Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 766767768769770 ... 2076>
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 09:12

  Ой+ написав:
  rjkz написав:Все думают, что что-то будет.

З 65 років може бути соціальна пенсія навіть без стажу.


Не факт.
И Ваш ответ демонстрирует, насколько большинство форумчан, не говоря про остальных людей, далеки от понимания как функционирует ПФУ и в какой он ж0пе.
ЗЫ: если я-бы нашел первую трудовую, которую оформил еще до вуза, то стаж учебы пошел-бы в учет. Тогда уже имеющийся стаж в Украине почти 30 лет.
И что я-бы имел с него? Нечто близкое к 70 долларам? Это больще чем ноль?
Нафиг надо.
Да и ПФУ если не дадут обанкротится, то будет дотироваться из бюджета для поддержания иллюзии, что в Украине есть пенсионная система.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16531
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8328 раз.
Подякували: 5196 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 09:27

  rjkz написав:
  San написав:Оу, кто-то в розовых очках и думает, что у него будет достаточная пенсия в Украине? Кто будет платить пенсию в стране, где пенсионеров становится больше, чем работников, где пока система, что трудоспособные платят пенсии пенсионерам? Где огромный дефицит при минималках и стаже в 35 лет? Где в итоге просто обязан быть сдвиг в накопительную пенсию, и будет геп в доходах пенсионного фонда?

Я просто уверен, что Николай или Бигор будут жить в своих странах на пенсии лучше, чем 95% тех форумчан, что останутся в Украине


Дело в том, что большинство народа не имеет понятия как работает пенсионная система в Украине.
Я когда-то простыни на этот счет выкладывал - ликбез.
Все думают, что что-то будет.

Я точно знаю, що буде 70 доларів або більше. Кілограм бананів, на хвилиночку, в будь-які часи коштував 1,0-1,5 долари (це для порівняння).
ПС цитата з довоєнного часу:
«Українцям не варто розраховувати на пенсію, якщо вона не буде включати накопичень в недержавні пенсійні фонди». Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8865
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1327 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 09:56

  rjkz написав:
  Ой+ написав:
  rjkz написав:Все думают, что что-то будет.

З 65 років може бути соціальна пенсія навіть без стажу.


Не факт.
И Ваш ответ демонстрирует, насколько большинство форумчан, не говоря про остальных людей, далеки от понимания как функционирует ПФУ и в какой он ж0пе.
ЗЫ: если я-бы нашел первую трудовую, которую оформил еще до вуза, то стаж учебы пошел-бы в учет. Тогда уже имеющийся стаж в Украине почти 30 лет.
И что я-бы имел с него? Нечто близкое к 70 долларам? Это больще чем ноль?
Нафиг надо.
Да и ПФУ если не дадут обанкротится, то будет дотироваться из бюджета для поддержания иллюзии, что в Украине есть пенсионная система.

Я написав, що може, а не буде обов'язково. Вище постом правильно зазначили, що враховується на члена сім'ї, тому бажано не мати сім'ї, або обом бути без стажу і доходу :mrgreen:. Ну це для тих, для кого це проблема стаж.
Навчання до 2004 і так зараховують в стаж, після тільки при умові сплати внесків.
Крім самої пенсії статус пенсіонера, це і право на субсидії і ще якісь дрібниці, типу проїзду громадським транспортом наразі.
Ну то що пенсії зазвичай невеличкі і що ПФУ на дотаціях, то я не заперечував. І що в перспективі хіба гірше, в тому числі і через крупномасштабну еміграцію, також ні.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6624
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1017 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 10:05

  San написав:Starikan
и как выжить на пенсию в 6-7 тыс грн? это ж нищая жизнь

видно, яка тема близька багатьом форумчанам :D

а тепер питання з *. всі порівнюють, які низькі пенсії в Україні й які високі в інших країнах.

а тепер деталі - а скільки в тих високих пенсіях доля держави, а скільки власних накопичень людини. й раптово виявиться, що висока пенсія тому, що людина все життя скирдувала чималі суми собі на пенсію. а у нас якось навпаки - чим менше людина скирдувала за життя, тим більше жаліється про низьку пенсію.

пенсії від держави в більшості країн - це на їду. окрім держслужбовців

проблема в тому, що немає механізму скирдування, немає приватних пенсійних фондів та таке інше - це проблема багато чого немає. тому скирдують в матрац або під грушу - якраз класичний приклад, коли гроші не працюють й немає інвестицій. все пов'язано.

але немає й культури накопичення грошей, як тут пишуть - держава ЩОСЬ МАЄ забезпечити.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5930
З нами з: 29.09.19
Подякував: 573 раз.
Подякували: 1391 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 10:08

  Bolt написав:
  San написав:Starikan
и как выжить на пенсию в 6-7 тыс грн? это ж нищая жизнь

Ну это ещё жирно. У мну маманя около 35 лет конструктором отработала 4 к пенсия😟 6-7к это кто уде при Украине на более-менее приличной работе поработал.

а ви навіть не сплачували стільки грошей, щоб вашій матері платили пенсію. платили умовно з моїх грошей.

й це яскравий приклад - ви пенсію виплатить, але щоб особисто я не платив. отак й живемо
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5930
З нами з: 29.09.19
Подякував: 573 раз.
Подякували: 1391 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 10:15

  Shaman написав:
  Bolt написав:
  San написав:Starikan
и как выжить на пенсию в 6-7 тыс грн? это ж нищая жизнь

Ну это ещё жирно. У мну маманя около 35 лет конструктором отработала 4 к пенсия😟 6-7к это кто уде при Украине на более-менее приличной работе поработал.

а ви навіть не сплачували стільки грошей, щоб вашій матері платили пенсію. платили умовно з моїх грошей.

й це яскравий приклад - ви пенсію виплатить, але щоб особисто я не платив. отак й живемо

Коли машину на облік ставив, двадцаточку в ПФ довелось перерахувати. Не кажучи вже про 7, 5% які стягуються туди ж з послуг мобільного зв'язку. 😏
Пи. Си. А, що я зроблю , якщо у нас нас на роботу беруть, як зазначив вчора Бігор тільки в дружні, молодіжні колективи?!. 😉
Bolt
 
Повідомлень: 2866
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 10:47

  Bolt написав:
  Shaman написав:
  Bolt написав:Ну это ещё жирно. У мну маманя около 35 лет конструктором отработала 4 к пенсия😟 6-7к это кто уде при Украине на более-менее приличной работе поработал.

а ви навіть не сплачували стільки грошей, щоб вашій матері платили пенсію. платили умовно з моїх грошей.

й це яскравий приклад - ви пенсію виплатить, але щоб особисто я не платив. отак й живемо

Коли машину на облік ставив, двадцаточку в ПФ довелось перерахувати. Не кажучи вже про 7, 5% які стягуються туди ж з послуг мобільного зв'язку. 😏
Пи. Си. А, що я зроблю , якщо у нас нас на роботу беруть, як зазначив вчора Бігор тільки в дружні, молодіжні колективи?!. 😉

про молодий дружний колектив - це мем, який має дуже далеке відношення до реальності.

це ви влаштовуєтесь на такі роботи, бо вам потрібен вільний час для своїх справ. а є багато робот, де треба працювати - й там гроші платять - де менше, де більше, де взагалі чимало - залежить від вашого досвіду.

ви свідомо обрали свій напрямок, але не кажіть, що не можна по-іншому.
можна, але треба дещо змінити в собі ;)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5930
З нами з: 29.09.19
Подякував: 573 раз.
Подякували: 1391 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 10:48

Re: Еміграція, заробітчанство

Bolt написав:
  Shaman написав:
  Bolt написав:[quote="5584032:San"]Starikan
и как выжить на пенсию в 6-7 тыс грн? это ж нищая жизнь

Ну это ещё жирно. У мну маманя около 35 лет конструктором отработала 4 к пенсия 6-7к это кто уде при Украине на более-менее приличной работе поработал.

а ви навіть не сплачували стільки грошей, щоб вашій матері платили пенсію. платили умовно з моїх грошей.

й це яскравий приклад - ви пенсію виплатить, але щоб особисто я не платив. отак й живемо

Коли машину на облік ставив, двадцаточку в ПФ довелось перерахувати. Не кажучи вже про 7, 5% які стягуються туди ж з послуг мобільного зв'язку.
Пи. Си. А, що я зроблю , якщо у нас нас на роботу беруть, як зазначив вчора Бігор тільки в дружні, молодіжні колективи?!. [/quote]

Ну капець, з тої нещасної двадцятки вам тепер типу вклонитися мають? З послуг мобільного ще смішніше.
Ну а про роботу - то, як ви до роботи відноситеся, то й не дивно. Отаке замкнуте коло.

Взагалі, непогано тему пенсій підняли, неочікувано. Я власне коли писав про пенсії, не мав мети доводити що в нас щось добре. В нашому ПФ катастрофа вже багато років, і шляху виходу не видно, вже кілька років тому була відповідна тема і я викладав там свої думки, то ж не бачу сенсу ні повторювати та й то оффтоп. Але я хочу звернути увагу, що й розраховувати на пенсії в більшості інших країн, особливо, якщо об'єктивно не наберете там стаж - теж не варто. В тій же Польщі зокрема. Ну, окрім Гастарбайтера - в нього, певен, все буде добре :mrgreen:
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34781
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 11:00

  Bolt написав:Пи. Си. А, що я зроблю , якщо у нас нас на роботу беруть, як зазначив вчора Бігор тільки в дружні, молодіжні колективи?!. 😉

оплата досвідом
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34807
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 11:01

Re: Еміграція, заробітчанство

  Faceless написав:В нашому ПФ катастрофа вже багато років, і шляху виходу не видно, вже кілька років

если обобщить, то поколение рабочего возраста 20-50 лет (т.е. 1973-2003 г.р.) вне в состояние содержать своих родителей, да и себя самих также, при том что детей у этого поколения в разы меньше чем у прошлых
а уж причины толи руки не с того места, толи в голове опилки... но проще всего назначить виновными марсиан :!:
Востаннє редагувалось nekefer в Нед 04 чер, 2023 11:01, всього редагувалось 1 раз.
nekefer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1006
З нами з: 24.10.14
Подякував: 64 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 766767768769770 ... 2076>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон, Gastarbaiter і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама