В какой валюте выгоднее открывать депозит

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Депозити для фізичних та юридичних осіб, короткострокові банківські вклади, найвигідніші депозити в банках України.
  #<12345 ... 7>
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2009 20:04

Але ж ініш країни мають і більші борги, та сама Японія, навіть Великобританія.. чи це показник? та тим більше в нашій країні, де курс долара може залежити просто від настрою людей..
Звістно, нікого не агітую.. Сама хочу трохи заспокоїтися, чекаю, коли ж дві криві пересічуться - курс нинішній + нараховані проценти та той, за яким валюту купувала.. Для себе наразі вирішила - буду продавати, бо не хочу більше про це думати, кожного разу йти по вулиці та звертати увагу на обмінники, почуватися так, начебто має валютний кредит..
Irinka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 241
З нами з: 21.01.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2009 08:51

Irinka написав:обираю національну валюту - для мене так буде спокійніше :roll:

И совершенно правильно делаете. :wink:
Free_man
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2009 09:13

Irinka написав:Наразі маю і долари, і гривню.. Зарплату отримую в гривні, і хто мене потягнув міняти залишки на валюту.. :cry: От і маю клопіт, бо не впевнена, що навіть з процентами по вкладу не втрачу те, що мала до обміну.. Та й ця паніка з епідемією, хто його зна, що люди робитимуть, як воно на долар вплине.. Чомусь думається мені, що це мій останній депо в доларах.. та й євро сильно перегріте, тому не відомо, як воно далі вилізе.. Для себе вирішила, я не трейдер, це не моя гра, тож обираю національну валюту - для мене так буде спокійніше :roll:

Прикольно выглядит текст "Irinka написав"! А за вклады в валюте... Разбейте на трети, положите на текущий (тот-же "Форум-Kommerzbank") и не переживайте: падение курса одной у.е. компенсируется ростом двух других в о.е. 8)
slot
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 2019
З нами з: 14.04.09
Подякував: 53 раз.
Подякували: 599 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2009 10:24

Free_man написав:
Irinka написав:обираю національну валюту - для мене так буде спокійніше :roll:

И совершенно правильно делаете. :wink:


А я думал таких уже нет ... короче согласен ... :):)
aleksey
 
Повідомлень: 64
З нами з: 06.11.08
Подякував: 1 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 лис, 2009 23:49

Irinka написав:Але ж ініш країни мають і більші борги, та сама Японія, навіть Великобританія.. чи це показник? та тим більше в нашій країні, де курс долара може залежити просто від настрою людей..
Звістно, нікого не агітую.. Сама хочу трохи заспокоїтися, чекаю, коли ж дві криві пересічуться - курс нинішній + нараховані проценти та той, за яким валюту купувала.. Для себе наразі вирішила - буду продавати, бо не хочу більше про це думати, кожного разу йти по вулиці та звертати увагу на обмінники, почуватися так, начебто має валютний кредит..

поддерживаю
cns
 
 
Повідомлення Додано: Суб 14 лис, 2009 00:36

Кто подскажет где лучше всего открыть гривневый депозит чтоб своводно можно было ложить и снимать гривну а на остаток начислялись проценты и чтоб при снятии не брали проценты
а то в Укрсибе 1 процент при снятии
В Альфе банке 1000 гривен несенимаемый Что посоветуете?
Спасибо за ответ
copoka
 
 
Повідомлення Додано: Суб 14 лис, 2009 15:32

copoka написав:Кто подскажет где лучше всего открыть гривневый депозит чтоб своводно можно было ложить и снимать гривну а на остаток начислялись проценты и чтоб при снятии не брали проценты
а то в Укрсибе 1 процент при снятии
В Альфе банке 1000 гривен несенимаемый Что посоветуете?
Спасибо за ответ

Посмотрите "Чаривный гаманець" от Дельты
http://www.deltabank.com.ua/ru/deposits ... y_gamanets
cns
 
 
Повідомлення Додано: Суб 14 лис, 2009 15:49

Ещё Скарбнычка от ВТБ. Неснижаемый остаток может быть 10 или 300 грн.
ehippo
 
 
Повідомлення Додано: Суб 14 лис, 2009 17:30

Спасибо по всей видимости Скарбничка дельта доверия не вызывает
copoka
 
 
Повідомлення Додано: Пон 16 лис, 2009 08:48

copoka написав:Спасибо по всей видимости Скарбничка дельта доверия не вызывает

интересно узнать почему? :)
cns
 
 
  #<12345 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
18 40333
Переглянути останнє повідомлення
Нед 18 чер, 2023 18:27
Tuz
19 15013
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 17 лют, 2023 02:35
AVolkov
7 19206
Переглянути останнє повідомлення
Суб 10 лип, 2021 18:25
Джон
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама