Західінкомбанк - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<123456 ... 135>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Західінкомбанк - БАНКРОТ 2 5 84
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
61%
51
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
12%
10
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
10%
8
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
6%
5
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
12%
10
Всього голосів : 84
Повідомлення Додано: Вів 10 лют, 2009 18:07

janet15 написав:))))))) :lol: :D мені так подобаються вислови - з достовірних джерел... самі працівники банку говорять...з джерел міської ради)))))!!!!!!!
На рахунок тимчасової адміністрації я всетаки права )))!!!!!!! 10 02 2009 РОКУ ЇЇ В БАНКУ ЩЕ НЕМАЄ!!!!!! Це інформація для тих, хто казав, що точно буде 10,02,09р.


Не знаю, для чого ставити так багато посмішок. Взагалі, смішного мало, Особливо тим, хто не може забрати з банку своїх коштів (з депозитів чи з поточних рахунків). При цьому, клієнтам і вкладникам не легше від того, є адміністратор в банку вже чи він буде за кілька днів, чи взагалі його немає. Коштів це на коррахунок іт в касу не добавляє.

quote="janet15"]
По-перше.... керівництво і працівники Приватбанку в місті Луцьк (за ці слова готова відповідати) ведуть недобросовісну боротьбу за клієнта, зокрема говорять всім клієнтам, що пришли перерахувувати кошти на Захід..., що банк банкрот і не беруть до виконання цих платежів....
По-друге...як відомо виплата пенсій наразіі проходить через Приватбанк... Працівники банку обзвонюють пенсіонерів і проводять так би мовити "роботу" над залученням клієнта під депозитні програми... ТЕПЕР ГОЛОВНЕ - ОСОБИСТІ ДАНІ, ВТЧ ТЕЛЕФОНИ ЛЮДЕЙ Є КОНФЕДЕНЦІЙНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, якою оперує тільки Пенсійний Фонд. З цього слідує, що пан Романюк виконує не тільки обов"язки губернатора....Це є незаконно[/quote]

Ви часом не в Західінкомбанку працюєте... Ви так ретельно захищаєте банк, що це наводить на певні думки. Від Приватбанку ніколи не фанатів, грубий "бегемот", який давить всіх на своєму шляху. Але це ринок...

quote="janet15"] По-третє... Згідно внесених поправок до ЗУ "Про банки і банківську діяльність" - http://zakon.nau.ua/doc/?code=133-16 - банки в Україні ЗОБОВ"ЯЗАНІ бути у формі ВАТ або ж кооперативними... Тому керівництво банку подало всі належні документи для реорганізації у відповідні установи, втч у податкову міста Луцька... Буквально через півдня по місту Луцьку (осмілюся сказати, що і по Волинській та Рівненській області !!!) пішли чутки, що ЗАХІДІНКОМБАНК ЛІКВІДОВУЄТЬСЯ !!!!!!! АЛЕ НІКОМУ НЕ ДІШЛО РОЗУМУ ДОЧИТАТИ ХТО, ЩО І ЧОМУ ЛІКВІДОВУЄТЬСЯ !!!!!!!!!!!!
І ЗАКІНЧУЮЧИ МІЙ МОНОЛОГ))))) ХОЧУ СКАЗАТИ, ЩО ПЛІТКИ І ЗУПИНИЛИ БАНК БУКВАЛЬНО ЗА 3 ДНІ !!!!!!
фухх..))))) здається все, що хотіла на цей момент сказати )))))))))!!!!!![/quote]

Над Вашими останніми словами я аплодував стоячи. Якби не багато роботи і колеги поруч, навіть заплакав би... Платежі не ходять, бо плітки зупинили банк... Депозити не вертають, бо плітки знову зупинили банк.. та ще й за 3 дні... Ви такі перли видаєте, що навіть Черновецькому з Вами буде важко конкурувати. Я один з тих, кому не хватило розуму дочитати, хто і чому ліквідовується, а тому я різними шляхами зумів завчасно забрати з банку гроші... якби мав розум, мабуть сидів би без своїх кровних, зате вельми начитаний.... не вводьте людей в оману. В банку все нормально. Просто збій програмного забезпечення...
_pi100letik_
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 лют, 2009 18:08

м-да ... наш український менталітет перепльовує навіть єврейський ))))!!!! Луцька міська рада згадує тільки свої депозити !))))!!!!! А чому би цим "чесним людям" не згадати, коли проводили тролейбус в Гаразджу, брали кредит під цей проект.... цікаво спитати - А КРЕДИТ ДЯДІ ЦІ ВЕРНУЛИ , що зараз горло деруть, що в них депозит ....
janet15
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 лют, 2009 18:41

janet15 написав:))))))) :lol: :D мені так подобаються вислови - з достовірних джерел... самі працівники банку говорять...з джерел міської ради)))))!!!!!!!
На рахунок тимчасової адміністрації я всетаки права )))!!!!!!! 10 02 2009 РОКУ ЇЇ В БАНКУ ЩЕ НЕМАЄ!!!!!! Це інформація для тих, хто казав, що точно буде 10,02,09р.


Можу вас привітати, що ці конвульсії вістрочено ще на день чи кілька. Але такого захвату зрозуміти не можу. Це практично доконаний факт, що вчора пан Гаврилишин був на прийомі у пана Бєліка (керівник НБУ у м. Луцьк) і сльозно просив ввести Тимчасову адміністрацію.Те що це відразу процедурно не вдалось вирішити далеко не плюс для банку. Сама інформація не від останніх людей в т.ч. керуючих луцьких банків (достатньо компетентне джерело для Вас?).
І не варто захищати цю структуру навіть якщо вона платить Вам зарплату. Проблеми в банку вже більше року і ця криза просто зробила неможливим проховувати це надалі. Так що 3 дня паніки це просто наслідок і далеко не причина.
Хоча на рахунок Привата Ви праві. Вони в Луцьку ведуть дуже агресивну політику. І не лише до Західінкомбанку. Добивають всіх кого можна.
А міська рада тепер може звинувачувати тільки себе. Ці гроші були розміщені на тендері минулого літа. І серед переможців крім Західінкомбанка засвітився і Укрпром. Професіоналізм і далекоглядність наших чиновників просто вражає. При тому що участь брало біля 7-8 банків обрані були ті хто дав більше. Жодним аналізом на рахунок стабільності фін установи ніхто не займався (адже високі ставки по депозитам - це сам по собі сигнал, що банк має проблеми з ресурсами). Що до речі і підтвердив мер. Який немає уявлення наскільки проблемною є структура куди він запхав 2 млн. коштів спец. фонду.
OKTar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30.10.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 10 лют, 2009 18:46

to pi100letik_... як би Ви уважніше читали, то побачили б, що я в жодному свому повідомленні не написала, що банк "в шоколаді"....що все супер....а зауважувала, що у всіх банках зараз проблеми - це загальновідомий факт!! Тільки одне питання, як банк сам находить шляхи виходу з кризи, а друге питання - як йому допомагають...
На рахунок "оформлення" моїх повідомлень - це суто моя справа. Якщо Вам здалося, що мої емоції в повідомленні відносяться до вкладників - Ви грубо помиляєтесь, тому що Я САМА Є ВКЛАДНИКОМ ЦЬОГО БАНКУ !!!
Хоча, якщо "походити" по форумах, то такої ненависті "побачити" можна в словах людей, що стає жах за нас !)
УВАЖНІШЕ ЧИТАЙТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ, ЗВАЖАЙТЕ НА ЗНАКИ ПУНКТУАЦІЇ і Ви ОБОВ"ЯЗКОВО зрозумієте, що я хотіла сказати ))) Вдалого Вам вечора !)
janet15
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 лют, 2009 18:59

janet15 написав:to pi100letik_... як би Ви уважніше читали, то побачили б, що я в жодному свому повідомленні не написала, що банк "в шоколаді"....що все супер....а зауважувала, що у всіх банках зараз проблеми - це загальновідомий факт!! Тільки одне питання, як банк сам находить шляхи виходу з кризи, а друге питання - як йому допомагають...
На рахунок "оформлення" моїх повідомлень - це суто моя справа. Якщо Вам здалося, що мої емоції в повідомленні відносяться до вкладників - Ви грубо помиляєтесь, тому що Я САМА Є ВКЛАДНИКОМ ЦЬОГО БАНКУ !!!
Хоча, якщо "походити" по форумах, то такої ненависті "побачити" можна в словах людей, що стає жах за нас !)
УВАЖНІШЕ ЧИТАЙТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ, ЗВАЖАЙТЕ НА ЗНАКИ ПУНКТУАЦІЇ і Ви ОБОВ"ЯЗКОВО зрозумієте, що я хотіла сказати ))) Вдалого Вам вечора !)


Тільки дуже прошу по суті. Без цих "ЗВАЖАЙТЕ НА ЗНАКИ ПУНКТУАЦІЇ" і т.д. Це виглядає не серйозно і відбиває бажання з Вами дискутувати.
Хочу уточнити, що депозит у Вас не розміщав, тому ніякої ненависті. Просто констатація фактів. Я щиро бажаю, щоб банк витягнули з цієї ситуації. Але шкодувати мені його ні за що. Я вже промовчав, що фактично всі основні фонди орендуються банком в наближених до Гаврилишин (майже як імператора) структур. І реально банк ніякими власними активами не володіє. Навіть не переконуйте мене, що так склалось історично і випадково. Прозорість даної структури залишає бажати кращого мягко кажучи.
І ще раз дуже прошу . Не переходьте на особистості.
OKTar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30.10.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 10 лют, 2009 19:17

Банк занепастила жадність Василя і Наталії, вляпався банк у будівництво, яке тепер не вартує ломаного гроша. До того ж жили на широку ногу - поїздки на заморські курорти, власна газета, дорогі авто... Ось і настав час платити за все, а король голий. :idea:
DIV
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5661
З нами з: 19.09.08
Подякував: 157 раз.
Подякували: 635 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 10 лют, 2009 19:38

janet15 написав:to pi100letik_... як би Ви уважніше читали, то побачили б, що я в жодному свому повідомленні не написала, що банк "в шоколаді"....що все супер....а зауважувала, що у всіх банках зараз проблеми - це загальновідомий факт!! Тільки одне питання, як банк сам находить шляхи виходу з кризи, а друге питання - як йому допомагають...

Ви грубо помиляєтесь, тому що Я САМА Є ВКЛАДНИКОМ ЦЬОГО БАНКУ !!!
УВАЖНІШЕ ЧИТАЙТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ, ЗВАЖАЙТЕ НА ЗНАКИ ПУНКТУАЦІЇ і Ви ОБОВ"ЯЗКОВО зрозумієте, що я хотіла сказати ))) Вдалого Вам вечора !)


І хто ж йому допомагає.... ?? За Вашими міркуваннями, якби не помічники - Приватбанк та решта провокаторів, що поширюють чутки і плітки, то Західінкомбанку було б набагато легше. Але такі дії ж не є причинами, що призвели до скрутного становища банку, а лише наслідками ситуації, в якій опинився банк. Конкуренти завжди не сплять і вичікують вдалого моменту. А розмови простих людей про стан банку пояснити просто - прийшов до банку, отримав дулю замість депозиту і пішла слава вулицями і майданами. І ще. Люди в нашій країні грамотні, принаймні там, де їм це потрібно. Тому не пишіть, що хтось переплутав реорганізацію банку з ліквідацією і це поставило банк за 3 дні на коліна. Можливо, причина в іншому - депозити виймаються, кредити повертатись не встигають, НБУ не рефінансує, на міжбанку не позичають (в маленького банку маленькі ліміти та й довіри немає). І з кожним днем розрив між відтоком коштів та залученням зростає в геометричній прогресії. А Ви розповідаєте, що хтось чогось не дочитався.

Не думаю, що в даному випадку пунктуація може змінити смислове навантаження Ваших повідомлень. Повідомлення написані Вами чітко і подвійне їх трактування я виключаю. Тому я не зрозумів останніх Ваших речень. І Вам гарного відпочинку.
Востаннє редагувалось _pi100letik_ в Вів 10 лют, 2009 19:42, всього редагувалось 1 раз.
_pi100letik_
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 лют, 2009 19:39

to pi100letik_... я ні в якій мірі не хочу не захистити банк, а ні оправдати будь-які дії їх керуючих (тим паче можна сказати, що я сама від них і зараз страждаю)... але, коли читаєш на форумах про банк - хочеться і своє слово вставити ))) Ось Ви знову таки прочитали повідомлення, скажемо так - неправильно .... На рахунок "ненависті" я мала на увазі взагалі всі інтернет-форуми... Справді, скільки почитати, дуже мало можна найти добрих слів від людей, неважливо, на яку тему форум... Вас особисто я не мала на увазі, так що звиняйте ))
Переконувати ні в чому не буду - в кожної людини своє бачення ситуації, але повністю з вами згідна, що випадково нічого не буває)) Це 100%...
Ще на рахунок обслуговування клієнтів в банках можу сказати, що СУПЕР відношення до клієнта в Укресім, VAB (на жаль в Луцьку вони закриваються), Аваль... Грубе відношення як на мене - Приват (в любому місті України), а також Надра (Київ) - ставлення до клієнта просто як до людини - відсутнє.
І ще раз хочу наголосити - ні в одному мому повідомленні поняття "захисту банку" не було - для мене принаймі це точно...просто висловити думку хотіла про бачення ситуації
janet15
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 лют, 2009 23:25

2 janet15 Як писав колега OKTar, з Вами важко дискутувати. Ви відмовляєтесь від власних постів, натомість закидаєте що Вас не зрозуміли...
_pi100letik_
 
 
Повідомлення Додано: Сер 11 лют, 2009 13:16

Ха-ха-ха! :lol: :lol: :lol: Неудачьники, если будете так с пеной у рта, злостно флудить в теме, я лично прослежу, чтобы вы не получили свои деньги 8) :twisted: Ваше недовольство играет против Вас! Поэтому давайте всюду орите больше И протеряете свои жалкие остатки денег! И вы все настолько глупы, что не осознаёте этого факта. Как вы говорите у себя на Украине: "Хай Щастыть"(с)
GRU
 
 
  #<123456 ... 135>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: ramzes4, TipTop і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25116877
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
828 268824
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 вер, 2023 19:11
tetyanadimitrova3
Банк Форум - БАНКРОТ 1 ... 923, 924, 925
Anonymous » Суб 29 січ, 2005 12:45
9249 2565913
Переглянути останнє повідомлення
Сер 09 сер, 2023 00:34
AlexSV
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама