Бізнес Долярчика/Успіха - поради

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<123456 ... 34>
Повідомлення Додано: Суб 17 вер, 2022 17:06

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  копейка написав:Тому що ти наданий сам собі і не кому не потрібен, незважаючи на те, що живеш у суспільстві та державі. Ти потрапив у війну – у тебе війна, у кого війни немає, у того нормальне життя. Байдужість. Це нонсенс, який і призводить до війн.
Получается все кто сейчас сидит в кафе, делает покупки в ТЦ, едит на машине, занимается в трен. залах, ходит в театры и т.д. всі байдужі і вони призводят до війни??? Зараз надо звикати в розумі, что войни 2000годов отличаются от войн 1900 годов. И народ будет жить в мире, где в городе взрывы и в то же время через 500 метров будут ездить общ. транспорт, работать магазины, учреждения, театры и т.д.
Львов, Киев, там всё работает и люди занимаются бизнесом. Херсон, Николаев, Харьков там всё по другому. Запорожье, Одесса, Днепр и бомбят и открыты кафе, ТЦ, спрт.залы, театры. Иногда бахкает, а люди уже не обращают на это внимание и продолжают - ЖИТЬ, т.к жить постоянно в страхе нельзя.
Игорь Алексеевич
 
Заблокований
Повідомлень: 7919
З нами з: 13.09.09
Подякував: 104 раз.
Подякували: 836 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 17 вер, 2022 17:29

  Игорь Алексеевич написав:Получается все кто сейчас сидит в кафе, делает покупки в ТЦ, едит на машине, занимается в трен. залах, ходит в театры и т.д. всі байдужі і вони призводят до війни??? Зараз надо звикати в розумі, что войни 2000годов отличаются от войн 1900 годов. И народ будет жить в мире, где в городе взрывы и в то же время через 500 метров будут ездить общ. транспорт, работать магазины, учреждения, театры и т.д.
Львов, Киев, там всё работает и люди занимаются бизнесом. Херсон, Николаев, Харьков там всё по другому. Запорожье, Одесса, Днепр и бомбят и открыты кафе, ТЦ, спрт.залы, театры. Иногда бахкает, а люди уже не обращают на это внимание и продолжают - ЖИТЬ, т.к жить постоянно в страхе нельзя.

Не хочу холиварить, просто у людей теперь нет времени друг для друга.
Мир опасен не потому, что некоторые люди творят зло, но потому, что некоторые видят это и ничего не делают. Альберт Эйнштейн
копейка
Аватар користувача
 
Повідомлень: 700
З нами з: 31.07.19
Подякував: 428 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 вер, 2022 18:12

Re: Валютний ринок в контексті ДС

Підсумуємо - треба закриватись і, якщо є бажання - відкриватись в ТРЦ!
А якщо відкритись десь на першому поверсі в будинку, в спальному районі?
  Игорь Алексеевич написав:Базар по старинке люди из СССР, с миним. достатками и любителями торговаться

Якось так і є...
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 902 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 17 вер, 2022 18:37

  Успіх написав:Підсумуємо - треба закриватись і, якщо є бажання - відкриватись в ТРЦ!
А якщо відкритись десь на першому поверсі в будинку, в спальному районі?.

Неправильно, треба спочатку подумати.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8873
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1330 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 17 вер, 2022 19:02

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  Успіх написав:А якщо відкритись десь на першому поверсі в будинку, в спальному районі?

Я сомневаюсь, что магазин у дома - хороший формат для торговли велосипедами :)
В сегодняшних реалиях этот формат предназначен исключительно для разгильдяев, у которых дома внезапно закончилось что-то, что нужно очень срочно. Мне трудно себе представить, что дома внезапно закончились велосипеды :)
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 7416
З нами з: 02.09.15
Подякував: 6372 раз.
Подякували: 21113 раз.
 
Профіль
129
73
34
2
Повідомлення Додано: Суб 17 вер, 2022 19:12

  Сибарит написав:
  Успіх написав:А якщо відкритись десь на першому поверсі в будинку, в спальному районі?

Я сомневаюсь, что магазин у дома - хороший формат для торговли велосипедами :)
В сегодняшних реалиях этот формат предназначен исключительно для разгильдяев, у которых дома внезапно закончилось что-то, что нужно очень срочно. Мне трудно себе представить, что дома внезапно закончились велосипеды :)

Если в веломагазине есть мастерская - то очень кстати будет такой магазин в спальнике. Человеку удобнее велосипед возле дома починить, а не идти с ним в ТРЦ
alfredhaos
Аватар користувача
 
Повідомлень: 298
З нами з: 19.12.16
Подякував: 9 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 вер, 2022 19:57

Я сомневаюсь, что магазин у дома - хороший формат для торговли велосипедами :)
В сегодняшних реалиях этот формат предназначен исключительно для разгильдяев, у которых дома внезапно закончилось что-то, что нужно очень срочно. Мне трудно себе представить, что дома внезапно закончились велосипеды :)[/quote]
Если в веломагазине есть мастерская - то очень кстати будет такой магазин в спальнике. Человеку удобнее велосипед возле дома починить, а не идти с ним в ТРЦ[/quote]
обл центр, ларьок у спальному районі- продаж велотехніки та аксесуарів, але головний грошовий потік це ремонт, при чому треба брати широкий спектр - велосипеди, самокати, дитячі візочки, тощо. Зручно, залишив умовно на пару годин, прийшов забрав...
зі спостережень - завжди майстер при справі і поруч багато техніки чи то на ремонт, чи то вже відремонтованої плюс продаж якихось ліхтариків, дзвіночків...
miridi7
 
Повідомлень: 612
З нами з: 04.03.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 93 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 вер, 2022 20:00

  BIGor написав:
  Успіх написав:Підсумуємо - треба закриватись і, якщо є бажання - відкриватись в ТРЦ!
А якщо відкритись десь на першому поверсі в будинку, в спальному районі?.

Неправильно, треба спочатку подумати.

Так я "виніс на загал", щоб накидали думок :D

От Ви подумали, і як би вчинили?
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 902 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 17 вер, 2022 20:07

Бізнес із середини©

  Сибарит написав:Я сомневаюсь, что магазин у дома - хороший формат для торговли велосипедами
В сегодняшних реалиях этот формат предназначен исключительно для разгильдяев, у которых дома внезапно закончилось что-то, что нужно очень срочно. Мне трудно себе представить, что дома внезапно закончились велосипеды

Все то так, тільки це не велосипеди ;)
А, наприклад(все ж таки ще не хочу палитись) умовний магазин сантехніки, чи електрики, чи посуду))
То що - теж "втопку", разом з велосипедами?))
  miridi7 написав:Если в веломагазине есть мастерская - то очень кстати будет

Та це я знаю, що "послуги"(ті,чи інші) - рулять!))
Всякий там ремонт взуття, одягу... побут техніки і т.п.

Тут питання я підняв саме про продаж!
І дав "вхідні дані"))
І хочу знайти відповідь, "чому так"?(низькі ціни, а слабкі продажі) ?
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 902 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 17 вер, 2022 20:32

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  Успіх написав:Все то так, тільки це не велосипеди
А, наприклад(все ж таки ще не хочу палитись) умовний магазин сантехніки, чи електрики, чи посуду))
То що - теж "втопку", разом з велосипедами?))

Я привел пример велосипедов, поскольку они были Вашей предыдущей версией :)
Сантехнику и электрику сразу в топку - даже если что-то сломалось, нет смысла бежать в магазин, сломя голову, поскольку мало кто станет это менять самостоятельно. С посудой чуть полегче - если подгорела единственная кастрюля, а жрать хочется... Вот только вероятность этого события тоже невелика.
Не бывает условных магазинов - бывает реальный товар.
Дома внезапно закончились <реальный Ваш товар>. Насколько это реально и насколько часто? Это главное для магазина у дома. Туалетная бумага вне конкуренции :)
  Успіх написав:І хочу знайти відповідь, "чому так"?(низькі ціни, а слабкі продажі) ?

Очень широкий спектр вариантов. От "товар никому не нужен" до "не может качественная вещь так дешево стоить". Историю вывода на рынок бренда РедБул знаете?

Могу предложить еще один вопрос: как часто Вы берете в своем магазине товар для себя?
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 7416
З нами з: 02.09.15
Подякував: 6372 раз.
Подякували: 21113 раз.
 
Профіль
129
73
34
2
  #<123456 ... 34>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 3182
Переглянути останнє повідомлення
Чет 22 бер, 2018 18:51
Klegman
0 5340
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 жов, 2013 08:17
s-a-m-7-7-7
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама