Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 741742743744745 ... 2076>
Повідомлення Додано: П'ят 26 тра, 2023 12:28

  Faceless написав:
nekefer написав:
  BIGor написав:Так вони мають пройти підготовку (я так розумію ширина колеї різна), в Варшаві в 22 році ще їздили. Чи Ви хотіли щоб Вам нові подарували?
Та і старі трамваї - і Краків закупляє разом з новими.
Отакі купляють https://transphoto.org/vehicle/91133/ і модернізують на такі https://transphoto.org/vehicle/160599/ 1974 року
Німці в Дюсельдорфі не стидаються їздити на трамваї 1974 року.


ну может подготовят, когда-нибудь
кстати знаете что проезд в конотопском трамвае бесплатный? знаете почему :?: потому что продажа талончиков не покрывала зарплату продавца, возить бесплатно дешевле для бюджета города, ну просто для понимания общей картины, не пиара
Це відколи? Я свого часу поїздив, там по-своєму уікаво, старі трамваї оригінальні, таких ніде в Україні більше немає

я не в курсе деталей, сейчас проезд бесплатный и без кондукторов и без всяких бесконтактных терминалов подавно
НО лично водитель трамвая, периодически выходит из кабины и предлагает приобрести купить "благотворительный"! талончик за 1 грн
смысл всего этого понять сложно, зато пиар
nekefer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1006
З нами з: 24.10.14
Подякував: 64 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 тра, 2023 12:51

Re: Еміграція, заробітчанство

  nekefer написав:сейчас проезд бесплатный и без кондукторов и без всяких бесконтактных терминалов подавно
НО лично водитель трамвая, периодически выходит из кабины и предлагает приобрести купить "благотворительный"! талончик за 1 грн
смысл всего этого понять сложно, зато пиар

Безкоштовний проїзд це пр-компанія яка натякає конотопчанам кидати свої автівки і користуватись ГТ.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8867
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1329 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 тра, 2023 12:54

  airmax78 написав:
  Bolt написав:
  BIGor написав:Ті що з Дюсельдорфа - останні в 2022 році купили.
А якщо ви бачили як будують тей трамвай - то там все міняють, і комунікації, і естакади-тунелі роблять (як на Опольській), і хідники і велодоріжки. Це не просто кинути рельси на асфальт...
А так звичайно Кракову дуже не вистачає деавтомобілізації, ех, до Європи ще років 30...

Які в Кракові розвязочки прикольні побудовані, коли з Бонарки в сторону Нової Хути їхати. Таких у Львові бракує. Садовий мудак.

Вас, хлопці, важко зрозуміти: "Велике будівництво" - це перемога чи зрада?

Велике крадівництво взагалі жодним чином не зачепило мою провінцію. Можливо десь далеко між якимось селами і робили розв'язки чи естакади, але я того не знаю.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8867
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1329 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 тра, 2023 13:06

Re: Еміграція, заробітчанство

BIGor написав:
  nekefer написав:сейчас проезд бесплатный и без кондукторов и без всяких бесконтактных терминалов подавно
НО лично водитель трамвая, периодически выходит из кабины и предлагает приобрести купить "благотворительный"! талончик за 1 грн
смысл всего этого понять сложно, зато пиар

Безкоштовний проїзд це пр-компанія яка натякає конотопчанам кидати свої автівки і користуватись ГТ.
В Конотопі можна ГТ замінити походом пішки, місто маленьке. Крім того, трамвай там це 1% ГТ, в основному маршрутки, причому досі є "мікроавтобуси"
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34781
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 26 тра, 2023 13:19

  Shaman написав:
  ЛАД написав:.........
По Кракову середня - 5500 зл. наруки десь

,а по Харькову было где-то 10000 грн. Грубо 1300 долл. против 400. В 3 раза выше.
По итогу сумма налогов в Польше намного выше. Отсюда и возможности закупки оружия.

навіть в Харкові до війни 10 т грн - це була без досвіду зп.
люди з досвідом - від 15 т грн.

По какой специальности?
В Харькове даже перед войной, наверное, самой массовой профессией была продавец. И не в бутиках.
Можете посмотреть https://index.minfin.com.ua/ua/labour/salary/average/. Только не забывайте, что здесь указана "грязная" (доналоговая) зарплата.
Востаннє редагувалось ЛАД в П'ят 26 тра, 2023 13:55, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 26 тра, 2023 13:22

  Bolt написав:
  BIGor написав:.....
Скільки я заробляю і моя сім'я я тут не писав. Але Шаман писав що 3 кує на одного в Польщі це бідність.

Ни чого собі, при середній ЗП 6 кзл, яка багатьом полякам може тільки снитися, вважати 14 кзл за бідність?!

Шаман говорил, если не ошибаюсь, и что 60 тыс. грн в Украине - это минимум для нормальной жизни.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 26 тра, 2023 14:06

  ЛАД написав:
  Shaman написав:
  ЛАД написав:
,а по Харькову было где-то 10000 грн. Грубо 1300 долл. против 400. В 3 раза выше.
По итогу сумма налогов в Польше намного выше. Отсюда и возможности закупки оружия.

навіть в Харкові до війни 10 т грн - це була без досвіду зп.
люди з досвідом - від 15 т грн.

По какой специальности?
В Харькове даже перед войной, наверное, самой массовой профессией была продавец. И не в бутиках.
Можете посмотреть https://index.minfin.com.ua/ua/labour/salary/average/. Только не забывайте, что здесь указана "грязная" (доналоговая) зарплата.

а ви не забувайте, що велика частина зп неофіціна, особливо у продавців.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5934
З нами з: 29.09.19
Подякував: 573 раз.
Подякували: 1391 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 26 тра, 2023 14:58

  ЛАД написав:
  Bolt написав:
  BIGor написав:.....
Скільки я заробляю і моя сім'я я тут не писав. Але Шаман писав що 3 кує на одного в Польщі це бідність.

Ни чого собі, при середній ЗП 6 кзл, яка багатьом полякам може тільки снитися, вважати 14 кзл за бідність?!

Шаман говорил, если не ошибаюсь, и что 60 тыс. грн в Украине - это минимум для нормальной жизни.

Для Києва дійсно не про що, але для якогось середнього обл. центра типу Вінниці думаю що було б достатньої сумою, але там таких доходів немає.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8867
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1329 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 тра, 2023 18:50

  Shaman написав:
  ЛАД написав:
  Shaman написав:........
навіть в Харкові до війни 10 т грн - це була без досвіду зп.
люди з досвідом - від 15 т грн.

По какой специальности?
В Харькове даже перед войной, наверное, самой массовой профессией была продавец. И не в бутиках.
Можете посмотреть https://index.minfin.com.ua/ua/labour/salary/average/. Только не забывайте, что здесь указана "грязная" (доналоговая) зарплата.

а ви не забувайте, що велика частина зп неофіціна, особливо у продавців.

По-моему, у Вас устаревшие представления о торговле. Какая "неофіціна частина" у продавца в АТБ или любом др. супермаркете, да и в др. магазинах?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 26 тра, 2023 19:07

  ЛАД написав:По-моему, у Вас устаревшие представления о торговле. Какая "неофіціна частина" у продавца в АТБ или любом др. супермаркете, да и в др. магазинах?

А Барабан?
На территории Барабашово единовременно работает в среднем около 12 тысяч торговых объектов. Предпринимателей чуть меньше, потому что у некоторых из них — по несколько торговых точек.
Каждый предприниматель — в среднем, плюс три-четыре рабочих места — пару реализаторов, грузчик, и еще, возможно, водитель. В целом, Барабашово дает Харькову около 60 тысяч рабочих мест".
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3176
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 532 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 741742743744745 ... 2076>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Олежан, Модератор і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама