Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 507508509510511 ... 2004>
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 07:46

  BIGor написав:
  Bolt написав:Чувака торкануло:


Я думаю є два типа людей: одні пасіонарії яким все одно, другі - люди які завжди прагнуть кращого (вони скоріше всього і роблять революції). Автор - з другого типу людей, молодець що підняв одне місце і робить те що вважає за потрібним.

Цілком поділяю його думки. У Львові, з роботою завжди була дупа.Сам років 10 тому робив в держ конторі де за 400$ перекидував декілька папірців в день, а траплялося і в місяць, притому мав купу вільного часу. В той час, як у приватників за ті самі гроші народ іпошив по чорному. Він тут згадав, що працював на металопрофілі за 500 грн в 2008 році, на той час в мене на ЛАЗі, ЗП була 1300 грн(інженер, теж згрубша особливо не напрягався)
Чому звернув увагу, на це. Живу за містом, тут поруч є виробник металопрофілю. Ну і син сусіда вирішив туди влаштуватись. Відробив пів року, звільнився бо заробив за цей час декілька тисяч😳. Так, випиває. Ім там поробили такі штрафи-декілька тисяч. Каже там люди за зпкосячений матеріал мають по 100 тис заборгованість перед фірмою. На місці власника, я би таких повиганяв нафіг але він того не робить , одже можна зробити висновок, що користуючись невіглаством працівників, він змушує працювати їх задурно. В будь-якому випадку не дивлячись на всі штрафи, якщо людина відробила всі зміни їй мусять заплатити мінімалку, але навіть тої немає.
Як би і не отримував оренду, що приблизно дорівнює двом середнім ЗП, за відрахуванням податків, я би давно вже би звідси втік, бо в Україні, навіть після перемоги, нічого хорошого не буде. М-менталітет.
Bolt
 
Повідомлень: 2830
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 07:58

Re: Еміграція, заробітчанство

BIGor написав:
  Bolt написав:Чувака торкануло:


Я думаю є два типа людей: одні пасіонарії яким все одно, другі - люди які завжди прагнуть кращого (вони скоріше всього і роблять революції). Автор - з другого типу людей, молодець що підняв одне місце і робить те що вважає за потрібним.
Ви явно переплутали терміни. Пасіонарії не від слова пасивні
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 08:00

Re: Еміграція, заробітчанство

Bolt написав:
  BIGor написав:
  Bolt написав:Чувака торкануло:


Я думаю є два типа людей: одні пасіонарії яким все одно, другі - люди які завжди прагнуть кращого (вони скоріше всього і роблять революції). Автор - з другого типу людей, молодець що підняв одне місце і робить те що вважає за потрібним.

Цілком поділяю його думки. У Львові, з роботою завжди була дупа.Сам років 10 тому робив в держ конторі де за 400$ перекидував декілька папірців в день, а траплялося і в місяць, притому мав купу вільного часу. В той час, як у приватників за ті самі гроші народ іпошив по чорному. Він тут згадав, що працював на металопрофілі за 500 грн в 2008 році, на той час в мене на ЛАЗі, ЗП була 1300 грн(інженер, теж згрубша особливо не напрягався)
Чому звернув увагу, на це. Живу за містом, тут поруч є виробник металопрофілю. Ну і син сусіда вирішив туди влаштуватись. Відробив пів року, звільнився бо заробив за цей час декілька тисяч. Так, випиває. Ім там поробили такі штрафи-декілька тисяч. Каже там люди за зпкосячений матеріал мають по 100 тис заборгованість перед фірмою. На місці власника, я би таких повиганяв нафіг але він того не робить , одже можна зробити висновок, що користуючись невіглаством працівників, він змушує працювати їх задурно. В будь-якому випадку не дивлячись на всі штрафи, якщо людина відробила всі зміни їй мусять заплатити мінімалку, але навіть тої немає.
Як би і не отримував оренду, що приблизно дорівнює двом середнім ЗП, за відрахуванням податків, я би давно вже би звідси втік, бо в Україні, навіть після перемоги, нічого хорошого не буде. М-менталітет.

У вас психологічна травма від роботи в держустановах, і проектуєте свій драматичний досвід то на весь Львів, то на всю Україну. Повірте, світ трохи ширший, і у вас хибні уявлення навіть про Україну
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 08:29

  akurt написав:Не обов'язково звертатися до консульства України для оформлення довіреності.
Є інша процедура:
- Довіреність оформляється у нотаріуса країни перебування.
- Проставляється апостиль країни оформлення довіреності.
- Переклад довіреності обов'язково виконується в Україні, а не в країні оформлення довіреності.

теоретик це добре
але якщо практично, но нотаріусів там по пальцях можна перерахувати
пробитись до них - це теж черга
а вартість таких послуг вас ддуууууууже здивує)))
ви неньку після цього довго будете згадувати
Олежан
 
Повідомлень: 1178
З нами з: 01.12.20
Подякував: 19 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 08:30

  Хомякоид написав:
  Олежан написав:сделать доверку в консульстве это от месяца до бесконечности
словить окно - большая удача
стоимость доверки $1к +/-
и что потом с суммой делать? кто ее вывозить будет? каким образом?


Я в 2021 делал во Франкфурте.
90 евро и до часа времени.


в 2021 роцу.
зараз в британії - 2500 фунтів, черга на 3 місяці
найдешевше - литва 800 ойро, черга біля місяця

за 90 ойро там ніхто навіть слухавку не візьме
Олежан
 
Повідомлень: 1178
З нами з: 01.12.20
Подякував: 19 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 08:57

  Олежан написав:
  Хомякоид написав:
  Олежан написав:сделать доверку в консульстве это от месяца до бесконечности
словить окно - большая удача
стоимость доверки $1к +/-
и что потом с суммой делать? кто ее вывозить будет? каким образом?


Я в 2021 делал во Франкфурте.
90 евро и до часа времени.


в 2021 роцу.
зараз в британії - 2500 фунтів, черга на 3 місяці
найдешевше - литва 800 ойро, черга біля місяця

за 90 ойро там ніхто навіть слухавку не візьме

Ріспект в Британії? Цікаво, Трібека - Польща, Ейрмакс - Відень, Біі- Польща. Всі растішки по закордонам :mrgreen: Так би мовити, не словами - а ділом!
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8765
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 1719 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 08:58

  Bolt написав:бо в Україні, навіть після перемоги, нічого хорошого не буде. М-менталітет.

Менталітет- то є ми. Ми його створюємо.
Wisznia2021
 
Повідомлень: 494
З нами з: 24.01.22
Подякував: 1 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 09:03

BIGor масштабы бегства впечатляют
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22669
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 09:06

  Олежан написав:сделать доверку в консульстве это от месяца до бесконечности
словить окно - большая удача
стоимость доверки $1к +/-
и что потом с суммой делать? кто ее вывозить будет? каким образом?

Какая проблема приехать во Львов и сделать доверку здесь?
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22669
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 09:24

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

BIGor написав:
  Олежан написав:
  Хомякоид написав:
Я в 2021 делал во Франкфурте.
90 евро и до часа времени.


в 2021 роцу.
зараз в британії - 2500 фунтів, черга на 3 місяці
найдешевше - литва 800 ойро, черга біля місяця

за 90 ойро там ніхто навіть слухавку не візьме

Ріспект в Британії? Цікаво, Трібека - Польща, Ейрмакс - Відень, Біі- Польща. Всі растішки по закордонам :mrgreen: Так би мовити, не словами - а ділом!
Бігор теж не в Україні
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 507508509510511 ... 2004>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама