Зручність порталу: обговорюємо недоліки, вказуємо на помилки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Підтримка та супровід всіх сервісів Finance.UA
  #<1234 ... 45>
Повідомлення Додано: Вів 09 гру, 2008 15:32

Я думаю, було б добре відбирати більш авторитетні новини. Мене цікавлять, що пишуть такі видання як Financial Times, Wall Street, можливо схожі інші. Про курси основних валют, про основні ринки (особливо що може потенційно мати відношення до України), ...

Часто-густо, читаю на вашому сайті думки так званих "експертів", точніше сказати, уже й не читаю, але бачу часто. Насправді, це більше схоже на замовленні статті, які намагаються поширити певну думку з певною метою. Можливо вони не всі такі. Таким чином, мене особисто більше цікавить що пишуть в авторитетних міжнародних ЗМІ, ніж що пропагують сумнівні експерти.

Загалом вважаю, що якщо finance.ua хоче розвиватися, то потрібно підняти рівень незалежності (обєктивізму) висловлюваних думок експертів та новин (навіть, якщо це щось коштуватиме) та використовувати авторитетні міжнародні джерела.
Vitalik11
 
 
Повідомлення Додано: Вів 09 гру, 2008 22:42

Re: Як покращити finance.ua

bzhr написав:Отже, по-1е: Зручно було б мати готове для пошуку :Ціна на нафту - підсумки торгів десь у пошуковому меню зліва (Всі ринки /з підпунктами/, Топ-лист, Про них пишуть...)[/b]
Вибачте, але цього ми зробити не можемо, тому що це суперечить ідеології навігації. Але Ви можете у лівому меню натискати пункт "Енергетика" і зі списку новин, що з'явиться, вибрати потрібну. До речі, їх там не так багато.

bzhr написав:По2-е: Ви й самі можете переконатися, що на сьогодні це є, на жаль, останньою поточною інформацією.
Свіжої інформації у нас не має тому що постачльник з 5 грудня їх не оновлює.
Постачальник їх не оновлює тому що переїзджає у новий офіс. Вважаю що найближчим часом все налагодиться.

bzhr написав:І ось на цьому ж екрані, дещо вище, наведено поля для уточнення меж пошуку (Період, Розділ, Країна...), серед яких - Строка пошуку; очевидно, рядок
Є таке діло. Прогавили. :oops:
Виправили. Дякую.
Адмiнiстратор
Аватар користувача
Адміністратор Форуму
 
Повідомлень: 944
З нами з: 14.05.04
Подякував: 19 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 09 гру, 2008 22:47

Vitalik11 написав:Я думаю, було б добре відбирати більш авторитетні новини. Мене цікавлять, що пишуть такі видання як Financial Times, Wall Street, можливо схожі інші. Про курси основних валют, про основні ринки (особливо що може потенційно мати відношення до України), ...

Дякую, Обов'язково перекажу це Головному Редактору.
Але передбачаю, що, крім всього іншого, тут можуть виникнути проблеми з якісним перекладом...
Адмiнiстратор
Аватар користувача
Адміністратор Форуму
 
Повідомлень: 944
З нами з: 14.05.04
Подякував: 19 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 09 гру, 2008 23:06

Re: Як покращити finance.ua

Дякую за оперативність.
Надіюсь, що незабаром Постачальник переселиться, окропить нове приміщення свяченою водою (якщо це відповідає його релігії),а горло - іншими приємними напоями і продовжуватиме подавати корисну для мене інформацію.
bzhr
 
 
Повідомлення Додано: Вів 09 гру, 2008 23:34

данные в статье УНИАН
"Почему во всем мире цены снижаются, а в Украине - растут 09.12.2008 13:00"
мягко говоря сомнительные-лучше,если подобного было бы поменьше
gep
 
 
Повідомлення Додано: Вів 16 гру, 2008 10:06

Замечание технического характера! Сейчас уже 10.00, а новостей ни за сегодняшний день, ни за вторую половину вчерашнего нет.
Ситуация повторяется регулярно.
vgrom
 
 
Повідомлення Додано: Вів 16 гру, 2008 10:20

vgrom написав:Сейчас уже 10.00, а новостей ни за сегодняшний день, ни за вторую половину вчерашнего нет.

Будьте добры, предоставьте ссылку куда Вы смотрите.
Скриншот того, что видите тоже будет очень кстати.
Адмiнiстратор
Аватар користувача
Адміністратор Форуму
 
Повідомлень: 944
З нами з: 14.05.04
Подякував: 19 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 гру, 2008 08:36

[b]Ціна на нафту - підсумки торгів[/b]

Шановний Адміністраторе!
Дані за 19.12.2008 наведені, ніби це ф"ючерси на січень.
Слідкуючи за іншими джерелами, маю підозріння, що це на лютий, адже січневі ф"ючерсні контракти уже фактично стали спотовими!
Будь ласка, прослідковуйте подібні зміни наприкінці кожного місяця і відповідно коригуйте текстову частину таблиці.
З повагою,
bzhr@meta.ua
bzhr
 
 
Повідомлення Додано: Вів 23 гру, 2008 08:54

[Posted by 89.185.4.22 via http://webwarper.net This is added while posting a message to avoid misuse.
Try: http://webwarper.net/webwarper.exe Example of viewing: http://webwarper.net/ww/~s/forum.financ ... p?p=122010 ] ...так же технического характера... рекламу размещенную у Вас как то бы немного облегчить в массе (кб), ведь не у всех скорость мегабитная.... достаточно долго грузится... спасибо...
mihaluk
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 гру, 2008 13:35

Сайт и с мигабитной скоростью имеет отвратительную скорость загрузки!
Что является тормозом - вопрос к админу ...
Richi
 
Повідомлень: 1774
З нами з: 25.09.08
Подякував: 911 раз.
Подякували: 880 раз.
 
Профіль
  #<1234 ... 45>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор, flom

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2593 1258646
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 бер, 2024 23:46
Faceless
Обговорюємо сервіс Міняйло Заявки 1 ... 62, 63, 64
Anonymous » Пон 22 вер, 2014 14:55
638 364961
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 січ, 2024 18:13
Ірина_
49 115821
Переглянути останнє повідомлення
Сер 01 лис, 2023 13:04
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама