Бізнес Долярчика/Успіха - поради

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 2526272829 ... 34>
Повідомлення Додано: Вів 04 жов, 2022 11:27

Успих.
Если Вы хотите реально ипотеку, то идите по банкам. Там Вам предложат реально, то что они смогут в данное время. У каждого банка есть свои программы и могут быть плюшки. Дома спокойно обдумайте и примите решения.
Игорь Алексеевич
 
Заблокований
Повідомлень: 7919
З нами з: 13.09.09
Подякував: 104 раз.
Подякували: 836 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 04 жов, 2022 11:30

  Игорь Алексеевич написав:Успих.
Если Вы хотите реально ипотеку, то идите по банкам. Там Вам предложат реально, то что они смогут в данное время. У каждого банка есть свои программы и могут быть плюшки. Дома спокойно обдумайте и примите решения.

Та я тільки так і буду робити після війни/нашої перемоги!
Ну не буду я з окопу якусь нерухомість вибирати через інтернет і через Дію оформлювати іпотеку на 20р?!
Це ж не в магазин за хлібом сходити :D
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Сер 05 жов, 2022 16:33

За крок до перевороту думок!©

Ловлю себе на думці, що... - як пішов на фронт - то зразу думав в перших 2 міс швидше закривати свій бізнес (тоді думав, що влітку я вже прийду з війни :D ) ніж його продовжувати))
Далі, як почав тато виходити 2дні/тиждень і трохи підтримувати жевріння мого бізнесу - то думав - " а, нехай буде... - прийду з війни, то продовжу..."
Далі, коли попала міна в дах хати, де в той час перебував я з побратимами... - думки мої почали "перетасовувати життєві цінності")) - а коли, я потрапив під сочний обстріл мінами і там не було де сховатись, а просто лежав під кущем, обличчям в землю... - то після того, мої думки чітко розставили по полицях "життєві цінності"...
Тому, зваживши те, що бізнес був останній рік вже досить дохленьким, а тепер - то і ще дохліший, а займав він в мене 6 днів/тиждень(а раніше, то часто і 7днів/тиждень) - то думав, зробити з нього типу хобі(по завершенні війни - виходити 3-4дні на тиждень)
Але, порахувавши/подумавши, що він все одно буде "коротати моє життя")) тих 3-4дні/тиждень, а зиску буде з нього мізер... - то чи є сенс ним займатись/його продовжувати?

То от, приїхавши з відпустки, вже був налаштований на 60/40%(закривати/не закривати) - але, з кожним тижнем, відсотки про закриття подумки збільшуються))
Тож, на моменті, вже 80/20, а то і 90/10, що я таки швидше його закрию, ніж навпаки...
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 09 жов, 2022 12:45

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

То що панове з новими ідеями? :D
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 09 жов, 2022 12:56

  Успіх написав:То що панове з новими ідеями? :D


Успіх, шукай нові ідеї у площині відбудови країни. Той твій бізнес, що приносив копійчаний дохід, я б закрила.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4867
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 09 жов, 2022 13:22

  Успіх написав:То що панове з новими ідеями? :D


вчити на оператора БПЛА
8500/курс, с жинок 8000
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 09 жов, 2022 14:15

За крок до перевороту думок©

  fler написав:
  Успіх написав:То що панове з новими ідеями? :D


Успіх, шукай нові ідеї у площині відбудови країни. Той твій бізнес, що приносив копійчаний дохід, я б закрила.

Так на цьому речені, будівельник зараз би з крісла впав! :mrgreen:
Бо, по факту, то я на цьому бізнесі(ну ще + жорстка економія, майже, на всьому) заробив за ~10р. на ДВІ квартири! :shock:
Ну, але так - я спочатку, то декілька років працював, майже, без вихідних!
Ну і, з кожним роком, той бізнес плавно занепадав...

І з одного боку - шкода мені той бізнес.... - я в нього стільки часу і душі вклав...
А з іншого - він стільки часу мені забрав! :mrgreen: (а так хочеться більше часу проводити зі своєю сім'єю)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 09 жов, 2022 14:24

Надо вовремя менять бизнес. Я их поменял с 90х раз 5 и на каждом имел не плохие суммы. Но в какой то момент приходит одному капут и открываю др. Это типа как с мобилами. В 90х я купил мобилу за 2,5 баксов и она выглядела, как радиостанция. :P А сейчас др. времена и др. возможности.
Игорь Алексеевич
 
Заблокований
Повідомлень: 7919
З нами з: 13.09.09
Подякував: 104 раз.
Подякували: 836 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 09 жов, 2022 21:03

  Успіх написав:Так на цьому речені, будівельник зараз би з крісла впав! :mrgreen:
Бо, по факту, то я на цьому бізнесі(ну ще + жорстка економія, майже, на всьому) заробив за ~10р. на ДВІ квартири! :shock:
Ну, але так - я спочатку, то декілька років працював, майже, без вихідних!
Ну і, з кожним роком, той бізнес плавно занепадав...
Не бізнес занепадав..
Просто в досить перспективного бізнесу був профан власник , який все що заробив бізнес - здурі втюхав у низькомаржинальний продукт під назвою житло.
Якби він цих 2 квартири ( станом на сьогодні це 2 млн грн+/- ) , три роки тому він вклав у розвиток - то сьогодні не сидів би і не шукав чим зайнятись
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 13 жов, 2022 12:25

  Успіх написав:
  dimo_0n написав:Успix. Ваша гiлка скоро стане топовою на форумi, треба починати доплачювати за контент

Та що, як ви тут всі, останніх пару сторінок зробили а-ля "бател айтішніків')))
А форумчанин Алекс2007 правильно ж підказав напрямок цієї гілки - " накидувати актуальні ідейки/теми/напрямки бізнесу на моменті :!: і ще такі, які будуть актуальні після війни/нашої перемоги :!: "

Наприклад - от я просуваю одну ідею/темку на профільних гілках про нерухомість... - але вона щось не дуже просувається/не дуже її "обсмоктують"))
Правда, я знаю, що Фейслес проти такої ідейки)) - але мені цікава думка й інших))
А ідейка наступна - так як ціни на нерухомість котяться вниз і, швидше за все, і після війни/нашої перемоги - ще просядуть(хоч "доступна іпотека" під 3% може розвернути падіння) - купити вбитий в хлам особнячок в межах міста (хоч в менш/більш в нормальній локації, а не в #дупісвіту) - за недорого (в моєму розумінні це +/-50К$ в місті Лева) і зробити надбудову поверх вверх і цоколь вниз :mrgreen: - зробити з нього "дохідний будинок")) на 3-4сім'ї. І заселяти туди сім'ї з дітьми і тваринками (яких, переважно всюди відфутболюють)
Ну а далі #рубатибаблонєпадєцкі! :mrgreen:



А попадете не на особнячок, а на архітектурну пам’ятку… і піпєц, навіть, вікна не можна поміняти. Навіть, якщо нормальна будова, ніяка не пам’ятка, то Проекти, добудови, узаконення.. рахувати варто кошторис і тоді все помножити на 2.
Тобто «особнячок» 50+як мінімум 50.
За соточку вде модна чимось іншим зайнятись..

Купіть за50 три авто Нісан ліф, чи Шевроле болт, найміть водіїв і поставте на таксі bolt, і кожне мінімум по 15 в місяць принесе. Після зарплати та податків. (Якщо є в місяць 300 рейсів, то за рекламу на авто платять в місяць ніби 5тис).
Ну ще десь найняти гараж, щоб мати місце де заряджати авто.
Але є і ризики. Усюди є🙂
vasilii
 
Повідомлень: 117
З нами з: 30.05.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 2526272829 ... 34>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 3187
Переглянути останнє повідомлення
Чет 22 бер, 2018 18:51
Klegman
0 5343
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 жов, 2013 08:17
s-a-m-7-7-7
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама