КД Життя

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

КД Життя 3.1 5 9
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
33%
3
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
0
0
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
22%
2
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
11%
1
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
33%
3
Всього голосів : 9
Повідомлення Додано: Вів 23 гру, 2008 23:29

КД Життя

Добрый вечер всем!
На рынок Украины весной 2008 года вышла компания KD Life. У кого есть уже каке-либо мнение по этой компании? Особенно меня интересует корпоративное страхование.
Suhov
 
 
Повідомлення Додано: Чет 08 січ, 2009 16:29

если тока весной вышла, то инфы не будет на форумах
oleg-petrov
 
 
Повідомлення Додано: Чет 08 січ, 2009 16:59

Добрый вечер, товарищ Сухов!
КД Жизнь действительно новая компания на рынке Украины, поэтому нужно принимать во внимание только ее общий опыт работы, а это чуть более 120 лет.
Программы этой компании отличаются гибкостью предлагаемых условий для клиента, а в общем, все тоже, что и в других компаниях страхованиях жизни.
А что конкретно интерисует по корпоративному страхованию? Они работают с корпоративом.
ULA
 
 
Повідомлення Додано: Пон 30 бер, 2009 14:00

Хорошая компания, как по мне.
Я сам хотел там страховаться (страхование жизни).

Относительно выплат не знаю.
Условия хорошие, лучше чем в алико иджи лайф, для людей которые занимаются спортом, или повышенным риском травмироваться.
Jekill
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 15:45

Re: КД Життя

непогана компанія
nastybalasko
 
 
Повідомлення Додано: Нед 11 жов, 2015 20:38

Re: КД Життя

Хочу рассказать о немного смешном случае. Меня зовут Дмитрий, я работаю директором предприятия в г.Мариуполе. О накопительных страховых программах слышал давно, но как-то было не до этого. В ноябре 2014г познакомился с менеджером компании « Еу лайф групп» Сергеем, который проводил презентацию по накопительным программам на нашем предприятии. На презентации я услышал об эксклюзивной программе компании «КД жизнь» «Симфония», в которую входят даже критические заболевания. Приобрел данную програму сроком на 20 лет, хотя какие-то сомнения были. Буквально через месяц сломал мизинец на правой руке и когда позвонил Сергею и сообщил ему об этом, чтобы он рассказал, как оформить наступление страхового случая, то в ответ услышал: «Поздравляю!» и радостный смех. Я спросил: «Чему ты радуешся?», а Сергей ответил: «Увидишь, ты скоро получиш деньги. Выплаты по страховым событиям- самая лучшая реклама для компании.». На сайте компании «КД жизнь» прочел какие необходимо отправить документы. В больнице все дали без проблем и через два дня после пересылки мне пришла выплата. Очень быстро! Теперь я понимаю, чему так радовался Сергей. Благодарен «КД жизнь» за профессионализм. Уже приобрел ее продукты жене и дочери.
Dimonu4
 
Повідомлень: 1
З нами з: 11.10.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 січ, 2016 21:14

Re: КД Життя

Всім доброго вечора!
Хочу розповісти і свою історію як я став клієнтом компанії КД Життя.
В березні 2015 року, під час перегляду футбольного матчу Іспанія – Україна, в одному із пабів Києва я випадково познайомився з ярим вболівальником збірної України по футболу, Олександром. Після закінчення футбольного матчу Саша розповів, що працює фінансовим консультантом і запропонував оформити договір накопичувального страхування життя від компанії КД Життя. Тоді я до цієї розмови віднісся скептично …
Він мені ще декілька раз телефонував і намагався переконати, наводячи досить переконливі аргументи на користь накопичувального страхування і його майбутнього в Україні, але все це слова мало знайомої мені людини. Я вирішив особисто переконатись чи всі його слова правдиві. Досить довго просидів в інеті, перелопатив кучу сайтів, почитав відгуки і не лише про КД Життя ))))
Переконливим аргументом на користь укладання договору став мій похід до центрального офісу компанії КД Життя. Офіс компанії знаходиться практично в центрі Києва. Зустріли мене досить тепло, дівчина, здається звати Валентина, поцікавилась ціллю мого візити, провела в зал для переговорів, запропонувала каву. Вона детально розповіла мені про накопичувальне страхування життя, програми страхування, допомогла підібрати і порахувати страхові суми за моїх даних. (що цікаво, стіни в залі для переговорів скляні і під час розмови я спостерігав за роботою спеціалістів компанії, як вони спілкуються з клієнтами по телефону, між собою. В мене склалось враження, що я знаходжусь в офісі дійсно європейської компанії).
Під час наступної зустрічі з Олександром він був здивований, що я хочу оформити аж дві програми відразу, Симфонію і Браво зі щорічним платежем по 5 000 грн. на 20 років. Симфонія – це програма яка захищає мене протягом 20 років від таких ризиків як інвалідність, травматичні ушкодження, критичні захворювання, а також дозволяє накопичити значну суму коштів. А програма Браво – це така собі альтернатива державній пенсі, по закінченню дії договору в мене накопичиться значна сума коштів, яку я зможу забрати відразу або оформити собі щомісячні виплати у вигляді додаткової пенсію. Не пройшло навіть тижня після заповнення заяв і сплати страхових платежів, як мені зателефонував Олександр і запропонував зустрітись, щоб вручити мені мої страхові поліси, а також він розповів мені про особистий кабінет на сайті компанії, в якому я можу відстежувати свої договори.
Разом з КД Життя я відчуваю себе захищеним і впевнений у своєму майбутньому!
Коля83
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26.01.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico 1 ... 49, 50, 51
Anonymous » Чет 18 сер, 2005 12:12
504 615651
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 бер, 2021 15:55
M-Audio
Ренесанс Життя 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 01 вер, 2008 15:29
73 148830
Переглянути останнє повідомлення
Чет 10 жов, 2019 12:17
vposv_ri
Fidem Life (Фортіс Страхування Життя Україна) 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 02 жов, 2006 13:02
70 88069
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2015 09:51
ab09_08
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама