АСКА

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1 ... 2526272829 ... 35>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

АСКА 2.5 5 90
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
39%
35
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
22%
20
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
9%
8
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
11%
10
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
19%
17
Всього голосів : 90
Повідомлення Додано: Сер 12 лют, 2014 14:50

Re: АСКА

АСКА, а подскажите, что это у вас за услуга такая, чтобы ускорить выплату, я должен застраховаться на 200 гривен по какой-то программе "Экстра ДТП"? По закону мне должны выплатить в течение 90 дней, я жду уже полгода, и еще я что-то должен?
replace
 
 
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2014 08:43

ankona3
Аналогичная ситуация, с октября тишина. Насчитанная 11400, предлагали 5700 быстро. Я подъ...абалдел и отказался. А надо было, походу, соглашаться :)
Чукча Чебурек
Аватар користувача
 
Повідомлень: 83
З нами з: 19.02.14
Подякував: 31 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 бер, 2014 21:55

Касательно страховой выплаты от СК АСКА

Уважаемый Дмитрий!

Страховой случай 6189!

На отправленные мною более 10 обращений на сервисе обратной связи на Вашем сайте (кстати никто не перезвонил ни одного раза) мне наконецто пришло СМС 24.02.2014 года о сумме выплаты и что выплатят в ближайшее время, на 1 марта никакой выплаты не поступило!
Мною отдано письмо в Харьковский офис, текст письма приведен ниже и я хочу получить конкретный ответ о сроках выплаты или буду вынужден обратиться в соответсвующие контролирующие органы и подать на Вашу компанию иск в суд, о том что мои права нарушены (просрочка по выплате составляет 30) и на взыскание пени за каждый день просрочки.
Жду ответ!

Текст запроса направленный в адрес Вашей компании в письменном виде приведен ниже (уточнение владельцем ТС являеться моя мать и иск написан от её имени):

Генеральному директору ПрАТ «УАСК АСКА»
Шукатко А. О.



заява стосовно страхової виплати по страховому
випадку № 6189 досудове вирішення спору.


Шановний Андрій Олегович!

26 вересня 2013 р. було скоєне ДТП, всі відповідні документи а саме: пояснення водіїв, рішення суду та відповідні заяви та інші необхідні документи, згідно діючого законодавства, надані 30 жовтня 2013 року до Харківського офісу ПрАТ «УАСК АСКА», де було застраховано автомобіль винуватця ДТП, що підтверджено постановою Комінтернівського районного суду м. Харкова справа № 641/10302/13-п від 16 жовтня 2013 року.
Згідно статті 36 Закону України «Про обов’язкове страхування граждансько-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» страхова компанія зобов’язана прийняти протягом 15 діб з дня узгодження нею розміру страхового відшкодування з особою, яка має право на отримання відшкодування , за наявності документів , зазначених у ст. 35 Закону, які надані повністю 30 жовтня 2013 року, що підтверджено робітниками Харківського офісу ПрАТ «УАСК АСКА», повідомлення про ДТП , але не пізніше 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування, рішення про виплату страхового відшкодування та виплатити його.
За кожен день прострочення виплати страхового відшкодування з вини страхової компанії особі, яка має право на отримання такого відшкодування, сплачується пеня з розрахунку подвійної облікової ставки НБУ , що діє протягом періоду, за який нараховується пеня.
На 26 лютого 2014 року страхова виплата по страховому випадку № 6189 не отримана на цей час пройшло 119 днів, прошу Вас здійснити страхову виплату по страховому випадку № 6189 та виплатити пеню за кожен день прострочення виплати згідно ст. 36 Закону України «Про обов’язкове страхування граждансько-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» та надати мотивовану письмову відповідь у строки визначеними чинним законодавством про причини затримки страхової виплати по страховому випадку № 6189 на відповідну адресу зазначену вище.
У разі неотримання страхової виплати по страховому випадку № 6189 та нарахованої пені за кожен день прострочення платежу, мотивованої відповіді на заяву з боку ПрАТ «УАСК АСКА» у строки визначенні чинним законодавством будемо вимушені звернутися заявами до відповідних державних органів на яких згідно чинного законодавства покладено відповідні функції у правовому полі вищезазначеного досудового вирішення зазначеного спору.
roman_1978
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 кві, 2014 21:41

По автоцивілці не платять.

У мене ДТП №6659 відбулась 21 жовтня 2013року, до січня місяця всі
документи були передані до СК.
Зараз кінець квітня і на різного роду запити - жодної інформації.....
Пропонували, правда, швидко - але сума ж сміхотворна...
Шановна компанія, давайте обійдемось без різних скарг та судових
позовів, прошу виплатити мені належне страхове відшкодування!!!
Prafal
 
 
Повідомлення Додано: Нед 04 тра, 2014 15:34

Prafal Дали ли Вам хоть один письменный ответ из которого следует, что событие признано страховым случаем?
Vendetta_007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30
З нами з: 04.05.14
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 тра, 2014 15:48

roman_1978 Ради спортивного интереса: чем закончилась сея история?
Vendetta_007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30
З нами з: 04.05.14
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 тра, 2014 14:07

О страховом возмещении

Чукча Чебурек
После обращения в МТСБУ и Нацкомфинпослуг, в течение месяца, получил от них ответы, что сумма в 15400 грн.(вместо 24000 грн. как указано в експертной оценке) направлена страховой компанией на мою карточку. И действительно, 26.12.2013 такая сумма была начислена. Но заметьте, я на эту сумму соглашался только в случае быстрой выплаты, а ждать пришлось пол года. Да и то, если бы не писал в вышеупомянутые инстанции, ситуация еще долго была бы в стопоре.
Желаю удачи. Анатолий
ankona3
 
 
Повідомлення Додано: Суб 24 тра, 2014 20:00

По поводу АСКА скажу, что это действительно хорошая компания .
cool_knyazev2015
 
 
Повідомлення Додано: Суб 24 тра, 2014 20:01

Но вы же понимаете, что проверка занимает много времени.
cool_knyazev2015
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 лип, 2014 08:53

Re: АСКА

Полтора года назад было ДТП. К несчастью у нарушителя был полис от АСКА. Июль 2014 г. - выплата так и не произведена. Отговорки, отговорки. То мы уже вот-вот деньги перечислим, то вы пока в очереди на выплату, то частями вернем, то вернем, но не все. В общем не ясно, когда деньги выплатят. Видимо придется жалобы в моторно-транспортное писать.....
Shep10
Аватар користувача
 
Повідомлень: 85
З нами з: 17.06.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 2526272829 ... 35>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама