Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомості

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 5455565758 ... 164>
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 15:44

  Faceless написав:
_hunter написав:
  Faceless написав:Точно не буде. Не знаю з якого радянського рецепту холодцю ви там витягнули ту цитату. Також здивую - варіянтів супів просто безліч, як з м'ясом, так і без
Так мова ж стояла сама за економію на електроенергії, яка нібито так здорожчає, що прям митися люди перестануть. Їсти все одно треба, їсти вдома все одно буде дешевше, а покласти здоров'я через дієту на самих вуглеводнях точно не варте економії кількох хвилин роботи електроплитки

Ну я хз -- что то за рецепты: первые ссылки поисковиков. Дайте свои варианты -- если мои не нравятся.
Не знаю, с чего вы так решили, но экономят обычно _деньги_, а не "свет"/газ/воду...
на самих вуглеводнях + протеины здоров'я может лечь ничуть не хуже, чем без протеинов, если что. Да, мышцы наростить не получится, но мы же про выживание говорим? :wink:


Чого вирішив - бо дискусія так пішла, саме за електроенергію. Мови про життя на межі виживання теж не було.
Щодо рецептів - ну ще тільки куховарство ми тут не обговорювали. Якщо то вам цікаво, рекомендую на сайт Клопотенка завітати, я готую чимало, але це не те місце, щоб на цю тему теревеніти

Не знаю что там куда пошло, но человек в сообщении, на которое я отвечал, писал о том, что "уперся в стену" на экономии на комуналке. Ну так я же ровно про это же: из "саме за електроенергію" в месяц можно "выжать" где-то $1 в меcяц. Ну два. При этом убрав всего один поход за мясом -- экономим десятку.
Стоит ли эта "экономия" дополнительной мороки? -- тут мы снова возвращаемся к моему утверждению
>>> но экономят обычно _деньги_, а не "свет"/газ/воду...
и вопросу "а сколько, собственно, денег нужно съэкономить?".
_hunter
 
Повідомлень: 7824
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 17:30

  _hunter написав:Не знаю что там куда пошло, но человек в сообщении, на которое я отвечал, писал о том, что "уперся в стену" на экономии на комуналке. Ну так я же ровно про это же: из "саме за електроенергію" в месяц можно "выжать" где-то $1 в меcяц. Ну два. При этом убрав всего один поход за мясом -- экономим десятку.
Стоит ли эта "экономия" дополнительной мороки? -- тут мы снова возвращаемся к моему утверждению
>>> но экономят обычно _деньги_, а не "свет"/газ/воду...
и вопросу "а сколько, собственно, денег нужно съэкономить?".


У меня рабта в командировках заиграла новыми красками.
С понедельника по пятницу обычно в разездах, завтраки в отелях обычно неплохие.
На газе и электрике неплохая экономия. В квартире автономка.

Кстати не пойму что зв проблема у людей возникает с электричеством.
Никогда не возникало проблем с лимитами, хотя жил в Киеве в трех местах и в Германии в двух. Про что говорят все эти люди ? :shock:
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 17:35

Re: Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомост

  Хомякоид написав:Никогда не возникало проблем с лимитами, хотя жил в Киеве в трех местах

Значить, ніколи не жили в хрущі, де стоїть бойлер і на лічильнику автомати, а не жучки
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34776
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 19:16

  Faceless написав:
  Хомякоид написав:Никогда не возникало проблем с лимитами, хотя жил в Киеве в трех местах

Значить, ніколи не жили в хрущі, де стоїть бойлер і на лічильнику автомати, а не жучки

На любом (ну ОК -- почти) бойлере есть переключатель "эко/фул" -- а чтоб 800 ватт нагрузки проводка не потянула -- это какой-то совсем особенный (дореволюционный :lol: ) хрущ должен быть...
Тут разве что потеоретизировать про хрущ, в котором вообще все жильцы поставили и бойлеры и кондеры и электрочайниками пользуются по 10 раз на день -- и местная трансформаторная будка не выдерживает...
_hunter
 
Повідомлень: 7824
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 19:40

Re: Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомост

_hunter написав:
  Faceless написав:
  Хомякоид написав:Никогда не возникало проблем с лимитами, хотя жил в Киеве в трех местах

Значить, ніколи не жили в хрущі, де стоїть бойлер і на лічильнику автомати, а не жучки

На любом (ну ОК -- почти) бойлере есть переключатель "эко/фул" -- а чтоб 800 ватт нагрузки проводка не потянула -- это какой-то совсем особенный (дореволюционный ) хрущ должен быть...
Тут разве что потеоретизировать про хрущ, в котором вообще все жильцы поставили и бойлеры и кондеры и электрочайниками пользуются по 10 раз на день -- и местная трансформаторная будка не выдерживает...


На пониженій потужності він півдня нагріватиметься. Див не буває. Хіба якщо на весь день би одного баку вистачало, але це як взагалі не користуватися
А є й інші споживачі, і постійно треба контролювати, щоб 2-3 не працювали одночасно
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34776
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 20:14

Re: Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомост

Родственник с выделенными 5кв, вижу в его кабинете, потребляет 3600-3700 кВт в месяц. Дом и хозяйство. И ничего...
lel
 
Повідомлень: 3478
З нами з: 10.12.13
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 400 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 20:18

Re: Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомост

lel написав:Родственник с выделенными 5кв, вижу в его кабинете, потребляет 3600-3700 кВт в месяц. Дом и хозяйство. И ничего...
Майнить, чи шо?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34776
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 20:44

  Faceless написав:
_hunter написав:
  Faceless написав:Значить, ніколи не жили в хрущі, де стоїть бойлер і на лічильнику автомати, а не жучки

На любом (ну ОК -- почти) бойлере есть переключатель "эко/фул" -- а чтоб 800 ватт нагрузки проводка не потянула -- это какой-то совсем особенный (дореволюционный ) хрущ должен быть...
Тут разве что потеоретизировать про хрущ, в котором вообще все жильцы поставили и бойлеры и кондеры и электрочайниками пользуются по 10 раз на день -- и местная трансформаторная будка не выдерживает...


На пониженій потужності він півдня нагріватиметься. Див не буває. Хіба якщо на весь день би одного баку вистачало, але це як взагалі не користуватися
А є й інші споживачі, і постійно треба контролювати, щоб 2-3 не працювали одночасно

Зачем пол дня? -- одной ночи вполне хватает.
Ну да: гриль с феном, микроволновкой и чайником одновременно лучше не включать. Насколько часто это нужно в реальной жизни -- вопрос. :roll:
Если реально нужно -- давно придумали реле приоритета.
_hunter
 
Повідомлень: 7824
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 20:46

Re: Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомост

_hunter написав:Зачем пол дня? -- одной ночи вполне хватает.
Ну да: гриль с феном, микроволновкой и чайником одновременно лучше не включать. Насколько часто это нужно в реальной жизни -- вопрос. :roll:
Если реально нужно -- давно придумали реле приоритета.

Та просто ви з тим не стикалися в реальному житті. Типу мікрохвильовку ввімкнув, забув що працює чайних/пралка/праска/обігрівач - і світло вирубає. А я таке пам'ятаю ще коли бойлери не ставили
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34776
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 20:51

Re: Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомост

  _hunter написав:Зачем пол дня? -- одной ночи вполне хватает.

Так может рассуждать только чел без семьи и детей.
Одному и кастрюльки на газу согреть хватит.
Goodman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6497
З нами з: 23.11.14
Подякував: 755 раз.
Подякували: 566 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 5455565758 ... 164>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
23 981
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 20:58
rjkz
80 29198
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 10:26
The_Rebel
1 881
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:11
cherchiltank
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама