Українці отримують менші пенсії через помилки у "трудовій"

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 16:19

Українці отримують менші пенсії через помилки у "трудовій"

Пропонуємо до обговорення:
Українські громадяни втрачають стаж, на основі якого встановлюють майбутні пенсійні виплати, через неправильні записи в трудових книжках. Пенсія залежить від чіткого дотримання вимог заповнення цих документів.

Дивися повний текст
Українці отримують менші пенсії через помилки у \"трудовій\"
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99890
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 16:19

Років вісім тому я в перший і в останній раз звернувся до "центру зайнятості", звісно щодо допомоги по бізробіттю. Так ось, тамтешний "фахівець" ("умниця"), переглянувши мою трудову, знайшла там "велику" помилку: запис щодо мого останнього звільнення, завірений печаткою, не містив підпису. Я запитав, а хіба печатки не достатньо? І почув у відповідь: " Я можу зайти за найближчий кут і поставити тут печатку". А я про себе подумав, що може от тут же на ії робочому столі власноруч поставити тут підпис... Якщо так само будуть себе поводити і фахівці пенсійного фонду, тоді вірно нещодавнє українське прислів'я:: "допоможи країні - помри до пенсіії"!
vb04788
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 28.05.23
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 23:32

А чому ні юристи не пенсійний фонд не зауважують: "Страховий стаж після 01.01.2004 обчислюється територіальними органами Фонду за даними, що містяться в реєстрі застрахованих осіб, а за періоди до 01.01.2004 – на підставі трудової книжки та інших документів." https://www.kmu.gov.ua/news/rozyasnenny ... -2022-roci
salvydas
 
Повідомлень: 120
З нами з: 27.08.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 242
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 17:35
Ірина_
7 655
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 кві, 2024 17:16
Ірина_
7 1026
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 10:42
Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама