Чому затримують видачу паспортів: роз'яснення...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 24 чер, 2022 02:06

Чому затримують видачу паспортів: роз'яснення...

Пропонуємо до обговорення:
Державна міграційна служба пояснює затримку з видачею ID-карт та паспортів громадянина України для виїзду за кордон порушенням логістики постачання матеріалів та компонентів для їх виготовлення.

Дивися повний текст
Чому затримують видачу паспортів: роз'яснення Міграційної служби
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99890
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 чер, 2022 02:06

Так проведіть роз'яснювальну роботу серед працівників дмс, що паспорт- книжечка дійсний пів року під час війни навіть без чергового вклеювання фото А не так, як в Черкасах: паспорт забирають, а айди нема . І людина взагалі без документа.
479_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 24.06.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 чер, 2022 14:12

Цікаво що робити вагітним??? Паспорт з квітня ще чекаю, а з тим папірцем що дали ніде не приймають що робити і як оформлювати дитину в пологовому, поясніть будь ласка і скільки ще його чекати????
andreevnaksenia111
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 24.06.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 чер, 2022 02:26

Ми це розуміємо, але в такому випадку, чому коли ми подавали на закордонний паспорт працівник паспортного столу дає брехливу інформацію, ми заплатили за швитке виготовлення паспорта на протязі 2х неділь, а тепер як я розумію нас намахали і ми повинні чекати паспорта на протязі 1-1,5 місяця, напевне коли ми ідемо до такого органу то повинні отримувати реальну картину, а не платити такі кошти і чекати місяцями, нам потрібен цей паспорт як найшвидше тому що можемо втратити причину по якій ми робили ці документи.
alexsrazin901
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.06.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 чер, 2022 07:08

Добре, ви пояснили чому, але якого біса я чекаю свій паспорт вже майже 2 місяці, як не обновлюю информацію що до стану документу то він вже місяць знаходиться на персоналізації данних?
Чому мене ніхто не попередив що паспорт який мав би бути готовий за 20 днів буде готовий хрін зна коли? Чому він завис на одній стадії на місяць?
Можно ж було попередити про аж таку затримку! Я б тоді не погодилася його перероблювати, бо тепер я сиджу другий місяць без заробітної плати, а співробітники паспортного столу ні! То хіба це по вашому нормально? Без свого паспорту мені в банку не дають зарплату, а як показую ксерокопію і говорю про те що він зараз на перобці то розводять руками бо він не дійсний.
elenkasamusenko16
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26.06.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 лип, 2022 09:05

Цікаво, а що робити, коли живу у прикордонній зоні, книжечку забрали, натомість нічого не видали (жодного папірця), ID обіцяли через місяць. Місяць пройшов, кажуть, що видають тільки тим, хто здав три місяці назад (у квітні), а мої документи коли будуть невідомо. То як бути - військовий стан, прикордонна зона (так щоб було зрозуміло - Придністров'я-Молдова)? Якщо за квітень ще не видали, то навіщо у червні прийняли на заміну? І ще як бонус - банк грозиться заблокувати картки, тому що відсутня актуалізація. Не дай Боже померти, то родичі і свідоцтво про смерть не зможуть отримати?
lud_sharcko
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 06.07.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 409
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 09:34
Дюрі-бачі
2 499
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 12:44
Примат
1 247
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 21:54
tolja3334
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама