але бажано правду, а не пропаганду), але не треба розповідати, як в Україні погано й що у всіх, хто залишилися - ніяких перспектив. про погане за потреби розповімо самі.

про стелю, яку досягли - а дрібний бізнес потроху здає позицію більш великому. й ті, хто не зміг масштабувати свій бізнес стикається з тим, що бізнес чахне.

коли кажу про групу підтримки - то маю на увазі, що ви найуспішніший приклад еміграції. тому ви прапор й емігрантів, й просто втікачів. а деякі взагалі розповідають лише про негаразди в Україні, ніякої інфо про своє життя за кордоном. а еміграцію в Польщу особисто я не вважаю взагалі якимось досягненням.

бо якби еміграція йшла за принципом - там де, краще - то США в сучасному вигляді не виникли б. бо тоді їхали за свободою, за правом особисто керувати своїм життям. й в якихось сферах в Україні зараз навіть більше свободи, ніж в США.

й не узагальнюйте - я ніколи не писав, що в США або особисто у вас погано
з надією на взаєморозуміння


Вы знаете, Вы в чем-то правы.
Я перешел некую черту. И сделал это сознательно.
Если Вы следили за "дискуссией" то, возможно, заметили, что я проявил достаточное терпение на выпады некоторых форумчан, надеясь, что повыёживаются и успокоятся. Не успокоились. Я давал неоднозначные намеки, что лезть в личное сверх того, что я готов сказать - ту мач. Не подействовало. Постоянные нападки, "возраст" (меня это волнует только в том плане, что приходится рассчитывать время которое у меня есть), волнует (ну капец как) работает моя жена или не работает, уже до детей добрались.Пришлось "включить хама" в ответ. Как-бы Вы поступили на моем месте?
Вообще я белый и пушистый. :mrgreen:
В целом, я на этой ветке пишу о своем восприятии США, что пишу плохого про Украину - основано на своем жизненном опыте. Если кто-то живет в рафинированных условиях - он может со мной не согласиться. Если Вы видите позитивные изменения в последние годы - я очень рад. Я с самого начала верил в Зеленского. И ни разу не поддал его сомнению.
Очень хочу верить в светлое будущее Украины, но мое оставшееся :mrgreen: время принадлежит уже не мне. Я лишь вынужден делать выбор за тех, за кого в ответе.
Поэтому, сорри, возврата в Украину насовсем особо ждать не стоит.
Да и кому я там нужен? Про США плохого не говорю, в Украине какие-то недостатки посмел узреть. ФУ_ФУ-ФУ на меня.

дивиться, як я розумію американські закони, навіть якщо вас хтось обклав матом, це не дає вам прави бити комусь пику - чи не так?

але коли в США - лише позитивне сприйняття, в Україні - лише негативне - ви ж розумієте, що так не буває. та й гроші ви заробили в Україні. ;)

про зелену владу - я анекдот вже розповідав. з 2019 року я навпаки бачу більше негативних моментів, ніж позитивних.

я взагалі не бачу сенсу повертатися в України - ані з США, Канади, ані з Німеччини. з Польщі бачу :)

а про Америку - не наша класика :D


а ось це - щось дуже нагадує

Сегодня родина там, где задница в тепле
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5875
З нами з: 29.09.19
Подякував: 571 раз.
Подякували: 1385 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Сер 07 чер, 2023 22:10

  Shaman написав:я взагалі не бачу сенсу повертатися в України - ані з США, Канади, ані з Німеччини. з Польщі бачу :)

Повернутися з Польщі в Україну, щоб років через 20 нарешті почати жити як у Польщі? Так собі план.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3170
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 чер, 2023 22:17

  Gastarbaiter написав:
  Shaman написав:я взагалі не бачу сенсу повертатися в України - ані з США, Канади, ані з Німеччини. з Польщі бачу :)

Повернутися з Польщі в Україну, щоб років через 20 нарешті почати жити як у Польщі? Так собі план.

Статья за 2019 рік.
Директор Світового банку: 50 років, щоб наздогнати Польщу
https://minfin.com.ua/ua/2019/11/12/39691183/
maza5
 
Повідомлень: 402
З нами з: 27.08.14
Подякував: 21 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 чер, 2023 22:21

  maza5 написав:
  Gastarbaiter написав:
  Shaman написав:я взагалі не бачу сенсу повертатися в України - ані з США, Канади, ані з Німеччини. з Польщі бачу :)

Повернутися з Польщі в Україну, щоб років через 20 нарешті почати жити як у Польщі? Так собі план.

Статья за 2019 рік.
Директор Світового банку: 50 років, щоб наздогнати Польщу
https://minfin.com.ua/ua/2019/11/12/39691183/

Польща вже перегнала Португалію, і майже догнала Іспанію, Греція нервово покурює збоку.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34745
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 07 чер, 2023 22:25

  airmax78 написав:
  maza5 написав:
  airmax78 написав:Якщо є законні підстави для перетину кордону та відповідні документи від роботодавця - то і зараз випускають.

Яка у вас була в березні на 05.03.2022 правова підстава для перетину кордону України під час війскового стану для чоловіків 18-60. Тим паче відрядження..ще на півтора року.. ??

Були підстави. Інакше б не випустили. Тоді ще все дуже жорстко було. Це потім вже всілякі всюдихіди типу Бігора почали мутити.

Ви завжди казали про відрядження.Що вас роботодавець змусив виїхати. Але це не є правовою підставої для перетину кордону, тимпаче на березень 2022
П.С. У вас скоріше подвійне громадянство. І виїхали ви за паспортом не громадянина України.
Востаннє редагувалось maza5 в Сер 07 чер, 2023 22:47, всього редагувалось 2 разів.
maza5
 
Повідомлень: 402
З нами з: 27.08.14
Подякував: 21 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 чер, 2023 22:32

  maza5 написав:
  Gastarbaiter написав:
  Shaman написав:я взагалі не бачу сенсу повертатися в України - ані з США, Канади, ані з Німеччини. з Польщі бачу :)

Повернутися з Польщі в Україну, щоб років через 20 нарешті почати жити як у Польщі? Так собі план.

Статья за 2019 рік.
Директор Світового банку: 50 років, щоб наздогнати Польщу
https://minfin.com.ua/ua/2019/11/12/39691183/

То було до війни. Тепер щоб повернутись до того стану ще зо 20 треба. Та хоч і 50. Вони у всіх є?)
В Польщі один, як на мене мінус - клімат. Решта мінусів притаманні іншим країнам Європи. А ті плюси, за якими так сумують свіжоприбулі (медицина, банківська сфера тощо) - то ще треба зберегти. Як і цінову доступність послуг.
Востаннє редагувалось gonchik74 в Сер 07 чер, 2023 22:39, всього редагувалось 1 раз.
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 712
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 119 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 чер, 2023 22:39

  gonchik74 написав:
  maza5 написав:Статья за 2019 рік.
Директор Світового банку: 50 років, щоб наздогнати Польщу
https://minfin.com.ua/ua/2019/11/12/39691183/

То було до війни. Тепер щоб повернутись до того стану ще зо 20 треба.

Зараз цей шлях займе років 10 замість 50. Тому що тоді на нас всім пох було, а зараз весь цивілізований світ прийме в цьому участь. План Маршалла нервово палитиме у Флая в цоколі.
airmax78
 
Повідомлень: 42889
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5285 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 07 чер, 2023 22:54

  maza5 написав:
  airmax78 написав:Були підстави. Інакше б не випустили. Тоді ще все дуже жорстко було. Це потім вже всілякі всюдихіди типу Бігора почали мутити.

Ви завжди казали про відрядження.Що вас роботодавець змусив виїхати. Але це не є правовою підставої для перетину кордону, тимпаче на березень 2022
П.С. У вас скоріше подвійне громадянство. І виїхали ви за паспортом не громадянина України.

Якщо б я щось намутив - я б взагалі нічого тут не розповідав.
Подвійне громадянство не працює в цьому випадку.
airmax78
 
Повідомлень: 42889
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5285 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 07 чер, 2023 22:57

  airmax78 написав:
  gonchik74 написав:
  maza5 написав:Статья за 2019 рік.
Директор Світового банку: 50 років, щоб наздогнати Польщу
https://minfin.com.ua/ua/2019/11/12/39691183/

То було до війни. Тепер щоб повернутись до того стану ще зо 20 треба.

Зараз цей шлях займе років 10 замість 50. Тому що тоді на нас всім пох було, а зараз весь цивілізований світ прийме в цьому участь. План Маршалла нервово палитиме у Флая в цоколі.

Пятилетку за три года! Я вже застарий, щоб в це вірити. В середині 90-х один знайомий виграв грінкарту. І наповнений мріями про світле майбутнє України не поїхав. Мовляв у нього тут перспективи ого-го. Бізнес почав. Потім з тяжкою бідою купив ту грінку через років п‘ять.
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 712
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 119 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 чер, 2023 23:03

  airmax78 написав:
  maza5 написав:
  airmax78 написав:Були підстави. Інакше б не випустили. Тоді ще все дуже жорстко було. Це потім вже всілякі всюдихіди типу Бігора почали мутити.

Ви завжди казали про відрядження.Що вас роботодавець змусив виїхати. Але це не є правовою підставої для перетину кордону, тимпаче на березень 2022
П.С. У вас скоріше подвійне громадянство. І виїхали ви за паспортом не громадянина України.

Якщо б я щось намутив - я б взагалі нічого тут не розповідав.
Подвійне громадянство не працює в цьому випадку.

Ви все це все пишите на приколі?
Ще раз повторюю.Станом на березень 2022 громадянин України (Ч18-60) не мав права перетнути кордон України для відрядження.
П.С. Навіть моряків з трудом випускали, але пізніше.
Заброньованих працівникіа стали випускати для відрядження теж пізніше, але там теж чітко термін повернення.
Востаннє редагувалось maza5 в Сер 07 чер, 2023 23:11, всього редагувалось 4 разів.
maza5
 
Повідомлень: 402
З нами з: 27.08.14
Подякував: 21 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 789790791792793 ... 2061>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама