Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомості

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 4041424344 ... 167>
Повідомлення Додано: П'ят 23 вер, 2022 07:54

  rjkz написав:
  beee написав:Судан, Йемен...
Вы на что намекаете? На парижкое метро в Киеве?😅


Я не намекаю.
Говорю открытым текстом - в надалеком будущем, генофонд Украины существенно изменится за счет представителей африканской (негроидной) рассы.
И "кто сюда поедет" в данном случае не вопрос.
Для очень многих на планете, условия жизни в Украине на несколько голов выше, чем в их странах.



Мне кадеться нужно делать упор на Белорусов.
Там по сравнению с московитами все еще адекватность наблюдаеться.

Я насмотрелся в Германии на всяких индусов с пакистанцами.
Даже Германская бюрократия не может их в масе асимилировать.
Они так и живут своими общинами.
В Украине эти контингенты быстро собьбтся в кучи и устроят национальные гетто на подобие цыганских сел в Украине.
Много пользы в Украине от цыган которые плодяться как бешенные ?
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 вер, 2022 09:58

  airmax78 написав:AFDD - це диф автомат? Це зараз всі нормальні електрики ставлять.


ніт, це дугова защита від іскріння. коштує дорого, і робить все те що діф автомат, а також мікропроцессор аналізує споживання по фазі і еслі шо не так то вимикає. діф спрацьовує тільки на утечку, а ця штука - на зміну у характері споживання. провод десь відійшов і почав трохи іскрити - діф не спрацює. а ця штука да. в мене немає але хочу купити хочаб на освітлення, там де проводка йде по дереву.

https://electrica-shop.com.ua/p36168-di ... W3EALw_wcB
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6008
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2656 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 вер, 2022 10:23

  trololo написав:
  airmax78 написав:AFDD - це диф автомат? Це зараз всі нормальні електрики ставлять.


ніт, це дугова защита від іскріння. коштує дорого, і робить все те що діф автомат, а також мікропроцессор аналізує споживання по фазі і еслі шо не так то вимикає. діф спрацьовує тільки на утечку, а ця штука - на зміну у характері споживання. провод десь відійшов і почав трохи іскрити - діф не спрацює. а ця штука да. в мене немає але хочу купити хочаб на освітлення, там де проводка йде по дереву.

https://electrica-shop.com.ua/p36168-di ... W3EALw_wcB

А потім береш зубило і нафіг виломуєш ті автомати, бо невідомо від чого спрацьовує.
Bolt
 
Повідомлень: 2869
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 вер, 2022 10:34

  trololo написав:
  airmax78 написав:AFDD - це диф автомат? Це зараз всі нормальні електрики ставлять.


ніт, це дугова защита від іскріння. коштує дорого, і робить все те що діф автомат, а також мікропроцессор аналізує споживання по фазі і еслі шо не так то вимикає. діф спрацьовує тільки на утечку, а ця штука - на зміну у характері споживання. провод десь відійшов і почав трохи іскрити - діф не спрацює. а ця штука да. в мене немає але хочу купити хочаб на освітлення, там де проводка йде по дереву.

https://electrica-shop.com.ua/p36168-di ... W3EALw_wcB

У нас большинство новостроев сдастся с автоматами 4,5кА, а вы про AFDD
UA
 
Повідомлень: 8160
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1826 раз.
Подякували: 2227 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 вер, 2022 12:46

Re: Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомост

  antey1969 написав:В основном из семейных выехали молодые мамы с детьми.


А из несемейных - без детей :)

Потребление скорее всео в смысле - пока 50+ стран не обьездят, ни о каких детях речи нет. Поэтому нужен импорт из стран неиспорченых постмодерном
fox767676
 
Повідомлень: 1423
З нами з: 13.06.20
Подякував: 297 раз.
Подякували: 125 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 вер, 2022 13:45

  trololo написав:
  airmax78 написав:AFDD - це диф автомат? Це зараз всі нормальні електрики ставлять.


ніт, це дугова защита від іскріння. коштує дорого, і робить все те що діф автомат, а також мікропроцессор аналізує споживання по фазі і еслі шо не так то вимикає. діф спрацьовує тільки на утечку, а ця штука - на зміну у характері споживання. провод десь відійшов і почав трохи іскрити - діф не спрацює. а ця штука да. в мене немає але хочу купити хочаб на освітлення, там де проводка йде по дереву.

https://electrica-shop.com.ua/p36168-di ... W3EALw_wcB

Тобто що, є УЗО, є більш просунутий Діфавтомат, а це щось ще більш просунуте? При цьому всі три вглядають приблизно однаково.
airmax78
 
Повідомлень: 42894
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 вер, 2022 15:58

  Frant написав:
  rjkz написав:
  beee написав:Судан, Йемен...
Вы на что намекаете? На парижкое метро в Киеве?😅


Я не намекаю.
Говорю открытым текстом - в надалеком будущем, генофонд Украины существенно изменится за счет представителей африканской (негроидной) рассы.
И "кто сюда поедет" в данном случае не вопрос.
Для очень многих на планете, условия жизни в Украине на несколько голов выше, чем в их странах.

При грамотному управлінні державою - демографічні проблеми можна вирішити. За 10 років. Ресурси тут є.

Питання в тому, щоб зберегти державу. На даний момент ситуація суттєво краща, ніж в лютому-липні 2022.

Побачимо, що дасть Московії моГілізація мільйона чоловік без достатньої техніки, з поганою логістикою і т.д.
Боже, бережи український народ, Америку та Великобританію!


Профессор, а правописание хромает.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16552
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8338 раз.
Подякували: 5205 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: П'ят 23 вер, 2022 17:27

Re: Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомост

  Олежан написав:макс, это случайно не твоя квартира?
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/id-3 ... Pn1qG.html


Какая дурная трата денег.
При таком виде из окна (https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/fi ... s=1000x700) с панорамными окнами и сделать дорогой ремонт.
Нужно быть извращенцем, чтобы жизнь как в шоу "за стеклом" проводить.

Не то чтобы гетто, но тоже на Г и в красивой упаковке.
ava121
 
Повідомлень: 43
З нами з: 13.10.10
Подякував: 12 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 вер, 2022 19:08

  airmax78 написав:Тобто що, є УЗО, є більш просунутий Діфавтомат, а це щось ще більш просунуте? При цьому всі три вглядають приблизно однаково.


ну але в ціні AFDD самі бачите 6-7 тис норм бренд. за одну позицію, на яку все не кинеш, бо кажуть дуже чуттєвий аппарат. іек буде вдвічі дешевле але самі розумієте. то дуже тонкі матерії для китайців.
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6008
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2656 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 вер, 2022 22:52

  Andrey2512 написав:
  Zebra написав:Как я понял жилье не уцелело

Уцелело, но в оккупации.

Цікаво, як власники в окупованих містах доводять окупаційній "владі" свої майнові права на житло, якщо нема паперових документів, а є лише українській реєстр в онлайні.
generalskiydvorik
 
Повідомлень: 2
З нами з: 23.09.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 4041424344 ... 167>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: M-Audio і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
23 3146
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 20:58
rjkz
80 32080
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 10:26
The_Rebel
1 1802
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:11
cherchiltank
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама